7x02 Hello, Cruel World

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

7x02 Hello, Cruel World

Příspěvek od Panthera » sob 01. říj 2011 11:33:40

Poznámkový blok po prvním shlédnutí:

Ano, ono Koblihovo prorůstání černými žilkami, moc pěkné.Jednoduše první scéna, kde se mi málem zastavil dech, neboť posléze z Koblížka tekla červená ve velkém. A to jeho ploužení se chodbou... (ano, scénáristé pustili Deana a Bobbyho zpátky do světa)

Navíc se mi líbí to korespondování s Biblí, aspoň že se přiklání ke kontextu s obojživelníkem. (*fňuk, smrk, ale jako prací prostředek by se mi Leviathani líbili; ten baloňáček slušně vyčistili, na to, že byl v tý vodě jen pár minut, tak ta krev slušně pustila)

Obrázek Obrázek Obrázek

Samovy představy, You're my bunkmate, my little bitch in every sense of the term.;
Hey, so maybe I'm not real. Nobody's perfect.
Teda Lucíku, já vím, proč se mi líbíš.

Deane, je mi tě líto, roním krokodýlí slzy, z Koblížka ti zůstal jen baloňáček. Tak si ho koukej schovat do kufru od Impaly nebo na čestné místo na poličce u Bobbyho. (vlastně už ani tam ne) :(
Obrázek

No, tady si dovolím osobní poznatek, scéna kdy máme po Koblížkovi a Dean si nese baloňák je následována levnou scénou s děvami, co myjí auta. To mi tedy vtipné ani nějak rozveselující nepřišlo. Spíš urážka koblihovy památky. :(
Ovšem šíření Leviathanů vodou, to je dobrý nápad.

Ovšem k věci, Edgar a nejspíš další vůdce. Hm, takže Leviathani budou svým způsobem náhražky démonů, kteří se nám ovšem vytratili kam? (Goa'uld vs. Ori)

Ano, Dean představující se jako Ian Anderson, konečně jsem narazila na Jethro Tull, moji oblíbenou skupinu (mám pro toho - nyní už dědulu s příčnou flétnou slabost). Alespoň jedna dětská náplast na tu ošklivou ránu, která mi byla smrtí Koblihy dána.

Obrázek
Scénka s ženštinou, které pseudo Dr. Gains alias Dr. Sexy žere játra, tak jsem si jen vzpomněla na retikulíny a Muldera. :D

Světlý moment - I'm the one with the broken leg. You got to carry me!

A v co otevřeně doufám? Že se nám Koblížek vrátí, někde se vynoří nahatej. Je to v tuto chvíli asi jediná myšlenka, co mě drží nad vodou z jeho konce. (Daniela nám ve Stargate taky vrátili nahatýho) Ta agónie z jeho očekávaného
odchodu, kterou nám Kripouš ještě protáhl, děs.

Tedy co čekat víc? Místo démonů budeme po jednom likvidovat Leviathany. Pseudonávrat do starých kolejí,jen bez Kobliha. Tohle nesu dost těžce. A do toho všeho nám bude Sam oscilovat někde mezi normálem a Luciferovým viděním. (Ehm, jen poznámka pod čarou, když už se chce někdo zasebevraždit zastřelením, ježí vočmeny, ne pod bradu, tam je nejvyšší pravděpodobnost přežití a následné invalidity; hlaveň do úst a mířit pod 45° hore)

Tudíž mi zůstává je jediná otázka, budu se ještě dívat? Nejspíš ano, i když mě dostala ztráta Koblihova vesselu.
Osobní hodnocení: 7/10.

P.S.: Deane, kde máš ten baloňák?
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

MichyX
Shadow

Re: 7x02 Hello, Cruel World

Příspěvek od MichyX » sob 01. říj 2011 13:27:49

Na jednu stranu se ti nelíbí to nové zlo.. až příliš klišé, a na druhou chceš aby to Cass nějak přežil ? :? nevím nevím.. měl by zůstat mrtvý, nikdy by neměli vytáhnout Lisu a Bena a už konečně i Bobby by tam nemusel být.. stejně je zas nějak zachrání z té nemocnice.. Ale " *ziiip* jste zas zdraví" chlápka už tam nechci :D
Obrázek
¶ And if the stars would fall one day
I`d climb up to the sky
to put them back for you to save your smile. ¶

rocketman
Phantom

Příspěvek od rocketman » sob 01. říj 2011 18:51:51

Chjo...to zas bude nářků, žalozpěvů a peticí "Vraťte nám Castiela!!!"

