7x12 Time After Time

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

7x12 Time After Time

Příspěvek od Panthera » sob 14. led 2012 11:22:12

- What't the plan exactly?
- Don't die.

Obrázek

Začátek byl fajn, zvlášť Samovi se předvádějící Dean u noťasu. :D

Jelikož mám "díky" prarodičům vztah ke Druhé světové, tak jsem si tento díl nechtěla nechat uniknout, ovšem stále jen Amerika, Amerika a Amerika. A hle, spoilery nelhaly, ani stopa po letadýlcích a hlavním tématem lov. Al Capone a éra seriálu a propo filmu Nedoknutelných nikde.

Přítomnost Eliota Nesse alias Mulderova Kryceka (tuším někdo z ministerstva financí v USA, co ho měl Al Capone pod palcem atd. tyhle detaily mě nikdy nezajímaly) jakožto starodobého lovce, který vyslýchá Deana a posléze společně loví Chronose - proč ne. Deanův výraz při představení = k nezaplacení. :D

Obrázek

A ulízaný účes á la Tak jde čas. No fuj...

Obrázek

Jodynka zachránila část Bobbyho výbavičky, konečně aspoň jedna dobrá zpráva.

V dnešním díle mě nejvíc zaujal Deanův vzkaz Samovi ve futrech, snad proto, že minulý týden jsem měla Foxíkový víkend, který zahrnoval i trilogii Návratu do budoucnosti.

Chronos, celkem pěkný, ale teklo mu mlíko po bradě a charizma v nedohlednu. Ringer se nám proplétá se SPN. Jen pořád čekám, kdy se konečně potvrdí přítomnost Koblihy na druhé straně. Bez baloňáku a v normálním ohozu, to zase bude dílo.

Ne, já nikdy na gangsterky se samopaly, obleky a klobouky nebyla. Dokonce i Revolver jsem díky tomu zavrhla, ale tady se to dalo spolknout, nižší rozpočet zamezil nejhoršímu. :P

Mé mínění 5/10.

OT: Nemá někdo v krabici model Boeing B-17 (Flying Fortress)? Nejlépe 1:72?
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x12 Time After Time

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 14. led 2012 17:18:46

No páni. Dalsi odlehcujici epizoda ukazujici ze by Dean moc nemel koukat na stary filmy at uz je to mafianske nebo westernove obdobi :D . Akorat nechapu proc je dalsi epizoda az za 3 tydny :x .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » sob 14. led 2012 18:19:16

Kackahaluzova:
Dva týdny poběží reprízy.
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Edyy
Scarecrow

Příspěvek od Edyy » sob 14. led 2012 20:14:19

Lester. This is a German name ?

nejlepší scénka v 7. sérii :D

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » sob 14. led 2012 21:17:45

Nebyla to super pecka, ale pro mě to byla pecka. :lol: ...ne snad jen proto, že jsem svoji velkou oslavu narozenin měla ve stylu 30. - 40. let a všichni moji známí měli super kostýmy a ne snad proto, že mám ráda Neúplatné (nebo Untouchables - jak chcete). (agent Costner, LOL) :lol: Ještě na to párkrát kouknu, abych omrkla reálie, zda bylo všechno OK: D - hnidopich Padmé. :P

Jsem ráda, že neřešili Leviathany. Nesnáším je, jeden dick vedle Dicka! Machr Dean už umí s počítačem líp než Sam - LOL scéna.
Naprosto super postava - Bobby v sukních - Ezra. More takových Ezer. :D A ten kiss, co dala Deanovi.... V tom obleku bych ho olízla taky, i kdybych měla po přechodu. :D

Kryceka jsem žrala už i v Aktech X a Nicholas vypadá pořád dobře. Nápad, že Ness byl lovec se mi fakt zamlouval. Navíc jsme byli ušetřeni trapného vysvětlování "kde ses tu vzal" a dokazování "já jsem fakt z budoucnosti". Jo a dokonce jsem byla i napjatá, děj nebyl zas až tak předvídatelný. A ten závěr ....wooow.

btw - v jednu chvíli jsme mě zvrhle napadlo, že by si to Sam mohl s tou šerifkou pod vlivem alkoholu rozdat... no a Dean a Ness - to by nebyl zlej slash :D

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 15. led 2012 14:11:25

Osobně mě ta epizoda víc než potěšila.

Dean cestující časem a jeho představy o fungování těch kterých let = win. Líbí se mi, jak spojuje popkulturu (a že jsme se znovu dočkali podobných referencí, víc mi to připomíná druhou sérku a jéé, nostalgie. Mé fanouškovské srdce plesá.)

U scény s výslechem jsem se hrozně smála - Jensen tam rovnou mohl přeskočit k Pittovi do Inglourious Basterds a vůbec by nedělal ostudu.

Odkazy k anime - výborný. Jsem anime fanda, nebo jsem aspoň jeden čas do anime byla značně "zažraná", takže debatky na tohle téma mě potěší. Samovo jasná představa o tom, co Dean zrovna dělá, byla vtipná, a podobná "bráchovská" atmosféra mi taky značně chyběla TAK dlouho.

Ezra se jménem biblického proroka = další win. :D Hodně jsem o jejích znalostech uvažovala, jestli její jméno (Ezdráš) neznamená určitou "psychic" povahu jejích zjištění.

Nick = super win. Víc všeho z Akt X. :D

Popravdě při zjištění roku ve kterém Dean přistál jsem se docela zhrozila. Nechtěla jsem další epizodu s nácky a strachem, náckové a neo-náckové mě děsí v každé době nota bene druhé světové. Jsem ráda, že do toho víc nešli. Krom osobního strachu myslím, že ve 41 minutě opravdu není moc prostoru na odvyprávění uceleného válečného příběhu, oproti tomu krátkého hunter příběhu s prvky noir filmů je to dostačující.

Jenom, bohové, proč jsou všichni pohanští bohové záporáci. Nevím, jestli mě štve víc anti-pohanství téhle show nebo její misogynie. Chronos je nad to můj oblíbený bůh, takže Proč, jen proč.

Kirk1
Shadow

Příspěvek od Kirk1 » úte 17. led 2012 23:21:56

No teda celkom som sa dobre pobavil dobrá epka lol :)

janča
Monster

Příspěvek od janča » čtv 19. led 2012 18:47:58

A pak že Dean neumí s počítačem. Sam pěkně "čuměl". Tentokrát se Deanovi vyplatilo, že často „hlídá“ na filmy. Při pohledu na dopisy se mu vybavil Návrat do budoucnosti a hned věděl, co má dělat. Průšvih, do kterého se dostal, ho dost děsil – co kdyby v tom roce uvíznul! Ale zároveň byl tou dobou uchvácen – to se nestává každý den, setkat se s legendou. Šerifka Jody by byla mnohem lepší náhrada za Bobbyho než Frank. Tak jak byl pro bratry Bobby otcem mohla být Jody pro ně matkou (jak Sama zaháněla do „pelechu“). Jensenovi to v obleku a klobouku ze čtyřicátých let ohromně slušelo. :)

jax90
Scarecrow

Příspěvek od jax90 » ned 15. dub 2012 0:12:03

Ten Eliot Ness či ako sa volal bol akože kto,že sa pri jeho mene Dean tak zarazil?

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » ned 15. dub 2012 3:50:58

jax90: Byl to americký prohibiční agent, viz první odkaz... http://lmgtfy.com/?q=Eliot+Ness
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Odpovědět