7x08 Season Seven, Time for a Wedding!

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Padme
Monster

Re: 7x08 Season Seven, Time for a Wedding!

Příspěvek od Padme » ned 13. lis 2011 20:31:38

Kackahaluzova píše:
Kai'a píše:Jj, myslim to. Ah, tak to jsem si to s necim spletla, mela jsem za to, ze tam byla. >.> Okej, zapamatuju si to.
Já se zrovna včera dívala na The End a Becky tam rozhodne nebyla. Byl tam jenom Chuck :) .
Padme píše:Doufám, že to tedy nemělo být funny, protože funny to teda nebylo.
Mě pár scén docela i dostalo. Zvlást ta kde Sam nasel ten její deníček a přitiskl si ho k hrudi :D .
Tak jsou epizody, které jsou celé stavěné tak, aby byly vtipné a jsou epizody, kde se objeví tu a tam vtípek - tahle epizoda byla to druhé, dle mého názoru. A to jak si tisk deníček, to bylo fakt směšné :)

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » ned 13. lis 2011 20:53:20

S tím souhlasím. Na třeba 5x08 to rozhodně nemá :D .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

janča
Monster

Příspěvek od janča » úte 15. lis 2011 20:11:23

Celou epizodu to zachraňovaly Deanovy/Jensenovy obličeje. Deanovy nechápavé výrazy a gestikulace na té svatbě. Opravdu si myslel, že Samovi už úplně „přeskočilo“. A co mu to Bobby poslal za osla!! Dean asi hodně přemýšlel, jestli to udělal schválně nebo fakt nevěděl, že je to lovec „na baterky“.
Crowley tím chtěl říct co?? Zakopeme válečnou sekyru, dokud nepozabíjíte Leviatany a pak ji zase vykopeme?? To je tedy od něho strašně hrdinské gesto. Když Leviatany po tom incidentu s jejich šéfem tak nenávidí, mohl nabídnout bratrům pomocnou ruku a ne je v tom nechat „plácat“ samotné. Očividně má strach a jen v ústranní bude pozorovat, jak se situace vyvine.
Ano, je pravda, Sam už není malé dítě, měl by se o sebe postarat, dokázat se rozhodnout (přesně moje slova). Ale hořký Deanův úsměv na konci??? Jakoby mu prolétlo hlavou.
„Mám se postarat o sebe!!! O rodinu jsem už přišel a ty na tom máš také podíl, ale to už je pryč, nic ti nevyčítám. Je v pořádku, že to chceš zvládnout sám, ale Sammy, já ti budu stále nablízku. Až to zase přijde, bude to zlý, moc zlý a budeš potřebovat někoho, kdo ti pomůže.“
A než Dean nastoupil do auta, rozhlédl se – co kdyby bylo nablízku nějaké nebezpečí! A dělá to pokaždé, když se takto (nástupem do auta) epizoda končí. Sam vždy jen „nahoupne“. Jakoby to byla narážka na to, že Dean je ten zodpovědnější, starostlivý.
Mnozí se pozastavují nad tím, jak je Sam naprosto v pohodě, ale sám na konci řekl, že stále nějaké vidiny má. Určitě nemusíme v každé epizodě vidět Sama, jak se v agónii svíjí na zemi. Ten velký „výbuch“ ještě přijde. V souvislosti s tím, mě trápí jiná otázka. Sam měl vize o budoucnosti, hýbal věcmi, dokázal by i zničit démony, odrazil útok Lillith – Ruby mu přece řekla, že to má od narození v sobě, v krvi, pouze potlačené. A že pak tu jeho schopnost znásobovala, podporovala (za jakým účelem – víme všichni), to je jiná kapitola. Jen je zajímavé, že Sam po návratu z pekla (nejprve bez duše a pak i s duší) pozbyl veškerých schopností. To mu tam dole vyměnili krev?? Mnohdy by se bratrům hodilo, kdyby Sam něco v nejvyšší nouzi „předvedl“, samozřejmě k velké Deanově nelibosti a nějaká facka by také mohla přilítnout. Možná by to vneslo do seriálu trochu „vzrůša“ a Samova postava by se snad „oživila“ a nebyla taková obyčejná, jednoduchá, chvílemi i nudná. A nemusela by tak bratrům každou chvíli zachraňovat „zadky“ kdejaká postavička. ;)

Grafit0008
Scarecrow

Příspěvek od Grafit0008 » čtv 17. lis 2011 13:46:45

Super tato epizoda mě zaujala a pobavila vjednom ! Také mi přišlo že situace mezi Samem a Deanem už nebyla tak vypjatá jako v předchozích dílech ;)
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu ;D

csbot
Scarecrow

Příspěvek od csbot » čtv 17. lis 2011 22:26:58

Taky by me zajimalo jak Sam prisel o schopnosti ala vize budoucnosti, prece Ruby rikala, ze ma daleko vice schopnosti jen je ma potlacene (hybani predmentu atd)...Nevim, kde se to vse vytratilo.Samozrejme demonni krev to zesilovala, ale ta vize atd.. no nevim....Budu se jeste muset na to podivat jak o to prisel.

Jinak dil nudny pro me, nic noveho jsme se opet nedovedeli a to uz bylo 8 dilu.

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » sob 19. lis 2011 16:50:30

csbot píše:Taky by me zajimalo jak Sam prisel o schopnosti ala vize budoucnosti, prece Ruby rikala, ze ma daleko vice schopnosti jen je ma potlacene (hybani predmentu atd)...Nevim, kde se to vse vytratilo.
Tak ono je otazka, jestli se s navratem z dolniho poschodi opravdu vraci ''vcelku'' ''jen'' s poskozenou psychikou, nebo se poskozeni vztahuji i na jine casti tela... Resp. predpokladala bych, ze ony schopnosti jsou sice vazane na krevni linii, ale i na dusi jako takovou a problem s dusi je do nich zasah? Stejne jako by se dalo uvazovat, ze mozna zapomnel, jak je pouzivat, pokud jsou tyhle schopnosti neco jako sval a nepouzivanim atrofuji.

Nelka
Scarecrow

Příspěvek od Nelka » ned 20. lis 2011 17:45:28

Jo mrcha Becky :D Uvedla Sama do stavu sjetosti a pak si ho vzala :D No naštěstí Dean včas zasáhl ;) Dobrej díl.. moooc dobrej :P

Odpovědět