7x10 Death’s Door

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

nickys
Scarecrow

7x10 Death’s Door

Příspěvek od nickys » sob 03. pro 2011 3:28:58

Zdravím.. Nevím jestli jste se dnes dívali na desátý díl, ale je to velice napínavé a neuvěříte jak to dopadne..
//EDIT Pěna: Linky patří do Downloadu epizod a ne sem :twisted:

nickys
Scarecrow

Re: 7x10 Death’s Door

Příspěvek od nickys » sob 03. pro 2011 12:53:14

Omlouvám se..A když si to mazal doufám, že jsi ten link někam uložil, protože já už ho nemám.. :!: :D

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 03. pro 2011 17:26:05

Kur*a chudák Bobby. Nechci aby umřel. Tohle byla snad 2. nejdojemější epizoda této série. A skoncilo to tak napínave a musíme si ten blby mesic počkat na další :cry: :cry: :cry: .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » sob 03. pro 2011 20:12:13

OK. Bobby řekl své oblíbené slovo, napsal klukům číslo, na který budou zírat jako puci ( a který zřejmě vyřeší problém s Leviathany), pak vzpomínka na ně zmizela. Reaper má vlastně pravdu - už toho udělal dost, je čas jít a oni to prostě budou muset zvládnout. Nedokážu si představit, že by se z toho dostal a jakkoliv mě to sere, že umře, tak jeho návrat by možná byl trochu maxi-supermanský a absurdní. Nevím, proč hodlají nadále prodlužovat agonii do Novýho roku.

Jediná nudná scéna - ano, samozřejmě, jak jinak než s Leviathanem Dickem. Proč tam byl? Co to jako mělo být? Bylo třeba tam ten dialog cpát? Po bratrech jde celej svět, oni si zlikvidujou notebook, jezdí v hnusným autu, aby je nikdo nenašel a pak tam Dean klidně exhibuje před lidma, co ho zřejmě pak šoupnou na youtube? :roll:

Velké herecké solo Jima Beavera. Není třeba Jereda a Jensena, on to v pohodě utáhl a já se nenudila. Jsem ráda, že jsem odhalila něco z jeho života. Bylo to krásné, jemné, dojemné a dost pravdivé. Mě osobně dojala ta jeho nadávka než definitivně odpadl. Mám postavu Bobbyho ráda, nerada bych o něj přišla - ale tohle by dle mého byl důstojný konec. (ne jako topit se ve špinavý přehradě...)

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » ned 04. pro 2011 4:12:30

Castiel mi vůbec nechybí, ale jestli umře Bobby, tak budu, slušně řečeno, velmi naštvaný :evil:

nickys: Bohužel jsem ho nekompromisně smazal, ale neboj - tady na fóru je linků plno, včetně těch mých :P ;)
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Cora
Shadow

Příspěvek od Cora » ned 04. pro 2011 8:06:25

Naprosto souhlasím s Padme. Taky je mi líto, jestli Bobby umře, ale tohle bylo důstojné rozloučení. Prostě smíření se smrtí, každý jednou umře, tak proč by měly být pořád nějaké vyjímky. Vždyť i Bobby už byl jednou mrtvý. Jen na konci chybělo to konečné "yes", nemá cenu to čekání protahovat další měsíc. A jestli se z toho dostane, tak celá epka neměla smysl, protože by jim význam toho čísla mohl vysvětlit sám.

Kirk1
Shadow

Příspěvek od Kirk1 » ned 04. pro 2011 10:34:10

No no no no no no a nooooooooooooooooooooooooo ja nechcem aby Boby odišiel kurnik šopa on tam vnášal svojský štýl humoru a mňa strašne bavil ako aj ta jediná hlaška ked sa prebral nikto to nečakal a bolo to perfektné inak super časť a zartacený mesiac čakania kua ale jak Boby pojde preč tak neviem ostane to všetko iba na Deanovi a Samovi a dívať sa už iba nato ako komunikujú s Dickom no neviem nebude to už ono :( :( :(

