7x01 Meet The New Boss

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

7x01 Meet The New Boss

Příspěvek od Panthera » ned 25. zář 2011 21:19:22

Mno, ač ještě trochu s opicí po včerejších bujarých oslavách, tak jste mě na ksichtbůku přesvědčili, že bych se na ten první výtvor z další série měla nakonec ještě podívat. Inu, proč ne, takže co jsem si odnesla po hodině zírání na hromadu barevnejch pixelů.
Klasicky to beru bodově tak, jak to přicházelo.

Ano Bobe, klidně klovej čelem do podlahy... To se nám na conu bude velmi dobře hodit. :D

The Castiel you knew is gone... Ok, s tím jsem se po snýkpýku smířila.

K hereckým výkonům, ano, vždycky, když Deanovi někdo něco nečekaného vmete do tváře - zvláště Castiel, tak vyvalí bulvy a stáhne hlavu dozadu. Jop, na tomto jsem se dobře pobavila.

Ach ano, Castielův postřeh, že ho jeho petíci pokousali, no, to už se tak jednomu stává, když si Kobliho natvrdlá nepřečteš chovatelský návod.

Hromada mrtvolek s křidýlkama - jupí, to je jak cut&paste maska v Paintshopu. :D

Dean opravující Impalu, když si vzpomenu, co všechno s ní kdy za ty série provedl, tak má můj obdiv i výrobce, že to auto ještě drží pohromadě.

Než zase dostanu ťafku ve stylu slah apod., tohle postava Castiela řekla, takže mi škrabte moje chlupatý záda - I am utterly indifferent to sexual orientation. (pozn. přestat chlemtat kafe, když sleduješ Koblihu)

Ha, mít kde, tak si tu skleněnou mozaiku vyrobím. :D Jen je mi záhadou, proč má u koutku krev a na očích má snad brýle, či co.
Obrázek

Následně vyjádření ženštiny - He was young... He was sexy... He had a raincoat (krom toho, že nosí trechcoat a ne pláštěnku) - škoda, že žádná nová informace. Nicméně, pak kdo je tu nenormální. :D

Ano, tak to jsem zvědavá, zda bude mít Crowley v rámci udržení role na conu i pantofle. :D Stále se mi líbí a ač je v p..., tak neztrácí svůj styl. A co víc, doslova ho žeru... a přestal se holit, oujé...
Obrázek

Tady jsem si pro jistotu polila kafem celý stůl. Kobliho stárneš aneb vessel nevydrží všechno a nakonec se obnosí i tobě. A co víc, nakoneč ještě vrhneš vetřelce... :D
Obrázek Obrázek

Smrťáček už je zase na vodítku, chudáček. :D
Obrázek

Koblížek spolykal i Leviathany? Ehm starý zákon - obojživelník v předpeklí, alias protivník Boha. Navíc byl poražen, že by ho Bůh hodil do očistce? :D No dobrá, mlčím. Proč jen mi celkový vývoj seriálu spadá do Stargate? Tam taky pošli Goau'ldové a nahradili to Oriové - seriál mimo. :D

Just kill him now! (kopla bych Deana do rozkroku s rozběhem a Koblize, aby mu to nebylo líto, tomu bych jednu vrazila tak, až by padl na zadní nápravu)

Chvíle, na kterou jsem čekala, ale když na to došlo, z šíleného smíchu - hek, kuck, bůůů... (dva kapesníky padly)
Cas, you child. Why didn't you listen to me... (další tři kapesníky v háji)
Obrázek

Ve chvíli, kdy bych to celé rovnou ukončila s otevřeným koncem, alias live happily ever after, tak Koblihu ovládne Leviathan - nebo ové a je to... :D Vivat, máme nepřítele na sedmou sérii. :D
Obrázek

Celkový dojem z epky? Když si vezmu, jak to Séra dohnojila a Kripouš se to teď snaží srovnat do nějakých sjízdných kolejí, tak 6/10, 8/10 za toho řehtajícího se Kobliha v závěru. Takže ano, za shlédnutí to stojí, i když jsem z toho měla opravdu strach a ta nízká sledovanost tyto obavy u ostatních jen potvrzuje. :D
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

