7x06 Slash Fiction

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

janča
Monster

Re: 7x06 Slash Fiction

Příspěvek od janča » pon 31. říj 2011 21:14:04

Scéna v nechtěném autě byla super. Bratři očividně znali film Hříšný tanec (kdo by ho také neznal). Sam také okamžitě věděl odkud ta Deanova hláška „o bejby v koutě“. A ta „sladká“ písnička. Sam ji chtěl hned vypnout, myslel si, že Deanovi budou slova o lásce ubližovat, a proto ho dost překvapilo bratrovo přizvukování, kterému zase dělalo dobře tím Sama vytáčet. Zcela nečekaně se „provalil“ Deanův čin. Nejde o samotné zabití Amy, Sam ji viděl dvakrát v životě, žádný bližší vztah k ní neměl, tady jde o princip. Sam je naštvaný, ale také dotčený, že to Dean přece udělal a pak mlčel. Ano, Sam lhal Deanovi také, ale důsledek té lži byl mnohem, mnohem horší. Dean si s bratrem teď chtěl promluvit, ale Sam mu nedal šanci. Oba by zasloužili „jednu za uši“. Ale v příštím díle jsou bratři opět spolu, tak si to mezi sebou určitě vyříkají a pokud v Samovi zbyla trocha soudnosti, pochopí, proč mu to Dean neřekl. Zkrátka „Co oči nevidí a uši neslyší, to srdce nebolí“. Možná se do toho vloží Bobby a oba dva pěkně „srovná“. A snad tak bude konečně ta trapná kauza Amy uzavřená.
A že by se Bobbymu na stará kolena „zapalovaly lýtka??“ - budiž mu přáno.
Jensen se v této epizodě pěkně „vyřádil“ jako zlý dvojník Deana. Na konci vypadal hodně unavený a ne poprvé (bylo to i v minulých dílech i řadách). Je to úmyslně – jakože Dean po skončení akce celou noc sedí za volantem, zatímco Sam si může zdřímnout? Nebo dává do natáčení všechno, a mnohdy také táhne celou epizodu sám? Protože Jared je svěží stále (nebo se tak alespoň jeví). ;)

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » stř 02. lis 2011 0:38:59

Padme píše:Asi tak jako Panthera jsem byla plna očekávání.... :roll: teď si jako lámu hlavu v čem byl ten slash
Co takhle slash ve vyznamu "rozriznout, rozseknout"? ;) Toho tam bylo docela dost.
Padme píše:JInak Leviathani mě fakt nebaví. Nejmocnější a zároveň nejnudnější záporáci ever. Zachránil to akorát ten jejich boss na konci.
Souhlasim, sice ne s tim 'nejmocnejsi', ale nejnudnejsi urcite.

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » stř 02. lis 2011 14:51:02

Kai'a píše:
Padme píše:Asi tak jako Panthera jsem byla plna očekávání.... :roll: teď si jako lámu hlavu v čem byl ten slash
Co takhle slash ve vyznamu "rozriznout, rozseknout"? ;) Toho tam bylo docela dost.
Padme píše:JInak Leviathani mě fakt nebaví. Nejmocnější a zároveň nejnudnější záporáci ever. Zachránil to akorát ten jejich boss na konci.
Souhlasim, sice ne s tim 'nejmocnejsi', ale nejnudnejsi urcite.
Slash měla být zcela určitě ta písnička, co si notoval Dean. To mě teda moc neuspokojilo :D
Nejmocnější asi nejsou, ale jsou dost chytří, když umí okamžitě pracovat s výpočetní technikou, řídit auta... tak oni jsou asi jako živé počítače, downloadujou data ze svých hostitelů, takže předpokládám, že díky tomu umí hned všechno. A to je nuda :D
Lucifer měl aspoň styl, stejně jako Azazel.

jouzinka
Demon

Příspěvek od jouzinka » stř 02. lis 2011 20:50:08

I'm gonna enjoy EATING you?

No tak to ne. Už jsem opravdu asi strašně perverzní. :lol:
Jsem Topic... Off Topic
Obrázek
>>>Giftíky<<<

Odpovědět