7x09 How to Win Friends and Influence Monsters

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Padme
Monster

Re: 7x09 How to Win Friends and Influence Monsters

Příspěvek od Padme » úte 22. lis 2011 20:03:07

Kackahaluzova píše:@Padme: Já myslela že jedna z nej faninek Case to bude vědět :D .

Lol dík je to krásné video. Sice mám radši Deana a Jo ale Dean a Cas jsou hezcí přátelé (nebo spíš byli :( ).
Já moc po spoilerech nejdu, nechávám se ráda překvapit. :)

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » stř 23. lis 2011 12:55:42

Šéf odešel domů, tak jsem se v práci podívala na ten díl znovu.

Bobby vedl řeči, který mě fakt děsily. Jakoby scénáristi říkali: tak, teď mu dáme do úst pár chytrých řečí o životě, zavzpomínáme si spolu s ním na staré časy a pak ho popravíme. Jestli to tak je, tak jak jsem psala, tak se začnu chovat jak hysterická fanynka.

Sam vídá Lucifera - jedna z "pozitivních" zpráv do budoucna.
Jensen a jeho hláška o blití mě prostě rozesmála, nemohla jsem si pomoct.

No a teď to nejdůležitější: Nepřipadají vám leviathani jako ufoni než jako prastaré biblické bytosti? Inteligenti, co během chvíle ovládli a postavili si továrny, dostali se do politiky a za trest se musej sežrat.. s brynďákem, aby náhodou nenadrobili... LOOOL. A přitom už by si rádi nějakým divným způsobem podrobili celý svět. :)
Hrůza, hrůza, hrůza... zatímco šestá série se zmítala od ničeho k ničemu, ale dalo se to díky dílům jako třeba French Mistake snést, tahle ucelená linka s těmihle starozákonními ufony mě fakt vytáčí.

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » stř 23. lis 2011 17:57:18

Padme píše:No a teď to nejdůležitější: Nepřipadají vám leviathani jako ufoni než jako prastaré biblické bytosti? Inteligenti, co během chvíle ovládli a postavili si továrny, dostali se do politiky a za trest se musej sežrat.. s brynďákem, aby náhodou nenadrobili... LOOOL. A přitom už by si rádi nějakým divným způsobem podrobili celý svět. :)
Hrůza, hrůza, hrůza... zatímco šestá série se zmítala od ničeho k ničemu, ale dalo se to díky dílům jako třeba French Mistake snést, tahle ucelená linka s těmihle starozákonními ufony mě fakt vytáčí.
Přesně to jsem si myslela už o pár epizod dřív...
I když sedmička se mi líbí víc než šestka, když pominu ty leviatany (které jsem si představovala naprosto jinak a jejich chování je taky jiný, než co jsme viděli u Casse).

Tenhle díl zachraňoval Dean, Sam nic moc výraznýho... já nevím, ale přijde mi, že Jared už se tak nějak neumí vrátit do těch starých kolejí "hodného" Sama - já v jeho herectví pořád vidím toho "bez duše". Protože i když byl bez duše, tak musel předstírat, že mu na něčem záleží, že ho něco zajímá, a když vyšlo najevo, že duši nemá, tak už to jednoduše nepředstíral. A teď mi to přijde, že je to pořád ten Sam bez duše, ale předstírá.
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

Kirk1
Shadow

Příspěvek od Kirk1 » stř 23. lis 2011 19:59:08

Padme: Tajk to pevne dúfam že tvoje prognózy sa nikdy nestanú :?

A tému Leviathanov pekne odfakli to "Matka" bola omnoho lepšie poriešená aj čo sa charakteru týka aj to že sa dala zabiť aj keď iba dosť neobvyklou a myslím že strašne nedostupnou ingredienciou ako bol popol z Fénixa ale bola cool.

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » stř 23. lis 2011 20:40:26

Kirk1 píše:Padme: Tajk to pevne dúfam že tvoje prognózy sa nikdy nestanú :?