MichyX
Shadow

Re: 7x01 Meet The New Boss

Příspěvek od MichyX » pon 26. zář 2011 18:00:34

Mě se to líbí, jen bych měl jednu výtku- pokud se inspirují lovecraftem apod.. prostě monstra, kde při pohledu na ně zešílíte a které jsou schopny sežrat planetu byl ten příchod divný..
Za 1. ten vzhled mi bude chybět- oželím anděly, draky, fénixe apod.. ale šoupnout takovou svini do Cassova těla ? fakt cheap trick
2. příchod monstra které je starší než bůh mělo vypadat jinak- víc psycho, mělo se pohybovat jinak, chovat jinak.. rozhodně né "HEEEEE HAAAAAW party začíná hoši!!! bude prča" fakt je to jak děcko nové doby než něco co tu bylo před bohem..

Ale ty Samovy halucinace super- v tomhle díle ne ale podle proma rozhodně ano!
Jinak Lucifer si v kleci teda žije, nikdy to nebyl nějaký sportovec ale jak tam ukázal v té scéně to pivní břicho :D šel z něj fakt respekt, ne jak z pitomé smrti :D (ironie)
A nechápu proč je smrt taková netýkavka, se musí stejně nudit, aspoň má rozptýlení :D
Obrázek
¶ And if the stars would fall one day
I`d climb up to the sky
to put them back for you to save your smile. ¶

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » pon 26. zář 2011 18:23:11

Já to psala do spoilerů, ale hodím to i sem:

Tak na úvodní díl mám jednu větu: Welcome back, Kripke!

Solo pro Mishaka! Zvláště konec excelentní. A to jsem si myslela, že nás nemohou ničím překvapit.
EDIT - ať si do něj narvou co chtějí, Misha jen předvádí, jak dobrý herec je a jeho šílený výraz v závěru byl masakr. :D

Naprosto cool byly scény v domě těch miliardářů. Rodinka přivázana na židli přihlíží tomu, jak se objeví Smrt. :D

No a mírně "dallasovská" zápletka - co když to, co se děje kolem SAma, je jen "pekelný matrix" - to by bylo fajn, kdybysme se dozvěděli, že celá šestá série byl jen špatný sen. :D :D :D i když je to blbost, ale tahle idea mě naprosto dostala :D

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » úte 27. zář 2011 12:26:10

Dalo se to. Čekala jsem mnohem větší katastrofu, ale nakonec z toho vybruslili docela obstojně. Nadchlo mě to daleko víc než první díl 6. řady, tak snad se to udrží.

Moc se mji líbila Samova linie, teď se Jared může vyřádit... a opět s Marečkem :twisted:

Dean a jeho Baby, ťuťu-ňuňu, líbila se mi jeho fešná kombinéza :lol:

Castiel... dobře, že krouhnul ty e-e pokrytce, o pár vlezlých blbců míň na světě.. no a nakonec si ho podaly očistcové stvůry (podle bible pekelné)... tu transformaci Misha zvládl na jedničku, tak jsem zvědavá, jak často budou takhle přebírat kontrolu nad naším sexuálně tolerantním andělem :P
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

csbot
Scarecrow

Příspěvek od csbot » stř 28. zář 2011 21:16:09

MichyX: kde jsi prisel na to, ze Leviatani jsou starsi nez buh?Smrt rikala(rikal), ze je stvoril buh, tak jak muzou byt starsi nez buh?

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » stř 28. zář 2011 22:51:03

Csbot, co takhle treba v Bibli. ;) Ve Starem zakone zosobnuji leviatani jako bytosti primalni sily chaosu, ktere Buh ovladl pri Stvoreni sveta a dal jim rad.

