7x02 Hello, Cruel World

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Imaniac
Shadow

Re: 7x02 Hello, Cruel World

Příspěvek od Imaniac » pon 03. říj 2011 17:26:38

colins vedel uplne super zahrat tych leviatanov to sa cudujem preco ich takto rozhadzali no.. je to skoda..
"Destiny can't be changed. All roads lead to the same destination."
"What do I think? I think go screw your self, that's what I think!"

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » pon 03. říj 2011 17:59:01

Castiel je pryč. Aspoň s tváří Misháka - to si myslím já. Deal with it. Jděte si přečíst Pantheřin fan fic, to vás na chvilku uklidní. ;)

jouzinka
Demon

Příspěvek od jouzinka » pon 03. říj 2011 21:40:05

Castiel měl umřít v 5x22. Tam propásli opravdu skvělou příležitost, jak se ho zbavit se vší parádou, ctí a láskou, tak aby to pro tu postavu dávalo smysl (to stejné platí pro Bobbyho). A teď se ho podle mě nezbaví - seriál už nějakou dobu jede jen na to, že rejžuje peníze na ukvílených náctiletých fanynkách (tím se nechci nikoho z vás dotknout), které přehlédnou jakoukoliv stupiditu, jen když uvidí některého z aktérů od pasu hore nahého, tak proč se zbavovat tak cenného vývozního artiklu (jakým Misha bezpochyby je)?
Jsem Topic... Off Topic
Obrázek
>>>Giftíky<<<

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » pon 03. říj 2011 22:14:18

Mně se taky Misha líbí a není mi -náct. :D Ale vážně.... Pro mě to na Mishovi nestojí, ač jsem tu postavu měla ráda, měla jsem pocit, že už značně přesluhovala. U Bobbyho ten pocit nemám, nějaký "mentor" tam prostě být musí, i když nepovažuji za dobrý nápad udělat z něj jednu z hlavních postav.

Jinak já myslím, že na seriál se také dívá hodně gayů (znám jich poměrně dost, co ten seriál žerou) a Misha je kupodivu absolutně nebere , šílí ze Sammyho, takže to stojí nejen na náckách, ale nadšených homosexuálech, co jsou vděční, když se Sammy svlíkne - což není zrovna často. A mýho kamaráda děsně rajcoval zlej Sam bez duše. :D

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » úte 04. říj 2011 3:04:27

Padme: Teď jsi mě dobře pobavila... rychle jsem přelétl tvůj příspěvek a zarazilo mě "stojí nejen na náckách" - ihned mi začalo v hlavě šrotovat, o jakých nacistech to mluvíš a teprve poté, co jsem si to přečetl celé, mi to začalo dávat smysl :lol:
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

jouzinka
Demon

Příspěvek od jouzinka » úte 04. říj 2011 6:58:07

Tak mně se ty kluci taky líběj. Ale nějak už mi dost dlouho k plné spokojenosti chybí za tím seriálem mozek. Někdo, kdo by věděl, co dělá, proč a kam to celý směřuje.

Prostě se z toho stává pravá nastavovaná Americká kaše. :cry:
Jsem Topic... Off Topic
Obrázek
>>>Giftíky<<<

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » úte 04. říj 2011 10:09:47

Pěna: No vidíš, si mě přivedl na nápad - tak chlapci ze SN už měli výlet na Divoký západ, proč si nestřihnout díl, kde se vrátí do 2. světové, takovej Dean v uniformě... :lol: :lol:

Misicka181
Scarecrow

Příspěvek od Misicka181 » úte 04. říj 2011 12:53:22

Nepřipadá mi, že by úroveň seriálu nějak klesla ( ale možná mám na očích růžový brýle...). Určitě se posunul dál, jinam, ale pořád se mi zdá zajímavý. Každý díl sleduji s otevřenou pusou od začátku dokonce.
"Náctky" :lol: No...skoro:-)

Cora
Shadow

Příspěvek od Cora » úte 04. říj 2011 14:48:06

Misicka181 píše:Nepřipadá mi, že by úroveň seriálu nějak klesla ( ale možná mám na očích růžový brýle...). Určitě se posunul dál, jinam, ale pořád se mi zdá zajímavý.
Naprosto souhlasím. Neřekla bych, že by klesla úroveň, ale ten seriál se prostě změnil. Si zkuste vzpomenout jací jste byli před sedmi lety a kam jste se za tu dobu posunuli. SPN taky nemohl zůstat jen u duchů, démanů a vlkodlaků.

A to, že mám ráda Mishu, neznamená, že jsem ukvílená náctka :lol: (dávno ne), ale strašně mně to připomělo jak jsme všichni (respektive všechny) slintali nad Angelem, když dávali prvně Buffy... :lol: :lol: :lol:
Btw by mě zajímalo jak se dostanou do onoho roku 44, když jsou bez andělů

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » úte 04. říj 2011 20:31:31

Cora píše:
Misicka181 píše:Nepřipadá mi, že by úroveň seriálu nějak klesla ( ale možná mám na očích růžový brýle...). Určitě se posunul dál, jinam, ale pořád se mi zdá zajímavý.
Naprosto souhlasím. Neřekla bych, že by klesla úroveň, ale ten seriál se prostě změnil. Si zkuste vzpomenout jací jste byli před sedmi lety a kam jste se za tu dobu posunuli. SPN taky nemohl zůstat jen u duchů, démanů a vlkodlaků.

A to, že mám ráda Mishu, neznamená, že jsem ukvílená náctka :lol: (dávno ne), ale strašně mně to připomělo jak jsme všichni (respektive všechny) slintali nad Angelem, když dávali prvně Buffy... :lol: :lol: :lol:
Btw by mě zajímalo jak se dostanou do onoho roku 44, když jsou bez andělů
Já ne. Já vždycky milovala jen a pouze Spikea :D :lol:

Odpovědět