7x07 The Mentalists

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
zuzilka
Shadow

7x07 The Mentalists

Příspěvek od zuzilka » sob 05. lis 2011 9:18:35

9,5/10

Plný počet nedám, protože pořád čekám, že přijde epizoda, která mě nadchne ještě víc :) screw the season 6, sedmička rocks...
Od přihřátýho číšníka (mimochodem, mám přesně takového kamaráda, takže si umím představit, co by dělal, kdyby mu do rajónu přišel někdo jako Jensen/Dean - přesně tohle :lol: ), přes vyříkání si to se Samem, až po Melanie - první ženská po delší době, která se Deanovi očividně líbila a on jí taky - ta chemie by se dala krájet, rozhodně jsem tohle neviděla v 6. sezóně s Lisou, takže mi bylo celkem i líto, že se mezi nimi neodehrálo něco víc (slash fandové by namítli, že pořád čeká na Castiela, že? :lol: )
Pak Sam odpifnul Jimmyho, pravýho psychica, no, to jsem od něj teda nečekala.

A Dean teď používá nick agent Bourne :twisted: můj nejoblíbenější <3 :oops:
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x07 The Mentalists

Příspěvek od Panthera » sob 05. lis 2011 16:38:13

Ano, čoklík Sadie, Jarede Jarede. :D
Dean v modrém Dodge ve mě vyvolal upřímnou vlnu smíchu.
A pěkný poznatek - You're pissed and you're stressed.

Doposud nechápu jednu věc, jak dokáží vykopat tak přesně pravoúhlou hrobovou jámu? Na zahradě jsem jeden pokus zkoušela, ale tahle rovně se mi to nikdy nepodařilo. :D
Navíc, když mu na konci zkoumala dlaň, ehm, jak to dělají, že mají tak pěkný jemný ruce? Já se oháněla lopatou dvě hodiny, týden jsem se nemohla pořádně narovnat a těch mozolů, co jsem si vyrobila. :D

Nicméně k samotnému dílu, Dean a Melanie, nějaká chemie tam byla, ale na krájení bych to neviděla (i když z mého pohledu určitě lepší jak Lisa i Jo dohromady). Ženské kolem Deana mě nějak zvlášť nezajímají, protože jako slasher opravdu čekám na to pravé pouto s Casem. :P

6/10
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Foxtrot
Scarecrow

Příspěvek od Foxtrot » sob 05. lis 2011 17:00:03

Dobrý díl, takovej průměr...

Ale jedna věc mě sere jak to, že si hned nevzpomněli na případ z epizody 5x09 The Real Ghostbusters, kde se ty lidi snažil ten duch také varovat. Mě to došlo hned jakmile jsem zjistil, že měla sestru...

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 05. lis 2011 17:10:42

Docela zajímavej díl. Ne nejlepší ale skvely. Trochu nam pripomel atmosferu z 1. série :) .

Jinak kde je ku**a Impala ? Doufala sem že by ji už konečně mohly nahodit zpět :arrow: .

Ta holka po Deanovi docela dobre jela to slo videt. Cekala sem od nej neco vic. Asi ho až moc uziralo to se Samem. A doufam ze se z Deana nestane alkoholik. V tom Then bylo docela dost scene kde měl skleničku :roll: .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 06. lis 2011 0:32:20

Nějak jsem se z toho moc neodvázala. Celkově už se dalo tak nějak předvídat, že ten jeden duch pomáhá a druhej vraždí.
Ale v sedmé sérii už se těžko bude hledat něco originálního. Potom už se spíš fanoušci zabývají věcmi jako tady Panthera, že řeší pravidelný hroby a mozoly :lol: ;)

Teplej číšník měl být v předchozí epizodě. :)

Nezdálo se mi, že by ta ženská po Deanovi jela, jen si padli do oka. (ale on se asi zřejmě musí vzpamatovat z toho gay jiskření, že :twisted: :lol: )

A teď jsem mega zvědavá na příští epizodu :)

janča
Monster

Příspěvek od janča » pon 07. lis 2011 19:41:42

Dean to Samovi pěkně „vytmavil“, ale vyříkali si to a Sam konečně přestal „vyšilovat“ a pochopil jeho jednání.
Po posledním bratrském rozhovoru se mi trochu objasnilo, proč Jensen občas musí vypadat tak „zchátrale“ (pokud ovšem není unavený doopravdy). Dean kromě toho, že je pořád za volantem, tak trochu víc pije, málo spí a hlavně má starosti. Na rozdíl od Sama, který se nedávno netajil tím, že začal nový a prakticky bezstarostný život – ale tak docela pravda to zase nebude, ono na něho dojde a nebude to žádná sranda.
A snad to s Deanem teď bude o něco lepší, když se jedné noční můry zbavil. Ale stále dvě zbývají – Castiel a ta nejhorší – Sam.
Impala tam moc chybí, hoši ji musejí ze známého důvodu nechat zatím „u ledu“. Ale určitě se brzy objeví, protože Dean to dlouho nevydrží jezdit v nějakých „popelnicích“ a raději riskne i prozrazení, jen aby zase řídil svoji černou krásku. :)

Odpovědět