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » ned 04. pro 2011 11:35:48

Tak na 99,9% to byl opravdu Bobečkův konec (tu jednu desetinu si tam záměrně nechávám, protože přecejen u SPN člověk nikdy neví :D ). Jinak by jeho odchodem a vzpomínkami neproložili celou epku a taky by jim nemusel psát to číslo. Teď už chudáci kluci nemají fakt nikoho, jen sami sebe... Castielův návrat nepočítám, bůhví, v jakém bude stavu nebo čeho se to vůbec bude týkat.
Každopádně očizvlhčující to všechno bylo... Bobbyho důvody k tomu nemít děti (což naprosto chápu), pak sice adoptoval S&D, ale to už byli oba dospělí a přecejen to byly trochu jiné okolnosti, než kdyby měl vlastní rodinu a o nějakém nadpřirozenu by neměl potuchy.
Ach jo, štve mě, že už tam nebude někdo, na koho jsem od 1. řady zvyklá, ale přecejen udělal dost a vydržel v seriálu nejdýl ze všech postav (pokud nepočítám ústřední dvojici :D ) a tohle byl, jak už je tu zmíněno, opravdu důstojný odchod...
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 04. pro 2011 14:11:46

Po tyhle epizode se zmuzu maximalne na: buuuuu, Bobby, kde mam ty zatracene kapesniky.

Bylo mi ho celou epizodu lito, fandila jsem mu, tak moc se snazil. ;/

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » ned 04. pro 2011 20:14:54

Z kterého konce to jen vzít? Ne, díl sice nebyl nejhorší, ale z mého pohledu to byla jen vycpávka, kdy natahujeme počet dílů a ještě se zbavíme další postavy. Sic můj mozek primárně chápe, že Bobek nemůže žít věčně a v základní předsazené linii to byl asi nejvhodnější možný způsob odchodu, ale mám opravdu jen stručnou otázku, proč? Proč se zbavovat postav, které tvoří tvrdé jádro? Ukázat něco z jeho minulosti, ano a to všemi deseti, ale zcela logicky docházím k závěru, že bez Bobbyho pomoci bude šaškovská dvojice Dean & Sam naprosto neschopná. (nepočítám fakt, že Kobliha je taky v čoudu a její návrat v kůži Koblihově je nejistá, i když zcela jasná)

Při zvláštním pohledu na dicka Dicka se mi vybavila jedna nadávka z mých dávno zapomenutých mladých let, kdy jsme své "nepřátele" na škole v přírodě nazývali "smrdutými ušoplesky", tak nějak mě v té úvodní rekapitulaci zaujaly jen ty ušiska zvící radary. Přičemž ze scény v autě mi utkvěly leda tak blbě osazené umělé zuby.

Jup a ten Bobbyho doktůrek se mi líbil, toliko k mojí oblibě brýlatých mužů. Ehm.

Snad úsměvné momenty:
Dean "Keep him upright. Stop the bleeding." Hlava tak rychle nekrvácí, ale ano, chápu, že v té rychlosti a psychickém rozpoložení to nešlo jinak.
Rufusek s náušničkou, k čemu slouží? Má tam vyrytou ďáblovu pastičku nebo co?

Bobánku, tvé "Balls" a "Idjits" mi bude fakt chybět. Ač jsem si říkala, že lukina snad následovat nebudu, tak po tomhle vtipně nevtipném extempore si Sero polib svoji v trajleru osezenou zadní nápravu a co lépe, nechť z brejlení do kompu trpíš bolestí hlavy tak, jak já slzných kanálků. Žádné klikání v anketách nečekej.
Séra=>Obrázek<=naštvaná část fandomu

Celkově mě tento díl navádí k otázce, co vlastně Leviathani chtějí? Dokáží přebrat podobu, jsou chytří jak blecha v podvlíkačkách, tak nechápu, proč se zahazovali s nějakým Dickem a nevtělili se rovnou po amícku do baráka Obamy? Nebo rovnou do všech hlavních figurek na světě, sbohem a šáteček. Prezentují se nám jako extrémě přizpůsobiví a chytří, tak proč se vykrmujou jen tak potají a ze Sama s Deanem si neudělají třeba kabelku? Logiko moje milá, kdepak jen jsi...

Co říci závěrem? Dean a naděje zůstává "He’s gonna be fine, because he’s always fine."
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Odpovědět