Mno, v epce se mi libil Bobby, neodpusti si jizlive poznamky v jakekoliv situaci, Dean se svym drahouskem (a jak krasne si ji opravil, i kdyz mnohem dojemnejsi byly sceny v dvojce s rozbitim... a no nic). Aj Sam usel, triky na flashbacky a nocni mury mi prisly fajn, a hura ze uz nemame mecha!Sama. Ale Castiela mohli fakt nechat umrit, tyhle transformace jsou na houby. Jako by nestacila uz ta jedna, vlastne dve. Moralni na andela, co se spolci s demonem, a pak jeste na samozvaneho psychozou-hnaneho Boha. Pardon, leviatanama hnaneho.

Takze v petce andele, v sestce Matka Vseho, a v sedmicce leviatani. Myslim, ze mam vztek, reseni lokalnich pripadu, co me tak bavi, zase v nedohlednu. Tak jo, tak zase zachranovat svet, ne normalni americke zapadakovy.

Smrtak mi prisel uzasny. Ma sarm, osobni zvyky na kterych si stoji (vzdycky mi milkshake pripomene nektere seriove vrahy). Ma informace a jiste jedinecne postaveni. A hlavne, ma vhled. Cenim si toho, v show plne 'nikdo nic nevi ale vsichni to musime vyresit' je postava s urcitym nadhledem imo prinosem.

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » stř 28. zář 2011 22:58:47

Panthera píše: Než zase dostanu ťafku ve stylu slah apod., tohle postava Castiela řekla, takže mi škrabte moje chlupatý záda - I am utterly indifferent to sexual orientation. (pozn. přestat chlemtat kafe, když sleduješ Koblihu)

Ha, mít kde, tak si tu skleněnou mozaiku vyrobím. :D Jen je mi záhadou, proč má u koutku krev a na očích má snad brýle, či co.
Ta hlaska byla dokonala, souhlasim.

K mozaice: pochopila jsem to tak, ze "tohle je predzvest tve smrti, ale nevidis ji / nevnimas pro zaslepenost jinymi cily" jako symbolismus, ale jestli tomu tak je, vi Buh. Jen rikam, co me zpetne napadalo.

janča
Monster

Příspěvek od janča » čtv 29. zář 2011 19:10:29

Pěkné momenty, jak Dean opravoval Impalu a pak se zaskvěla v plné kráse. I když si možná trochu sám odporoval. Téměř celou epizodu byl smířen se zánikem světa, tak proč ta námaha? No, možná chtěl konec bytí na zemi důstojně ukončit jízdou ve své černé krasavici.
A proč Smrt vyvolávali v domě těch „okradených“? Cesta trvala devět hodin a zpět dalších devět. To je dost dlouhá doba a majitelé by na ně zatím poštvali policii z poloviny států. Tohle naši „lupiči“ nemohli riskovat. Potom už mohli určitě v klidu odjet, kdo by také komu věřil, že měl doma Boha a Smrt zároveň a ještě nějaké „magory“, kteří je vyvolali.
Dean se stále tváří, že je vše v pohodě nebo mu to je jedno, ale uvnitř ho to pěkně sžírá. Zabít Castiela – viděl to, stejně jako Sam a Bobby, jako jedinou možnost. Ale až Smrt jim dala naději, jak zachránit nejen svět, ale i Castiela – zkusili to. Téměř to vyšlo. A co bude dál???
Převezme Castiel na chvíli vládu nad svým tělem a Deanovi s Bobbym umožní utéct? Nebo zasáhne nějakým způsobem Sam? :roll:

csbot
Scarecrow

Příspěvek od csbot » čtv 29. zář 2011 22:22:55

Kai'a: jenze v tomhle serialu nelze pouzit bibli, plno veci je uplne jinak.

Imaniac
Shadow

Příspěvek od Imaniac » pát 30. zář 2011 16:29:37

mozno par veci je pozmenenych len pre efekt ale podstata je vzdy z nejakej realnej legendy resp. v tomto pripade z Bilblie....
"Destiny can't be changed. All roads lead to the same destination."
"What do I think? I think go screw your self, that's what I think!"

Odpovědět