7x04 Defending Your Life

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Padme
Monster

7x04 Defending Your Life

Příspěvek od Padme » sob 15. říj 2011 21:26:18

Tak předně - návrat ke "kořenům" zřejmě trvá. Dean to ještě podotknul "normální případ" - Takže voláme Bobbymu, surfujeme po netu, sypeme sůl, někde si ukradneme zbraň a na konci si dáme pivko u auta a bez jakéhokoliv cliffhangeru jedeme dál.... 8-)

Ve všech seriálech mě vždy vytáčely "vzpomínkový" díly. Záběry z minulých epizod, kupa keců... Tohle byla zlatá střední cesta a dalo se na to koukat a Osiris byl docela frajer.
Jsem ráda, že Deanův prohřešek z minulého dílu nevyplaval na povrch. Ještě pár takových tajností u obou bratrů a rýsuje se napjatý závěr plný výčitek a zjištění.

No a slabá část dílu - velmi se omlouvám fanynkám páru Dean/Jo, ale tahle dvojice mě vždycky brala ze všech nejmíň. Třeba i proto, že mezi nimi byla naprosto nulová chemie - aspoň já žádnou nikdy neviděla. Proto mě docela štve, že si scénáristé vybrali zrovna ji. Nemělo to vůbec grády, ty jejich dialogy mě fakt uspávaly, žádné napětí, nichts. Srry :D

Průměrná epka, pořád lepší než otřesná šestá série.

Misicka181
Scarecrow

Re: 7x04 Defending Your Life

Příspěvek od Misicka181 » sob 15. říj 2011 22:13:47

Jsem ráda, že jsem téma nemusela otvírat já ;) Teď jsem dokoukala.
Když pominu, že v každém díle očekávám Castiela a pomalu brečím když ho nevidím, tak docela dobrý. Jen mi to po té 5. a 6. sérii příjde zvláštní. Nepřipadá mi to ani jako návrat ke kořenům, jako spíš vykrádání sebe sama. To už tu bylo hodněkrát, ne teda přímo Osiris, ale...
Kdyby to nebyla 7. série, po tom co už jsme zažili, byla bych spokojená. Očekávám o trochu víc.

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » sob 15. říj 2011 23:51:23

Misicka181 píše:Jsem ráda, že jsem téma nemusela otvírat já ;) Teď jsem dokoukala.
Když pominu, že v každém díle očekávám Castiela a pomalu brečím když ho nevidím, tak docela dobrý. Jen mi to po té 5. a 6. sérii příjde zvláštní. Nepřipadá mi to ani jako návrat ke kořenům, jako spíš vykrádání sebe sama. To už tu bylo hodněkrát, ne teda přímo Osiris, ale...
Kdyby to nebyla 7. série, po tom co už jsme zažili, byla bych spokojená. Očekávám o trochu víc.
Já teda po šesté sérii neočekávám vůbec nic :lol: :lol:

rocketman
Phantom

Příspěvek od rocketman » ned 16. říj 2011 8:19:21

Mno...měl jsem v plánu se rozepsat, ale nějak se mi do toho nechce, takže to zkrátím...

FUJ

3/10
Obrázek

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 16. říj 2011 10:14:07

Jeste jsem to nedokoukala, ale zatim (jsem nekde u toho, jak zjistili ze je za tim Osiris - nebyl cas) dojmy docela dobry.

Ale uvidime, treba my zaverecny hodnoceni bude uplne jine. Zatim se mi libi 'proste normalni pripad'. Rozhovory s lidmi, volani Bobbymu, celkem funkcni komunikace mezi brachama, hledani po netu. Po vsech tech seriich s über dramatickym dejem neco podobneho potrebuju.

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » ned 16. říj 2011 10:43:01

Starý dobrý Supernatural - pro mě osobně jeden ze slabších dílů, ale jak je pro sedmičku již tradiční, všechno lepší než šestá série. 4/10 ;)

Osiris, proč ne, jen mi to silně připomínalo povstání svědků Lilči.
Dean v očekávání nejhoršího, tak jsem velmi zvědavá, co z toho bude.

