7x04 Defending Your Life

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x04 Defending Your Life

Příspěvek od Kackahaluzova » ned 16. říj 2011 16:22:22

@Padme: Chápu že každý může mít jiný názor ale no tak vzdyt se ani nechtel branit když ho musela zabit. Byl na to pripraveny a jakoby chtěl dodrzet ten slib o té druhé strane (viz 5x10 :) ).

Např tady mas jednu anketu kde Jo poráží všechny ostatní SPN ženy ;) .

http://www.fanpop.com/spots/supernatura ... -like-more

@Misicka181: Dean a Lisa mi připadali takovy nudni. Mozna bych je mela rada spolu kdyby s ni nebyl Dean. Chlap co nekolik let jezdil v aute se svym bratrem a zabijel monstra mi nepripada že by se najednou usadil a byl vzorný rodičovsky typ ;) .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Cora
Shadow

Příspěvek od Cora » ned 16. říj 2011 18:22:33

Je fakt zajímavý tohle číst, protože každej z nás si ideál toho seriálu představuje jinak a je na tvůrcích, aby se trefili přesně do středu. Takže někdo je rád, že se Jo vrátila a někdo zas, že to bylo jen na jeden díl. Já proti ní nic nemám, ale takhle to úplně stačilo. No a co se týče nej holky v SPN, tak za mě by to byla asi Ruby.

No jinak díl OK, průměr. Kdyby prasklo, že Dean zabil Amy, tak by asi přišel o právníka :) , ale tipuju, že to stejně jednou vyjde na jevo. No aspoň má nějaký svědomí, ale spíš měl výčitky, že lhal Samovi, než že ji zabil :? .

Misicka181: Mám špatnou zprávu, Case se asi jen tak nedočkáš, podle Mishy se neobjeví minimálně dalších deset dílů, jestli vůbec :cry:

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 16. říj 2011 18:27:54

Kackahaluzova píše:@Padme: Chápu že každý může mít jiný názor ale no tak vzdyt se ani nechtel branit když ho musela zabit. Byl na to pripraveny a jakoby chtěl dodrzet ten slib o té druhé strane (viz 5x10 :) ).

Např tady mas jednu anketu kde Jo poráží všechny ostatní SPN ženy ;) .

http://www.fanpop.com/spots/supernatura ... -like-more

@Misicka181: Dean a Lisa mi připadali takovy nudni. Mozna bych je mela rada spolu kdyby s ni nebyl Dean. Chlap co nekolik let jezdil v aute se svym bratrem a zabijel monstra mi nepripada že by se najednou usadil a byl vzorný rodičovsky typ ;) .
Napsalas: "Podli ruznych anket je nejlepsi zena v SPN a ja s tim souhlasim" - tohle je jedna anketa, má 42 hlasujících a jediná Jo tam má dost zavádějící obrázek. Ale dobře, příklad jsi mi dala, uznávám. ;)

Proč by se měl bránit, když zrovna v posledním díle udělal svému bratrovi takovou menší sviňárničku, která ho fakt žere :)
Jo tady fungovala pouze jako prostředek, ne důvod, proč se Dean chtěl zabít - toť můj názor. TEn slib, že se potkají na druhé straně mi tehdy zněl jako takový "deanovský vtípeček" - byť kapku nevhodný, ale pravdivý - protože to jí fakt nemusí slibovat, na druhé straně se sejdou tak jako tak, takovej už je život. :)

Ale to je celkem normální, že v tom každá vidíme něco jinýho. ;)

Ale v tomhle bychom se mohli dohadovat do nekonečna. Já si budu stát za názorem, že tam mohl být kdokoliv jiný, než Jo (klidně i Jessica, Mary, John, Amy - ta hlavně!) a prostě by to mělo (aspoň pro mě) větší grády.

btw - když už mluvíme o anketách (aspoň trochu relevantních) :) : http://www.spoilertv.com/2011/10/2011-s ... inner.html :))) ((9581 hlasů! :twisted: )

Misicka181
Scarecrow

Příspěvek od Misicka181 » ned 16. říj 2011 18:31:27

Cora : Doteď jsem mohla spoň doufat... :cry: ;)

