7x03 The Girl Next Door

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x03 The Girl Next Door

Příspěvek od Pěna » pon 10. říj 2011 19:43:01

Na jednu stranu je to smutné, ale na druhou Dean asi konal správně. Přesně, jak říkal... dřív nebo později by zabíjela znova - děti bývají nemocné a co by jí zbylo než opět pořídit "čerstvé maso", aby syna zachránila. No a celkem jasné je i to, proč nechal syna žít... zatím nikoho nezabil, ale pokud někoho "sežere", Dean si ho najde ;)
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » pon 10. říj 2011 19:48:04

Pěna: Nebo si ho ten kluk najde první jak řikal :o .

@Cora: Já se na další epizodu těším jak jen to jde. Moje druhá nej postava teda Jo Harvelle se tam vrátí a podle proma to bude dost emocionální takže chystám zasobu kapesníku :( .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

csbot
Scarecrow

Příspěvek od csbot » pon 10. říj 2011 20:11:20

Osobne se mi ta nova sezona nelibi.Sice nevi jak zabit leviatany, ale na druhou stranu nevypada, ze by meli nejake moc velke schopnosti.Pripada mi to nudne.Rikate, ze andele uz skoncili, ale furt je tam (v hlave Sama) Lucifer.Podle me to s andelama vubec neskoncilo.Nemluve, proc Castiel neopustil telo, kdyz nemohl premoci leviatany?Opustit telo klidne muze, to same jako Rafael, taky se mu zhroutilo telo a nasel dalsi.

Pripada mi to cele nedotazene, bez smyslu.Zase nova monstra a nic z toho.Kde se podeli vsichni demoni, andele a ruzna monstra bojujici o moc ?

Foxtrot
Scarecrow

Příspěvek od Foxtrot » pon 10. říj 2011 20:46:02

Kackahaluzova: Bejt já na místě Deana, potom co mu ten monster kluk tak drze řekl, že si ho najde a zabije, tak by za 5 sekund už žádnej kluk nebyl, jenom kousky, který by se hodily maximálně do polívky.

PS: Ona zabila, tak musí být zabita. Její problém, že si pořizovala monster kluka. A jestli se to monster klukovi nelíbí, tak bych do hodil do očistce, kam taky patří.

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » stř 12. říj 2011 9:22:24

@Foxtrot: Myslim si že na to Dean nemel naladu a navic zabit dite i když je nejake monstrum ale presto je to male dite by pro nej bylo tezsi nez zabit nejakou nahonou zenskou.

PS: Mozna chtela dokazat ze to zvladne lepe nez jeji matka. A myslim že se ji to povedlo. Myslim že Dean uz proste nicemu nadprirozenemu neveri po tom co se stalo s Ruby a anděli.
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

