7x02 Hello, Cruel World

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Cora
Shadow

Re: 7x02 Hello, Cruel World

Příspěvek od Cora » stř 05. říj 2011 9:33:40

Tak to tě asi potěší, že představitelé Spikea a Cordelie se objeví jako manželé v 5. epce.
A ten rok 44 jsem nemyslela jen jako narážku na Deana v uniformě nebo na nác(t)ky, jen by mě zajímalo, kdo je šoupne zpátky v čase, když přišli o Case. Tedy pokud lze považovat serialzone za spolehlivý zdroj, protože se např. rozcházejí v názvech epizod

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » stř 05. říj 2011 11:14:21

Cora píše:Tak to tě asi potěší, že představitelé Spikea a Cordelie se objeví jako manželé v 5. epce.
A ten rok 44 jsem nemyslela jen jako narážku na Deana v uniformě nebo na nác(t)ky, jen by mě zajímalo, kdo je šoupne zpátky v čase, když přišli o Case. Tedy pokud lze považovat serialzone za spolehlivý zdroj, protože se např. rozcházejí v názvech epizod
Fakt? Díky za info ;)

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » stř 05. říj 2011 12:18:48

Cora: Názvy epizod se do odvysílání různě mění, takže je možné, že mají pravdu i na serialzone ;)
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

janča
Monster

Příspěvek od janča » čtv 06. říj 2011 19:19:46

Castiel – je definitivně pryč?? Jen aby se (respektive jeho schránka) nevrátil zpět jako šéf Leviatanů, o kterém padla několikrát zmínka v této epizodě.
Sam – ty jeho halucinace, opravdu zralý na blázinec. Nejprve ho povzbudil Bobby a pak ho pěkně podržel Dean (tak jako dřív – vše pro záchranu Sammyho). Začít pěkně pomalu, postupně a od základů znovu budovat jeho rozvrácenou osobnost. Snad to Sam pochopil a bude nápomocen.
Dean – kolik pádů už zažil a z mnohem větších výšek a tady mu stačilo sklouznout z auta a kostička to nevydržela (jen to křuplo). No, holt špatně spadnul – to se stává (a taky už není nejmladší).
A že si záchranáři nevšimli černé kalužiny a ruky pod spadeným autem? Měli dost práce s oběma bratry (obzvlášť se Samem to nevypadalo dobře) a Dean jim určitě řekl, že nikdo další už tam není (i když Bobbym si jistý nebyl) a hlavně byla tma, tak proč by zkoumali okolí. Možná v příštím díle bude policie prohrabávat (a za denního světla) spáleniště.
A pak je to jen a jen film. :lol:

Odpovědět