7x11 Adventures in Babysitting

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x11 Adventures in Babysitting

Příspěvek od Panthera » úte 10. led 2012 20:56:18

V rámci první varianty je to řešení vpravdě příznivé zvláště pro ty, kteří se cítí méněcenní. I takový patvar je na výsluní a jak se říká - za vodou. :D
Nicméně co říkáš na to vychlemtaný pivko? Zpil se Dean do němoty a měl okno nebo mu to fakt vypil Bobek? Já vím, ale když Bobek mi tam chybí a protože ho naše hlavní dvojka ještě nezpopelnila, tak by ještě mohl ožít. :lol: (neberu zatím v potaz šířící se tvíty)
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » úte 10. led 2012 20:57:19

Panthera: Já jsem pro Bobbyho ducha ;)
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » úte 10. led 2012 20:59:20

Pěna píše:Panthera: Já jsem pro Bobbyho ducha ;)
Navždy přítomen... 8-) (jen děravá a omaštěná kšiltovka nikde...)
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » úte 10. led 2012 21:00:47

Panthera píše:Navždy přítomen... 8-) (jen děravá a omaštěná kšiltovka nikde...)
Třeba bude mít děravou a omaštěnou kšiltovku i duch :lol:
viewtopic.php?f=18&t=6

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » úte 10. led 2012 21:04:37

Pěna píše:Třeba bude mít děravou a omaštěnou kšiltovku i duch :lol:
Když se nechá vidět, za což bych hlasovala... :lol:
Obrázek

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » úte 10. led 2012 21:16:25

Panthera: Přesně tak :)
viewtopic.php?f=18&t=6

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » stř 11. led 2012 0:01:13

Jen tak mimochodem... vrtalo mi neustále hlavou, odkud znám herce, který hraje Franka a už se mi rozjasnilo... Kevin McNally alias Frank Devereaux hrál Joshamee Gibbse v Pirátech z Karibiku :)
viewtopic.php?f=18&t=6

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » stř 11. led 2012 0:45:51

Samozřejmě, že to je Bobbyho duch. A koho to nenapadlo, tak je divnej :lol:

Přidávám svoje teorie a dojmy:

Nevím, ale přítomnost té slečny mi trochu připomínala scénáristické "když už nevíme coby, tak tam dáme děti".
Děvče hrálo úžasně, v tatíkovi jsem poznala někdejšího parťáka Nicka Slaughtera s mezerou mezi zubama, celkově opět epizoda hlavně bilancovala o smyslu života a budoucnosti lovců a otvírala staré rány (zprasené dětství, apod). Asi jako v minulé epizodě - tam to však bylo mnohem lepší a také v předminulé, viz ten Bobbyho zpytovací monolog "chceš to dělat do konce života?" - přemýšlím, proč to dělají, zřejmě asi proto, že počítají s poslední sezonou.

Radši bych brala, aby se epka věnovala více Vetalám, či jak se ty potvory jmenovaly, kde se vzaly, proč pijou lidskou krev - v tomto směru naprosto nevyužitá linka, zajímalo by mě to víc, než nějaká přemoudřelá holčička a její tatínek.

Linka kolem Leviathanů mi přijde dost přešvihlá - připomíná mi to Akta X a ty těžké vládní konspirace, jak ukrýt přítomnost mimozemšťanů, pokusy na lidech, apod. (ostatně v dalším díle bude Krycek :lol: :lol:

Konec byl plný čistých emocí. Dean si vzal k srdci radu Franka, v tuto chvíli mám dojem, že zrovna on pouze "přežívá" a nic ho netěší. Jestli to má bejt náhrada za Bobbyho, tak slušná, chlapci by se bez pomocníka neobešli, Dean neumí počítač ani zapnout.. 8-)

janča
Monster

Příspěvek od janča » stř 11. led 2012 17:57:54

Bobby je definitivně pryč?? Ale nějak tady chybělo (aspoň minutové) poslední sbohem nad jednoduchým hrobem s dřevěným křížem někde uprostřed lesa. I když nad tím Deanovým záhadně vypitým pivem se vznáší velký otazník. Nebo Dean už tak „blbne“ a neuvědomuje si, že je vypil on sám.
Frank jako náhražka Bobbyho? Je vtipný i chytrý, ale asi to nebude to „pravé ořechové“. Snad to bylo jen vyjímečně, aby pomohl bratrům s těmi číslicemi. Jestli se tam bude i nadále objevovat a pomáhat jim, budou hoši vypadat jak neschopní idioti. Dříve řešili případy také sami, samozřejmě když bylo nejhůř obrátili se na Bobbyho nebo na Johna, ale to byla rodina. Oba jsou už pryč, tak proč by jim měl lézt do života nějaký cizí člověk?? Ať pěkně ukážou, co se za ta léta naučili. Zase nějaké spoléhání na třetího – nesouhlas!!!!
To děvče bylo až příliš tvrdé, na tváři stále divný úsměv, taková bez emocí, jakoby s ní nic nehnulo. Deanovi mávala suverénně pistolí před obličejem (bylo jasné, že jí to brzy vyrazí). A všechno spálit!! Pamatuje si to jako nějaký agent s vycvičenou pamětí, jen aby ji musel vzít sebou - trochu ho tak vydírala (měla štěstí, že narazila na něj, jiný by z ní asi ty informace vymlátil). Pak ještě tím svým neuváženým vpádem dost zkomplikovala závěrečnou situaci (naštěstí to dobře dopadlo). Dean by ji nejraději přehnul přes koleno a nasekal na „holou“. Celou dobu se jí snažil říct, že to co dělá on a její táta nevede k ničemu dobrému, zná to z vlastní zkušenosti, a proto ji nechtěl do toho zatahovat. Sice mu pak řekla, že přehodnotí dosavadní život, ale kdoví …..
Úplně nepochopitelná už je absence Impaly. Již pět epizod jsme ji neviděli. A kolik za tu dobu už Dean vystřídal aut!! Tři týdny bratři bydleli v jednom domě (a nebyl to ten náhradní, když Bobbyho dům shořel??) a nikdo po nich nešel. Oni už jsou tak proslavení, že je jedno čím jezdí. Kdo chce, tak si je najde. Od začátku seriálu měli jen Impalu a nebáli se, že je démoni vystopují. Tak čeho se ještě obávají??
Pomalu se ze seriálu vytrácejí nejen postavy – John, Bobby, Castiel, Ellen, Jo, ale i věci.
Amulet – skončil v koši. A prý dobře, že tam byl Sam, možná že on ….. , ale pořád nic.
Prsten – od poloviny páté řady ho Dean bez vysvětlení přestal nosit (stejně tak i náramek), ale to bylo z Jensenových osobních důvodů. Mohla však být zmínka, že ho třeba ztratil v boji.
Kožená bunda – ukradená nějakým potrhlým fanouškem – asi již nenahraditelná.
A teď ještě i Impala?? Není v tom zase něco jiného a museli to nějak zamaskovat?? Ale do konce řady ještě pár epizod zbývá, třeba se dočkáme. :)

Odpovědět