7x06 Slash Fiction

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

7x06 Slash Fiction

Příspěvek od Panthera » sob 29. říj 2011 11:32:19

Nevidět to hnedle vedle skákání u sporáku, tak by mě hanba fackovala. Tedy jaká byla očekávání a čeho se mi nakonec dostalo. :D

Sice mám slash nejraději v čistě teoretické a fantazijní úrovni, ale když už by mi to Sera s Kripim naservírovala na zlatém podnose, tak proč si nabízený kousek s chutí sobě vlastní neochutnat. Tedy jako fanoušek slashového žánru se mi srdéčko tetelilo, když by nebylo destielu, tak kombinace někoho s Crowleym by pro mě nebyla špatná. I wincestem by mě koneckonců nikterak neurazili. Inu známe, člověk míní a Bůh Kriposera mění.

Dean a Sam - přepadení banky. Tak to se mi líbilo, tuším to měli Uzi? Rychlopalný zbraně mě nikdy nebraly. Ovšem když už se střílí a ještě k tomu do stropu, tak by snad na měly padat kusy obložení a třebas omítka. :D I jedna kulka v betonovým sloupku na střelnici udělá takovej brajgl, že by člověk neřekl.
No a masakr v trezoru - ani kapka krve...

Bobbyho pokusy, ano, nádhera, tohle mi tuto epku opravdu vylepšilo. A Chetovy výhružky, jak ho sežere i s kšiltovkou. Tu bych vynechala, to je o žlučník. :D
Ovšem ano, i pro Bobbyho mám jistou slabost, i když ne v tom slova smyslu, jak by si to tu většina vyložila.

Jen poznámka, tohle udělat Frank s mým noťasem, tak ho doslova ubiju svými pěstičkami. Novej by to nenahradil, takže Pantheřice, učeš chlupy a konečně
začni zálohovat. :/

Dean bez Impaly, tohle ho zničí. :D
Obrázek
Opět jedno dušení kávou a málem jsem zlomila vařečku v zelí, Dean pobrukující si I'm all out of love, brrr.

Rozhovor Bobby a Dean po telefonu - konečně je tu scéna, kterou nám dali jako ochutnávku před sedmičkou. Už jsem si říkala, že nikde nebude.

Crowley pohořel, takže s kým se bude snažit spojit? To je jasné.

Konečně se Sam dozvídá o Amy. Takže Deane, nažhav žehličku, tohle budeš rovnat hodně dlouho. Je mi tě teď vcelku líto, přišel jsi o Koblihu a teď i svým způsobem o bráchu. Nic záviděníhodného.

Co říci závěrem? Názvy epizod dokáží velmi obratně kroutit obsahem. Na své jsem si nepřišla, nu což, ale ku škodě to nebylo. Jen bych zřejmě volila poněkud jiné pojmenování. 6/10

A teď, teď si nachystejme ostré mačety a kyblíky s mydlinkama pracího prášku, zn: obsah slabě zásaditého dekahydrátu tetraboritanu sodného nutností! ;)
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

MichyX
Shadow

Re: 7x06 Slash Fiction

Příspěvek od MichyX » sob 29. říj 2011 13:00:24

Nechápu jak se někdo může polévat pitím u vtipných scének :D to je jako.. skoro všude! :D To fakt nepřeháníte ? :D
Jinak dává to logiku ? ten nový übersajrajt ? Sůl je čistá a odhání vše nečisté ale jako.. prací prášek ? :D To je mohli třeba rovnou zabíjet kořením z čínských polívek..
Obrázek
¶ And if the stars would fall one day
I`d climb up to the sky
to put them back for you to save your smile. ¶