janča
Monster

Příspěvek od janča » ned 16. říj 2011 20:19:47

Sam – To jeho vysvětlování a argumenty na konci, že mu vlastně peklo vykompenzovalo veškerou vinu. Jako kdyby říkal „zabíjel jsem, ubližoval druhým, ale v pekle jsem si zažil svoje, tak tím to je vyrovnané“. To je dost zvláštní způsob, jak se zbavit pocitu viny, vykládá si to prostě po svém. Dean byl také v pekle mučen (pak ovšem podlehl), ale tohle říct by ho asi nenapadlo.
Nehledě na to, že až do dnešního dne nevíme (asi ani Dean a Bobby), co se Samovi tam dole stalo (jen stále nějaké záblesky a vidiny). Je na tom stejně jako Dean, bojí se přiznat pravdu?? Ten také dlouho tvrdil, že je v pohodě, nic si nepamatuje a pak se vypovídal. Nebo si opravdu začíná jen pomalu všechno uvědomovat a chce si to zatím nechat pro sebe, než bude mít celkový obraz?? Každopádně, jestli tohle je poslední řada seriálu, tak toho velkého odhalení se snad dočkáme.
Dean – Jaký měl strach z předvolání posledního svědka. A byla by jím opravdu Amy? Takových lepších příkladů by se našlo. V tomto případě měl výčitky svědomí pouze vůči Samovi, že mu lhal, ale ze samotného činu ne, ten považoval za správný.To přezkoumání viny bylo naprosto k ničemu, ať už se svědkem nebo beze svědka, dopadlo by to stejně – vinen. Osiris si s lidmi jen pohrával. Dean to pochopil a nechtěl (kdyby to náhodou byla Amy) poslední chvíle života strávit hádkou s bratrem, tak raději ten trapný soud ukončil.
Na místě byla jeho otázka „proč on a proč ne Sam?“ Dean byl a je velká „citlivka“, všechno si moc bere a málem se mu ta jeho povaha vymstila. Na rozdíl od Sama, který si hraje na „tvrďáka“ a lže sám sobě, že se přes všechno přenesl. :(

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » ned 16. říj 2011 21:09:29

@Padme: Takovych podobnych anket je tam mnoho. Tahle je prvni co na me vyskocia a ve vsech vyhrava Jo :) .

Ja vim ale Dean si zrovna vybral Jo protože ho to nejvic stvalo. Klidne to mohl byt i jeho tata ale to pro nej asi nebylo velke. A prave proto je mam rada. Dokazou spolu byt i když je jeden z nich mrtvi. Navic to jak v 5x10 když Dean mluvil s Bobbym pres vysilacku si urcite musela videt. Kvuli nekomu jinemu se tak jeste nikdy nezhroutil :) .

Gratuluju :D .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 16. říj 2011 21:18:06

Mm, nemyslim ze Sam nutne lze sam sobe. Mozna se opravdu citi o neco lip, ne tak pohlceny vsim, s vedomim ze si zaslouzi i neco dobreho v zivote. Bo spatneho uz bylo az moc.

Nerekla bych ani, ze bych ho mela vinit za to, ze se citi dobre. Respektive, muj pocit z toho je, ze se proste snazi zit znovu, a to mu preju. Nechci, aby se porad museli utapet v tom, co udelali spatne.

Za Jo jsem byla rada. Jednou za cas duch, ktery se nevratil jako monstrum. Nekdo, kdo o Deanovi smyslel dobre a to dobre uchoval. Tohle beru za dustojne rozlouceni se s ni, vazne, jako takove uzavreni jejiho pribehu, snad to tak zustane.

Cursor
Scarecrow

Příspěvek od Cursor » pon 17. říj 2011 20:52:17

janča píše:Na místě byla jeho otázka „proč on a proč ne Sam?“ Dean byl a je velká „citlivka“, všechno si moc bere a málem se mu ta jeho povaha vymstila. Na rozdíl od Sama, který si hraje na „tvrďáka“ a lže sám sobě, že se přes všechno přenesl. :(
A já si myslel, že by Osiris viděl tu Samovu "hru na tvrďáka" a že lže sám sobě. Asi jsem se mýlil. Spíš bych to viděl tak, že si svůj pobyt v pekle vykládá jinak než Dean (asi musí bejt rozdíl v mučení od Alistara a v mučení od Lucifera a Michaela), ten si možná i vyčítá, že tomu mučení podlehl. Zkrátka má jinou povahu a jestli mu to v hlavě dává smysl, tak proč ne? na konci dílu vypadal docela přesvědčivě, takže mi nepřišlo, že by něco tajil.
Neříkám, že to tak má bejt. Skoro celej život jsem dělal špatný věci, tak si pobudu rok v pekle, kde mě bude mučit Lucifer s Michaelem a tím se to smaže.

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » úte 18. říj 2011 0:46:58

... Kdyz uvazim, ze ten pobyt dole byl *delsi* nez cely jeho zivot na zemi, kolikrat, petkrat zhruba? Skoro si rikam, ze jeho prohlaseni ma jistou logiku. Povazovat cas na zemi s tim tam dole mi neprijde uplne umerne.

Nota bene, Sam nebyl masovy vrah nebo neco na ten zpusob. Nedelal cely zivot spatny veci, alespon ne vic, nez jako lovec ve znacnem mnozstvi situaci musel. Ale to uz je trosku jina otazka.

Cursor
Scarecrow

Příspěvek od Cursor » úte 18. říj 2011 17:30:21

Dean snad kdysi říkal, že na Zemi to byl "jen" rok a v pekle říkal že 30 let ho mučili... nevim jak dlouho už mučil on... nejsem si jistej tou délkou...

Odpovědět