7x11 Adventures in Babysitting

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

7x11 Adventures in Babysitting

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 07. led 2012 17:10:49

Takze to vypada ze Bobby fakt umrel. Trochu jsem to cekala ale stejne je to docela sok :cry: :cry: :cry: .

Jinak epizoda perfektní. Konečne normalni lov bez tech Leviantů a docela se mi libilo když Dean lovil s tou holkou (konecne dil odpovida nazvu epizody :D ).

Jsem zvedava na ten dalsi. Asi kolem roku 1900 a promo vypada zajimave. At uz je zase sobota :) .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Kirk1
Shadow

Re: 7x11 Adventures in Babysitting

Příspěvek od Kirk1 » sob 07. led 2012 17:32:03

No mňa to až tak nedojalo ako som od toho očakával predsa Bobby je už preč a ak sa tam snažia namiesto neho dať Franka no neviem to už nebude ono. Mňa tam najviac zaujalo to vypité Deanovo pivo lebo bolo evidentne plne a za par sec bolo preč nepríde vám to nejaké divne a pritom nato upozornil aj Dean a už okolo toho nič viac načo by dali do epky niečo takéto a potom to nebolo ani využite???

Inak malá bola asi najlepšia y celej epky jej som to žral celé dostala ma celým svojim výkonom palec hore

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 07. led 2012 17:36:47

To me taky na zacatku zaujalo ale pak jsem na to myslim zapomena. Docela divny. Bud je to jenom Deanem nebo se tam fakt zacina dit neco vic. Mozna se to dozvime pozdeji.
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Kirk1
Shadow

Příspěvek od Kirk1 » sob 07. led 2012 19:19:42

Možno sa tade praháňa Bobbyho alkoholický duch :D :D v každom prípade to bolo zaujímavé

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 07. led 2012 21:28:10

Mozna jsi na to ted kápl :D
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Cora
Shadow

Příspěvek od Cora » sob 07. led 2012 22:18:59

Tak upřímně, to pivo byla jediná věc, která mě na tomhle dílu zaujala. Bobby řekl smrťákovi "ne" a zůstal jako duch, ale stejně už to nebude ono :( a ten Frank tomu taky moc nepomůže. Taky jsem čekala, že ty čísla budou řešit delší dobu, ale vyřešili to celkem jednoduše a jen tak mimochodem.

No nevím, Cas je pryč, Bobby je pryč, Impala je pryč, ještě se rozloučíme se Samem, potom s Deanem a můžeme to zabalit :?

Kirk1
Shadow

Příspěvek od Kirk1 » sob 07. led 2012 22:34:21

Cora: presne ako hovoríš pomaly ale isto zabíjajú tento serial a ak to chceli urobiť mali to spraviť s veľkým finále a nie ža časť po časti niekto z hrdinou umrie a potom tam zostanú iba S a D a to už potom nie je ono... :( to radšej už ani nemusia točiť

Edyy
Scarecrow

Příspěvek od Edyy » úte 10. led 2012 10:07:33

No asi takle, když byl Bobby na vozíku tak nebyl skoro v žádným dílu a taky to zas tak nevadilo... a je docela jasný, že když bojujou z upírama démonama leviathama andělama a kdoví s čím dalším tak prostě občas někdo zemře... přece všechny hlavní postavy nemůžou neze zranění přežít až do konce a pak si říct že to byla pohoda... v každym seriálu občas někdo umře tak se s tim dalo počítat

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » úte 10. led 2012 18:41:47

Dnes mám náladu jízlivou tzv. šťourací. K poslednímu dílu jsem se dostala až teď, hanba, nu což, v reálu mi neustále hoří koudel u pozadí, takže nějak nestíhám...

Podivné poznatky znuděného a kofeinem nabuzeného pseudomozku.

Poznámka první - děsící:
Jak musím být asi stará já, když Spider je vrásčitej jak čerstvě zoraný pole? Chudák Nicky Slaughterů, ten musím bejt páprda na entou, snad už nenosí ty rozevlátý hawai košile, ten pohled na jizvu po žlučníku bych nemusela přežít.

Poznámka druhá - zarážecí:
Ať si říká kdo chce a co chce, ale jak se Dean pořád řeže do levýho horního pařátku, tak už by tam měl mít nějaký jizvy. Má tu paprču bez flíčku, jak chlupatou dětskou prdelku. Ano, přesně tak, jak se u toho nudím, tak hledám cokoliv.

Poznámka třetí - šklebicí:
Milý Deane, pivko ti cucl neviditelnej Bobek a proklíná tě, že to nebylo nic tvrdšího. V tom opravářským ti to seklo a vzhledem k tomu, že když spíš, tak jen funíš a nechrápeš = vyměnila bych tě za to svoje chrápající zvíře. :P
Add. Po 36 hodinách spánku nemáš ospalky, člověče, vždy připraven. :D

Poznámka čtvrtá - zírací:
Sam cucnutej na zemi, jasně, standardní výrazivo opičí tvářičky a ty oblečky ti z gaťat mohli taky vytáhnout trochu výš, aby se aspoň bylo na co koukat, když už si to člověk šoupl na stěnu. A ty Deane hoď tou vypracovanou kotletou na sedací soupravě a zachraň Stoupu Samíka. Sic vymakanej, tak pořád jen něco přes pět litrů.

Poznámka pátá - vzpomínací:
Pakouše Frankieho zrovna dvakrát nemusím, Bobek v ušmudlaných hadřících byl prostě starej dobrej Bobek.

Poznámka šestá - na odstřel:
Druhý tatík Bobek v háji, jeho domeček plný informací v popelu, Impala někde pod plachtou... Může být hůř? Koho dalšího ještě můžeme odprásknout, co ještě můžeme vygumovat, aby to ještě mělo název Supernatural? Že by třeba Sama, když 68% ženského osazenstva pase po Deanovi? Mohl by zůstat sám, jako nesmrtelnej Aljoša, přičemž nakonec by ho mohli taky sežrat a celou sérii bychom věnovali jen Leviathanskýmu dickovi Dickovi, přičemž už nebudu hledat stream a pustím si český zprávy, kde jsou podobní, tupovýrazový a načesaní panáci s ještě příšernějším "scénářem"... :/

4,5/10

People die, Dean... (f*ck, ale andělé by nemuseli)
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » úte 10. led 2012 20:17:04

Panthera: Kromě poznámky čtvrté naprosto souhlasím.
Ad 1) Rob Stewart alias Nick Slaughter vypadá po těch letech rozhodně důstojněji než Ian Tracey (a možná dokonce lépe než v dobách Vražedného pobřeží 8-)), viz níže úplně vpravo...
Obrázek
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Odpovědět