5/10
Obrázek

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » sob 01. říj 2011 19:21:37

Líbilo. Políbila jsem Casse na rozloučenou. Goodbye. Je mi to líto, ale nebudu podepisovat petice, páč to k ničemu není. ;)

Leviathani se mi zamlouvají. Co jiného lze taky vymyslet už v SEDMÉ sérii. (natahované).

Sammyho halušky jsou fajn, kdyby se fakt ukázalo, že je furt v "kleci", byla by to bomba. :D

Cora
Shadow

Příspěvek od Cora » sob 01. říj 2011 21:56:49

Za mě taky dobrý. U Leviathanů oceňuju "reálný" základ v bibli a ten nápad s šířením se vodou je taky super. Deanova rada - uvědomit si realitu přes fyzickou bolest má taky hlavu a patu.

Na druhou stranu bych byla radši, kdyby na sebe díly tolik nenavazovaly. Sice taklhe to má větší spád, ale k SPN prostě patří jednotlivé příběhy. Nevím jestli jste to zaregistrovali, ale Bobby je od téhle sezony ofiko jedna z hlavních postav. Sice je to sympaťák, ale měl by být někde v pozadí, jako zázemí pro kluky a objevit se jen občas. Tím, že bude každý díl v první linii vedle Sama a Deana, ztratí úplně takovou tu úctu lovce "v důchodu".

Co se týče Case, tak toho je mně hodně líto. Sice spoilery hodně napovídaly, ale přece jen jsem doufala... a nakonec po něm zbyl jen baloňák. No nic, budu doufat dál... V jednom rozhovoru Misha prohlásil, že umřít v SPN není nijak zásadní věc. Navíc Kripkemu musí být jasné jakou lavinu tímhle zpustí.

No uvidíme jak nám ten další díl Jensen zrežíroval...

Jinak za mě 8/10

Misicka181
Scarecrow

Příspěvek od Misicka181 » sob 01. říj 2011 22:15:23

Tak mi to nedalo, musela jsem se registrovat...
Druhý díl jsem si stáhla hned ráno, ale chtěla jsem se na něj podívat v klidu, až mi usne dítě. Ve 21h KONEČNĚ! Jsem si nalila dvojku a pustila si Supernatural.
No, Leviatani se mi líbí, jen kdyby kvůli nim neumřel Castiel...Moc doufám, že nám ho vrátí, protože od 4. série je on hlavní důvod, proč čekám na každý další díl.

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 02. říj 2011 18:54:28

Pristi dil reziroval Jensen? Wow. Jsem nejak pozadu, ale tenhle poznatek mi proste zlepsil den. Go Jensen go.

Ok, k epizode.

Libilo se mi, ze z Castielovy smrti proste neudelali srdceryvnejsi vec, nez uz tak byla.
Souhlasim s bodem Panthery, kdyz pise, ze ona devcata hned pote je urazka Castielovy pamatky. Ac jsem toho andela znacne nemusela, zrovna tohle si nezaslouzi. Kdyz uz takovyhle zpusob smrti jeho schranky, tak alespon dustojne.

Saam :( Jestli to je jenom zpusob, jak smazat jeho vzpominky pourazovou amnezii, tak nevim nevim. Doufam, ze nejsme zpatky ve dvojce, s dalsimi pakty s dablem nebo tak necim obdobnym.

Jinak je mi toho kluka lito, ale alespon *nekdy* se zabyvaji tim, co s clovekem tolik let utrpeni udela. Ne jako u Deana, kde to proste odbyli, ze je v pohode, a zbytek utopil v alkoholu. Skoro bych rekla, ze mam takovou trochu satisfakci za leta frustrace.

jouzinka
Demon

Příspěvek od jouzinka » ned 02. říj 2011 20:13:17

Proboha, snad si nemyslíte, že by Castiela opravdu zabili? :o :shock:

To se v tomto seriálu zásadně neděje.

Navíc Castiel je zmutovaný Highlander, taky nesmrtelnej. :lol:
Jsem Topic... Off Topic
Obrázek
>>>Giftíky<<<

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » pon 03. říj 2011 9:56:23

jouzinka píše: To se v tomto seriálu zásadně neděje.

Navíc Castiel je zmutovaný Highlander, taky nesmrtelnej. :lol:
To je taky pravda. Fandove by pak meli jeste nadeji... ;) I kdyz, ja nevim. Nevim, jestli bych ho chtela v jine schrance. I kdyz v te male holcicce byl docela hard-core.

A jj, Colin jako Castiel, oboje od C. (Diky za tu narazku.)

Misicka181
Scarecrow

Příspěvek od Misicka181 » pon 03. říj 2011 11:45:23

Nechci Castiela v jiné schránce. Stejně jako Mishu nechci vidět v jiných rolích :-)
Jsem zvědavá jak to s ním dopadne.

Odpovědět