7x09 How to Win Friends and Influence Monsters

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Kirk1
Shadow

Re: 7x09 How to Win Friends and Influence Monsters

Příspěvek od Kirk1 » ned 20. lis 2011 20:11:43

No no no no no no no Bobby nemôže umrieť dajte pokoj šak to by bola obrovská strata :shock:

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » pon 21. lis 2011 14:55:47

Za těch 7 sérii kdy jsem si na Bobbyho zvykla by to byl infarkt o něj přit kvuli Leviantum :( .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » pon 21. lis 2011 15:32:48

Kackahaluzova píše:Za těch 7 sérii kdy jsem si na Bobbyho zvykla by to byl infarkt o něj přit kvuli Leviantum :( .
A hlavně už by mě vytočili - nejdřív Castiel, pak Bobby! Aspoň dědu ať nám Séra nechá nebo se fakt poSÉRU!

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » pon 21. lis 2011 19:18:38

Tento díl pro mě značí obvyklé pravidlo, čím delší název epizody, tím slabší obsah. (proč v první sérii stačil jednoslovný název?)

Leviathaní bosák je tuctovej maňásek, žádné charisma, prostě nic. K soli si do kabelky přibalím trochu Persilu a nazdar. (ori = Leviathani => smrt SG-1 = smrt SPN aneb co až dojdou Leviathani, objeví se Bůh a budeme ho zabíjet?)

Bobek s kulkou v kokosu, pokud ho Sera nechá za čtrnáct dní pojít, tak konečné nazdar SPN. Dva šašci, kteří sérií od série "hloupnou", jsou prostě málo a inovovat děj likvidací oblíbených a nepravděpodobně zabitelných postav je staré a ubohé. Ovšem kdy to komu dojde, že sledovanost řeší kvalitní scénář s dobrým dějem a ne neustálé mrtvoly ukazující zvraty? Ne, nápadem to bylo fajn, ztvárněním průměr a konečnou verzí na zabití Sery. Kulkou mohla rovnou sejmout Sama, stejně by ho zase oživila = trapas.

Díky všem účastníkům TTC, bez jejich společnosti a vtipných poznámek bych na to koukla jednou a konec.
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

janča
Monster

Příspěvek od janča » pon 21. lis 2011 20:29:59

V minulé epizodě byl mimo Sam a teď Dean. Jensen se v roli sjetého Deana pěkně „vyřádil“.
Bobby oběma bratrům naznačil, že by měli s dosavadním životem „seknout“?Vypadalo to tak.
Sam opět přiznal, že s Luciferem ve své hlavě stále bojuje, takže..?! Ještě se něčeho dočkáme. Jen Impalu by už mohli „vytáhnout“ na světlo. Deana to stejně pěkně štve, stále se schovávat, bez světla, teplé vody, teplého jídla, jsem čekala, že ten výčet negativ zakončí právě Impalou. :)

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » pon 21. lis 2011 20:36:41

Panthera píše:Tento díl pro mě značí obvyklé pravidlo, čím delší název epizody, tím slabší obsah. (proč v první sérii stačil jednoslovný název?)

Leviathaní bosák je tuctovej maňásek, žádné charisma, prostě nic. K soli si do kabelky přibalím trochu Persilu a nazdar. (ori = Leviathani => smrt SG-1 = smrt SPN aneb co až dojdou Leviathani, objeví se Bůh a budeme ho zabíjet?)

Bobek s kulkou v kokosu, pokud ho Sera nechá za čtrnáct dní pojít, tak konečné nazdar SPN. Dva šašci, kteří sérií od série "hloupnou", jsou prostě málo a inovovat děj likvidací oblíbených a nepravděpodobně zabitelných postav je staré a ubohé. Ovšem kdy to komu dojde, že sledovanost řeší kvalitní scénář s dobrým dějem a ne neustálé mrtvoly ukazující zvraty? Ne, nápadem to bylo fajn, ztvárněním průměr a konečnou verzí na zabití Sery. Kulkou mohla rovnou sejmout Sama, stejně by ho zase oživila = trapas.

Díky všem účastníkům TTC, bez jejich společnosti a vtipných poznámek bych na to koukla jednou a konec.
offtopic - Panthero, to jsi ty na té ikoně? To je zajímavá cosplay :)) Nechceš se přihlásit v Chotěboři do kostýmové soutěže? ;) ;)

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » pon 21. lis 2011 21:03:41

Padme: Ke všeobecnému zděšení jsem se odvážila zveřejnit i vlastní fotku, takže ano, jsem to já na TTC. :D
LARPáckých pět dní u Nemix aneb Supernatural live. V Chotěboři bych být měla, když ne přímo se vstupem, tak s holkama ve Vočích, zda tam budu i kostýmově, to zatím nevím. ;)
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » pon 21. lis 2011 21:08:38

@Padme: Když už sme u toho Case vrátí se v té 10. epizodě nebo ne ?
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » pon 21. lis 2011 21:27:24

Kackahaluzova píše:@Padme: Když už sme u toho Case vrátí se v té 10. epizodě nebo ne ?
To nevím, ale děkuji ti, dala jsi mi naději :lol: :)

Za to mám pro tebe dárek, určitě poznáš, s jakou epizodou si tvůrce fan videa pohrál: http://www.youtube.com/watch?v=NEycRo5oycw ;)

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » úte 22. lis 2011 16:48:57

@Padme: Já myslela že jedna z nej faninek Case to bude vědět :D .

Lol dík je to krásné video. Sice mám radši Deana a Jo ale Dean a Cas jsou hezcí přátelé (nebo spíš byli :( ).
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Odpovědět