Nu což, dvojka Dean a Jo, nejspíš mě někdo ukamenuje, ale jak mi byla Jo prakticky ukradená, tak je mi zcela fuk i teď, spíš obtěžuje svojí neustálou přítomností.
Ovšem není to jak u jiných fandů, že by to byla rudá hadra na býka - uječená blonďatá ochechule. Nemusím ji vidět a o nenávisti bych mluvila spíš v případě Beluše. :D
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » ned 16. říj 2011 11:17:41

Tak pro mě tohle byl snad nejlepší díl sedmé serie. Dean si konečně po dlouhe dobe vzpomel na Jo. Jsem rada ze ji prinesli zpet. Podli ruznych anket je nejlepsi zena v SPN a ja s tim souhlasim. Moc se mi libilo jak pro ni byl Dean ochoten zemrit. Jako by chtel splnit ten slib o té druhe strane. Nejlepší bylo jak se ho na konci dotkla a pak zmizel. To me dokazalo rozbrecet :cry: . Dávám 10 z 10 :) .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 16. říj 2011 14:25:33

Panthera píše:
Nu což, dvojka Dean a Jo, nejspíš mě někdo ukamenuje, ale jak mi byla Jo prakticky ukradená, tak je mi zcela fuk i teď, spíš obtěžuje svojí neustálou přítomností.
Ovšem není to jak u jiných fandů, že by to byla rudá hadra na býka - uječená blonďatá ochechule. Nemusím ji vidět a o nenávisti bych mluvila spíš v případě Beluše. :D
Mám z toho stejný pocit, viz výše. Jejich scény v tomto díle mi fakt nepřišly nijak extra a ani dojemné. Navíc Dean nechtěl umřít kvůli Jo, ale sama mu říkala, "že je plnej sraček", takže že by chtěl zařvat speciálně jen kvůli tomu, že umřela Jo - To podle mě rozhodně ne. Dean už toho udělal tolik, že zrovna epizodka s Jo se v těch jeho "sračkách" zcela ztratí. Právě proto mě překvapilo, že mu tam nastrčili jako memento jeho "sračkoidního" života zrovna ji. Třeba takovej taťka by měl větší emoční spád.

A ty ankety, kde je Jo nejlepší žena v Supernaturalu - ty bych ráda viděla. ;) I když asi to možné je, že je nejoblíbenější, moc žen, které by byly vyloženě "normální", v Supernaturalu moc nebyly. :lol: Já bych teda radši hlasovala pro Ruby. :p

Misicka181
Scarecrow

Příspěvek od Misicka181 » ned 16. říj 2011 15:14:40

Nevím co všichni máte proti 6.sérii. Mě se líbila.
Jo mi vůbec nepřipadá jako Deanova osudová žena, to už spíš matka Bena (nemůžu si vzpomenout na jméno). Jo je a byla pro mě dost nevyrázná postava.

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 16. říj 2011 15:30:48

Misicka181 píše:Nevím co všichni máte proti 6.sérii. Mě se líbila.
Jo mi vůbec nepřipadá jako Deanova osudová žena, to už spíš matka Bena (nemůžu si vzpomenout na jméno). Jo je a byla pro mě dost nevyrázná postava.
Podle mě Deanova osudová žena byla Castiel .... :twisted: :lol: :lol: :lol:

Ale s Lisou bych souhlasila, i když na ten osudový piedestal bych posunula Deanovu matku - pokud se bavíme o ženách obecně, z jeho milenek asi skutečně Lisa.

Jo byla holčička, co k Deanovi vzhlížela, šla za ním do boje a to se jí nevyplatilo, bohužel. Za to Dean nemohl. Kdyby jí slíbil "eternal love", tak by to bylo něco jinýho. I ta jeho věta "bylas do mě zabouchlá jak blázen" dost naznačovala o jeho vztahu k ní.

Ale chápu, že pro milovníky (milovnice) tohoto páru byl tento díl rájem na zemi, takže chápu vaši radost, že se konečně Jo objevila. ;)

Odpovědět