7x09 How to Win Friends and Influence Monsters

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

7x09 How to Win Friends and Influence Monsters

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 19. lis 2011 17:01:37

Docela napínavá epizoda. Sjetej Dean byl nejlepší :D . Akorát by mě zajímalo co je s Bobbym :( .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Kirk1
Shadow

Re: 7x09 How to Win Friends and Influence Monsters

Příspěvek od Kirk1 » sob 19. lis 2011 18:51:59

Výborná epizóda v celku napínavá a konečne nejaké zaujímavé info o Leviatanoch o ich plánoch ... a chudák Bobby dúfam že je v poriadku :(
Aj keď si myslím že to už dávno nemá čo dočinenia s pôvodným zámerom supernaturalu som rád že aspoň takto pokračuje.

Cora
Shadow

Příspěvek od Cora » sob 19. lis 2011 21:11:06

Souhlasím, že s prvními pěti sezónami to má pramálo společné a jelikož sleduju souběžně v pátek 5. řadu na coolu, tak tohle je oproti tomu slabej odvar, ale pořád to stojí za koukání.

Ale tenhle díl se vážně povedl. Sjetej Dean byl fakt vtipnej: "I dont care, that I dont care." :lol: Jinak konečně napínavej děj a posun k leviathanskýmu midseason finale. Osobně si nemyslím, že Bobby umře, aspoň ne "natrvalo", protože bude potřeba další zápletka. No uvidíme, ale bohužel až za 14 dní.

Btw. jak kluci naběhli na Leviathany s postřikovačema na zádech, tak mně to něco ale strááášně připomělo. Po dlouhém přemýšlení a vzpomínání se mi konečně rozsvítilo: Četník a mimozemšťané :lol: :lol: :lol: já se s tím prostě pořád nemůžu smířit, že něco tak napřirozeného a mocného se dá vyřídit savem...

Kirk1
Shadow

Příspěvek od Kirk1 » ned 20. lis 2011 10:01:52

Jj :D na najväčšiu špinu treba zobrať saponát :D :D inak ma v celku zaujíma čo bude platiť na Leviatany a či vlastne aj bude niečo platiť ked boli doteraz v očistci ...

MichyX
Shadow

Příspěvek od MichyX » ned 20. lis 2011 11:40:14

Nechápu, nechápu... epka dobrá ale ti Leviathani.. pche.. Tohle by dokázali udělat normální Shapeshifteři.. a jak se nechávají pořád mlátit.. jsou na špičce potravního řetězce ale větší odvaz bylo jak Bobby v 1 řadě utíkal před.. eh.. Meg? S Coltem... tady prostě stačí páčidlo, přetáhnout jednoho po xichtě a utéct.. :D jsou k smíchu
Obrázek
¶ And if the stars would fall one day
I`d climb up to the sky
to put them back for you to save your smile. ¶

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 20. lis 2011 12:19:19

Popravde me Leviathani zacali desit - ale spis tim, jaky vliv maji na tamni *spolecnost*, ne tim, ze by byli zajimavymi monstry v jinych ohledech.

Nemuzu Bobbymu odpustit, s jakou lehkosti nazval Deana ne-osobou, jak moc se soustredil jenom na lov, jak ho degradoval. Protoze, jasne, to je presne to co Dean potrebuje, slyset od otcovske figury neco dehumanizujiciho, co neslychal nejspis ani od vlastniho otce ;/ Fakt podpasovka.

Kirk1
Shadow

Příspěvek od Kirk1 » ned 20. lis 2011 12:34:38

Kai'a : K tomu Bobbymu neviem či by mu pomohlo keby ho Bobby utvrdzoval myslím že Dean to v podstate aj trochu potrebuje lebo ak sklzne do sebaľutovania to nebude potom nič moc. Trochu mi to pripadá že Sam a Dean si tak trochu začali vymieňať úlohy už sa začína pomaly Sam starať o Deana v skutku povedzme si na rovinu je v poslednej dobe trochu niekde inde (mimo).

Leviathani - Dobrý postreh sú nebezpečný s toho hľadiska že môžu byť kým-koľvek aj ked na druhú stranu neprišli s ničím novým meniť sa dokázali aj meňavci a aj keď démoni posadli človeka bolo to tiež nenápadné pokiaľ sa neprezradili.

MichyX: Plne s tebou súhlasím nikto tam z nikoho nemá strach bóóóže to boli časti keď sa ešte kilovali s démonmi, diablove pasce, ... to bola paráda a s tým páčidlom si zabil :D :D :D

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » ned 20. lis 2011 13:31:39

@MichyX: Souhlasím nic extra. To klidně už třeba upíři byli horší než nějaký Dick s armádou nehezky vypadajících příšerek SRO :D .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Nelka
Scarecrow

Příspěvek od Nelka » ned 20. lis 2011 17:42:52

Úplně souhlasím :D Dean byl úžasnej ;) a podle mě Bobby umře.. když jsem tak koukala na trailer.. ale kdo ví na jak dlouho ;)

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 20. lis 2011 18:58:01

OMG, jestli Bobík umře, tak půjdu jako nějaká hysterická fanynka skočit z okna. Sice není krásnej a mladej, ale prostě mám pro tu postavu slabost!!

Odpovědět