janča
Monster

Příspěvek od janča » stř 12. říj 2011 19:31:05

Bobby – V té nemocnici (zjistil to kupodivu dost rychle, kam bratry odvezli) to vzal pěkně svižně. S Deanem se vůbec „nemazlil“, nevadilo mu, že se právě probral a všechno se s ním točí „tady máš berle a mazej!!“ A pak rychle najít Sama a vypadnout, než přijdou opravdoví policajti nebo než je sežerou Leviatani. Že si pořídil kopie důležitých knih, to bylo od něj velice prozíravé. A zdalipak přemýšlí nad znovu vybudováním svého domova? Hoši by mu mohli občas pomoct. Prací by se jim pročistila hlava (hlavně Samovi).
Sam – Nebyl daleko od toho, aby Amy zabil. Pak ale„vyměkl“, když uviděl jejího syna, nechal se zkrátka ukecat. Amy si to vlastně od něho vynutila „tehdy jsem tě zachránila, teď mi to oplať.“ Trochu se opakoval příběh s Madison z dílu Heart (2/17), Sam ji opravdu miloval a bylo pro něj těžké ji zabít, bylo to však nezbytné. Amy byla jen dávná náhodná známost a nyní se opět náhodně setkali, necítil k ní to, co k Madison. Je však stále dost ovlivnitelný, není v pohodě, jinak by se zachoval jako lovec a udělal by, co je třeba.
Dean – Tak on sledoval telenovelu!! To asi nebylo o vkusu, ale o nudě. Nemohl nic dělat, chodit, jezdit, tak přepínal v televizi kanály a hlídal na každou (s prominutím) blbost.
To sundání sádry!! Takovou zubatou pilkou a sám – to tedy byla odvaha. Mohl se škrábnout a vykrvácet nebo si uříznout nohu (možná i něco jiného). A to ji sundal po třech týdnech (otevřená zlomenina) a hned běhal jako srnka. Asi se rychleji uzdravuje.
Sam očividně nijak netoužil po dalším setkání s Amy, chtěl tuhle kapitolu uzavřít, být od ní daleko a tak mu Dean úplně bez výčitek svědomí slíbil, že jí neublíží a pak udělal, co jako lovec udělat musel. Žádné sliby typu „já už to víckrát neudělám“ na něho (na rozdíl od Sama) neplatily. Že přišel její syn - smůla. Zajímavé, že nezabil Dean i jeho – přece jaká matka, takový syn. Je to v něm a když pocítí potřebu zabít, udělá to. Dean se rozhodně s tímhle, co provedl, Samovi nikdy svěřovat nebude. Jedině kdyby ten chlapec splnil svoji hrozbu a někdy v budoucnu si na Deana počíhal, pak by to „prasklo“. Ale s tím si Dean hlavu zatím nelámal.
Jensen jako režisér nezklamal. Dělal co mohl. Děj se dobře prolínal s přestřihy (v odlišné barvě) do Samova mládí. V některých momentech bylo opravdu znát, že tahle epizoda se točila jako první. Jensen/režisér docela logicky usoudil, že Dean by měl být po útoku démona potlučený a celkově otřesený, taková zlomenina s každým člověkem „zamává.“ Ale režisér druhého dílu tohle asi nevzal v úvahu a Dean v té sanitce byl naprosto bez škrábance a celkem v pohodě. Tolik lidí ve štábu, že na to nikdo neupozornil (třeba sám Jensen) - tohle se fakt trochu nepovedlo. Nebo Dean upadl do šoku z toho zranění až pak (však se i tak nějak probouzel – všechno zamlžené) a pak jim ještě spadnul z nosítek a rozbil si hubu. Ale spíš to vypadá na tu první možnost. Jensenova chyba tohle nebyla, on to měl dobře promyšlené a že režisér druhé epizody na to nenavázal??? Zkrátka nikdo není dokonalý!! ;)

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » čtv 13. říj 2011 15:49:05

Docela by mě i zajímalo jak se Bobby popral s těmi Levianty. Doufam jen že se do něj nějak "nevsali" a neovladaji jeho telo aby dostali Winchesterovi. Ale asi ne :) .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » čtv 13. říj 2011 16:22:09

Co se týče Deana a sledování kravin - to je v tomto stavu naprosto normální. Já už jse 14 dní nemocná a přistihla jsem se, že čumím na Walker, Texas Ranger. :lol: :lol: A hlavně tahle scéna mě moc pobavila, zvláště když se Bobby tak zaujatě zeptal, co se stalo :D :D

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » čtv 13. říj 2011 20:05:58

Padme: Co máš proti Walker, Texas Ranger? :P Když jsem byl malý, tak jsem to sledoval pravidelně :lol:
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » čtv 13. říj 2011 21:57:19

Pěna píše:Padme: Co máš proti Walker, Texas Ranger? :P Když jsem byl malý, tak jsem to sledoval pravidelně :lol:
Já proti tomu nic nemám, přijde mi to strašně vtipné :lol: :lol: včera se Chuck zeptal své kolegyně, jak dlouho trvají ranní nevolnosti v těhotenství. :lol: :lol:

Odpovědět