7x08 Season Seven, Time for a Wedding!

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

7x08 Season Seven, Time for a Wedding!

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 12. lis 2011 19:19:19

Wow tak Sam si vzal Becky. Nečekané :D .

Ten její deníček a všechno proste takova fanatička (kdyby to byl Dean ani bych se nedivila :D ).

Dean s novym partakem docela usel akorat ten kluk by potraboval trochu zaučit nez pujde na akci :D .

Epizoda takova lehči ale dobra akorat sem čekala že ta stastna bude Ruby :) .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Kai'a
Shadow

Re: 7x08 Season Seven, Time for a Wedding!

Příspěvek od Kai'a » ned 13. lis 2011 5:29:05

Tak mne ta epizoda 'lehci' neprisla ani nahodou.

Jako, pokus o znasilneni, napadeni kdyz se Becky zrovna neco nezdalo, naprosta erotomanie z jeji strany s bludnym presvedcenim, jak ji Sam ~desne miluje~, donuceni ho si ji vzit, cela ta scena s pripoutanim k posteli, drogovani ho... Jo, lehky a strasne ~zabavny~, to taky (reakce na jiny fanousky, sorry ze to taham sem.)

Proste, znechuceni na n-tou, vazne. Nicmene pobavilo me to jako reflexe fandomu jako takoveho.

A mam dojem, ze tenhle dil tak nejak 'dokazuje' zmanipulovanost epizody The End. Nevim, jak by za par let z tohohle trestidla Becky mohla byt lovkyne ani trosku, nebo nekdo, kdo by se Deanovi v taboru prezivsich nepletl. Nebo, kdyz uz jsme u toho, jak by se svymi pristupy vubec prezila. Pochybuju, ze by Dean, natoz o hodne ustaranejsi, brachu ztrativsi Dean, takovehle holce pomahal.

Ten novy kluk mi prisel sympaticky. Mam za to, ze jsem ho nekde videla, budu muset okouknout imdb. >.>

Nicmene interakce Sam + Dean? Srdce zaplesalo. Nekdy si i neco vyrikaji tak nejak normalne a Dean dokaze priznat barvu. To neni tak spatne, jsem zvedava, co se z toho vyvrbi.

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » ned 13. lis 2011 10:20:29

@Kai'a: Co tím myslíš souvislost s 5x04 ? Vždyt Becky tam vůbec nebyla. A navíc ta budoucnost se nestane protože problémy s Luciferem už sou pryč a tedka se nic extra vážného neřeší.
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 13. lis 2011 12:06:14

LOL. Ano, krásné zrcadlo pro ty střelený fanynky, co jsou mimo realitu a málem vyskočily z okna, když se Jared oženil. Misha Collins ohledně tohoto tématu velmi rád "trollí" na svém twitteru - doporučuju. :lol: :lol:

Sice jsem čekala od epizody něco jiného...nějaké AU, Lucík už zatahuje do těch svých "hrátek" i Deana a Sam si bere Ruby, ale klidně i Lisu...z Becky jsem nikdy nadšená nebyla, jsem na tyhle zoufalé postavy v seriálech kapku alergická, ale když je tam jednou za čas a ještě v souvislosti s nějakým aktuálním tématem, tak se to dá vydržet.

Doufám, že to tedy nemělo být funny, protože funny to teda nebylo.

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 13. lis 2011 13:29:50

Kackahaluzova píše:@Kai'a: Co tím myslíš souvislost s 5x04 ? Vždyt Becky tam vůbec nebyla. A navíc ta budoucnost se nestane protože problémy s Luciferem už sou pryč a tedka se nic extra vážného neřeší.
Jj, myslim to. Ah, tak to jsem si to s necim spletla, mela jsem za to, ze tam byla. >.> Okej, zapamatuju si to.
Padmé píše:Doufám, že to tedy nemělo být funny, protože funny to teda nebylo.
Totez, vazne. Doufam, ze to nemela byt epizoda k pobaveni, protoze byla spis tristni. A znacne zdlouhava, mela jsem chut prestat sledovat asi v pulce, nejen kvuli obsahu.

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » ned 13. lis 2011 13:51:49

Kai'a píše:Ten novy kluk mi prisel sympaticky. Mam za to, ze jsem ho nekde videla, budu muset okouknout imdb. >.
Jmenuje se Donald Joseph (DJ) Qualls a vsadil bych se, že jsi ho viděla v jedné z hlavních rolí v Road Tripu anebo pak v epizodních rolích seriálů jako CSI, Numb3rs, Lost, My Name Is Earl, atd. ;)
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » ned 13. lis 2011 15:08:26

Hm, Becky, čím to, že to tušil každý druhý, z malé krabičky ledového přehlížení přechází do větší škatulky v SN nevítané.

Polechtala mě scéna se Samem, nevím proč, ale okamžitě mi to evokovalo starší Kingovinu - Misery nechce zemřít. Ovšem kam se poděl Lucík? To vzal kramle někam do nevědomí nebo co? :D

Ouch a neoholený králíček Crowley. Inu dobrá, i když mi tento díl přišel extrémě nudný, tak 4/10. (jednoduše nejsem Becky a přikurtovaný Sam mě nerajcuje tak, jak by si Séra představovala)
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 13. lis 2011 16:24:16

Pěna píše: Jmenuje se Donald Joseph (DJ) Qualls a vsadil bych se, že jsi ho viděla v jedné z hlavních rolí v Road Tripu anebo pak v epizodních rolích seriálů jako CSI, Numb3rs, Lost, My Name Is Earl, atd. ;)
CSI a Lost, presne tam, kdyz nepocitam Road Trip. ;) Diky Peno.
Panthera píše:Polechtala mě scéna se Samem, nevím proč, ale okamžitě mi to evokovalo starší Kingovinu - Misery nechce zemřít.
Mne taky, nejsi v tom sama. Co tak ctu na zahranicnich forech, Misery to pripomnelo vice lidem. Premyslim, jestli v tom nebyl zamer.

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 13. lis 2011 17:29:49

Já vlastně nikdy nedávám hodnocení, nicméně tady dávám 5/10 - jeden bod za ten rozprsklej dort na začátku :lol: :lol:

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » ned 13. lis 2011 19:43:43

Kai'a píše:Jj, myslim to. Ah, tak to jsem si to s necim spletla, mela jsem za to, ze tam byla. >.> Okej, zapamatuju si to.
Já se zrovna včera dívala na The End a Becky tam rozhodne nebyla. Byl tam jenom Chuck :) .
Padme píše:Doufám, že to tedy nemělo být funny, protože funny to teda nebylo.
Mě pár scén docela i dostalo. Zvlást ta kde Sam nasel ten její deníček a přitiskl si ho k hrudi :D .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Odpovědět