A tému Leviathanov pekne odfakli to "Matka" bola omnoho lepšie poriešená aj čo sa charakteru týka aj to že sa dala zabiť aj keď iba dosť neobvyklou a myslím že strašne nedostupnou ingredienciou ako bol popol z Fénixa ale bola cool.
Já myslím, že z posledního dílu vyplývá, že jediná možnost, jak zabít biblické ufony, je nechat je se sežrat navzájem. :))

Nebo je znovu zavřít do Očistce. Ale pochopila jsem, že to udělal Bůh, takže ledaže se zas objeví Chuck v bílé košili. 8-)

Kirk1
Shadow

Příspěvek od Kirk1 » čtv 24. lis 2011 22:52:28

Padme píše:Já myslím, že z posledního dílu vyplývá, že jediná možnost, jak zabít biblické ufony, je nechat je se sežrat navzájem. :))

Nebo je znovu zavřít do Očistce. Ale pochopila jsem, že to udělal Bůh, takže ledaže se zas objeví Chuck v bílé košili. 8-)
Njn o tých Leviathanoch to maš pravdu ja len d úfam že sa nestane nič čo si spomínala o Bobbym inak v každom pripade myslím že to bude ešte dosť zaujímavé aj keď si nemyslím že keby dali Dean a Sam nejakému Leviathanovi na krk brindáčik tak sa sam z radosťou zožerie myslím že to urobil iba kôli bossovi keď mu to prikázal.

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » sob 26. lis 2011 21:15:57

Kackahaluzova píše:@Padme: Když už sme u toho Case vrátí se v té 10. epizodě nebo ne ?
Jop, už to Sera konečně proflákla i ofiko - už minulej měsíc. (fanynky už jí asi skandovaly před barákem) Povídačky o tom, že už měl být v této epce, se k naší smůle nepotvrdily, tak doufejme, že až Bobana hoděj zpátky, tak se objeví i Cas.

All she told was Misha will be back soon.

Kód: Vybrat vše

http://supernatural.maxupdates.tv
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 27. lis 2011 20:29:46

Panthera píše:
Kackahaluzova píše:@Padme: Když už sme u toho Case vrátí se v té 10. epizodě nebo ne ?
Jop, už to Sera konečně proflákla i ofiko - už minulej měsíc. (fanynky už jí asi skandovaly před barákem) Povídačky o tom, že už měl být v této epce, se k naší smůle nepotvrdily, tak doufejme, že až Bobana hoděj zpátky, tak se objeví i Cas.

All she told was Misha will be back soon.

Kód: Vybrat vše

http://supernatural.maxupdates.tv
Docela mě to uklidnilo, protože kdyby tam uvedla "Castiel", mohla by mu klidně dát novej meat suit a bylo by po legraci.

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » ned 27. lis 2011 20:49:56

Padme píše:Docela mě to uklidnilo, protože kdyby tam uvedla "Castiel", mohla by mu klidně dát novej meat suit a bylo by po legraci.
To si nedovolí, protože u ní se skandovalo o tom, že chtějí zpátky Collinse, jen pořád nechápu, když se tak striktně chtěli zbavit Castiela - a propo andělů, proč tělo Jimmíka nepoužil vůdce Leviathanských trotlíků? Misha by ho odehrál ku všeobecné spokojenosti. (Ano, já jsem zastánce návratu Koblihy v plné baloňákové polní, ale co už.)
Povídačky o tom, že Misha chce víc času trávit se synem, mě celkem vytáčí. Chápu to v tom smyslu rodičovském, ale nechápu to v rámci celkovýho vývoje seriálu, vždyť kolik prostoru tam ten Leviathanskej vůdce má? Nasoukali ho do herce, který je nemastný, neslaný, tuctový balík. Crowley ho v té limuzíně strčil do kapsy jediným pohledem. :evil:
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 27. lis 2011 21:25:39

Panthera píše:
Padme píše:Docela mě to uklidnilo, protože kdyby tam uvedla "Castiel", mohla by mu klidně dát novej meat suit a bylo by po legraci.
To si nedovolí, protože u ní se skandovalo o tom, že chtějí zpátky Collinse, jen pořád nechápu, když se tak striktně chtěli zbavit Castiela - a propo andělů, proč tělo Jimmíka nepoužil vůdce Leviathanských trotlíků? Misha by ho odehrál ku všeobecné spokojenosti. (Ano, já jsem zastánce návratu Koblihy v plné baloňákové polní, ale co už.)
Povídačky o tom, že Misha chce víc času trávit se synem, mě celkem vytáčí. Chápu to v tom smyslu rodičovském, ale nechápu to v rámci celkovýho vývoje seriálu, vždyť kolik prostoru tam ten Leviathanskej vůdce má? Nasoukali ho do herce, který je nemastný, neslaný, tuctový balík. Crowley ho v té limuzíně strčil do kapsy jediným pohledem. :evil:
Jak říkáš - stačilo mu ubrat scény a bylo by to vklidu.

Doufám, že "Castiel is back" nebude nějaký flashback, nebo sen..

Odpovědět