monireh
Scarecrow

Příspěvek od monireh » sob 29. říj 2011 13:37:55

Panthera píše:
Sice mám slash nejraději v čistě teoretické a fantazijní úrovni, ale když už by mi to Sera s Kripim naservírovala na zlatém podnose, tak proč si nabízený kousek s chutí sobě vlastní neochutnat. Tedy jako fanoušek slashového žánru se mi srdéčko tetelilo, když by nebylo destielu, tak kombinace někoho s Crowleym by pro mě nebyla špatná. I wincestem by mě koneckonců nikterak neurazili. Inu známe, člověk míní a Bůh Kriposera mění.
Pravda, název si, alespoň co jsem tak četla po různých zahraničních fórech, dosti pohrál s nebohými fanoušky slashe, kteří pak přilepeni na obrazovku zoufale čekali na něco "slashovského" a ono teda ani fň... :D Kripke je teď proklínán víc než kdy jindy :D . Kdyby byl v této epizodě Cas, tak by mě možná ani nepřekvapila nějaká "slash-related" šílenost, protože tihle dva po tom prostě volají 8-). Ale bez něj si nějak nedokážu představit, že by tam ten slash opravdu nějak naroubovali bez posilnění notnou dávkou lihovin ;) . Jj, škoda, byla by to neskutečná prča, ale nebuďme naivní ;)

Co se týče pracího prášku a Leviathanů...WTH? To jako fakt? Jak na tohle přišli? :shock: Takže těm super nezničitelným potvorám stačí udělat bublinkovou koupel z prášku na praní a nazdar? Hmmm, no budiž.... :?
Obrázek
"I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition."

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 29. říj 2011 18:14:32

Tak tohle byla docela zajímavá epizoda. Podle nazvu jsem cekala neco jineho ale i tak me to dostalo.

Jinak Dean bez svého miláčka byl dost zoufalý že zpíval i tu sladárnu a Bobby docela dobre nabaloval to šerifku. Ani si ji moc nepamatuju. V jake epizode krome te v sedme serce hrala ?

No tak z toho Deana a Sama jsem docela paf. Cekala sem hadku ale ne ze budou zase separovani. Podle me se zase brzo usmiri ale clovek nikdy nevi.
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

monireh
Scarecrow

Příspěvek od monireh » sob 29. říj 2011 19:53:12

Kackahaluzova píše:
Jinak Dean bez svého miláčka byl dost zoufalý že zpíval i tu sladárnu a Bobby docela dobre nabaloval to šerifku. Ani si ji moc nepamatuju. V jake epizode krome te v sedme serce hrala ?
Hrála tuším v 5x15 Dead Men Don't Wear Plaid a pak Weekend At Bobby's (myslím 6x04)....
Obrázek
"I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition."

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 29. říj 2011 20:30:09

Já si na ni akorát vzpomínám z te seste serie kde mu tam pomohla se zbavit nejakeho toho agenta otravneho ale v petce uz si to nepamatuju.
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 30. říj 2011 13:49:34

Asi tak jako Panthera jsem byla plna očekávání.... :roll: teď si jako lámu hlavu v čem byl ten slash - NO JASNĚ - v tom, že Dean kouká na Hříšný tanec a poslouchá gay písničky. :lol: :lol: :lol: nic moc teda.

Zlej Dean a Sam byli neuvěřitelně sexy. vrrrrr. Zvláště Jensen si to užil na maximum a scéna, kdy řekl Sammymu o Amy byla fakt ňami :)

JInak Leviathani mě fakt nebaví. Nejmocnější a zároveň nejnudnější záporáci ever. Zachránil to akorát ten jejich boss na konci.

No a jak už tu někdo psal, je jasný, s kým se bude nadále spolupracovat.

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 30. říj 2011 18:55:53

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » ned 30. říj 2011 20:38:51

Padme píše:Zlej Dean a Sam byli neuvěřitelně sexy. vrrrrr. Zvláště Jensen si to užil na maximum a scéna, kdy řekl Sammymu o Amy byla fakt ňami :)
K tomu se taky přikláním :) strašně se mi to líbilo... hlavně u Jensena jsem se něčeho evil dočkala. Jared už pár (taky vydařených) příležitostí měl, Jensen měl tuhle snad poprvé a sedí mu to, hmmmm :twisted: a ten jejich leviathanský rozohovor v bistru naprosto neměl chybu :lol:

Vidím to tak na 8,5/10 :)
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

Foxtrot
Scarecrow

Příspěvek od Foxtrot » pon 31. říj 2011 21:10:51

Já jsem pro starší song, který mi připomíná staré dobré Castielské časy :)

http://www.youtube.com/watch?v=iqxl4OJBkEU

Odpovědět