7x 13 The Slice Girls

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

zuzilka
Shadow

7x 13 The Slice Girls

Příspěvek od zuzilka » sob 04. úno 2012 8:40:55

Sex, vraždy a rock'n'roll. Pěkná to kombinace :twisted:

8/10
Naposledy upravil(a) zuzilka dne ned 05. úno 2012 11:49:29, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Re: 13 x The Slice Girls

Příspěvek od Panthera » sob 04. úno 2012 9:37:23

Deanovo chlastací extempore pokračuje...
Bude z něj časem druhý Bobek? Celkem bych to i brala, měl dobrý příklad, jen domeček nemá a příliš se myje. :D

- I'll go undercover, go mingle amongst the locals and see what kind of clues bubble to the surface.
- You're going to a bar...

Zmínka o "Human Centipede" = málem jsem hodila šavli.

Balicí scénka v baru, podívat se na mě takhle, tak se z tý židličky sesunu jak želé na podlahu...

Obrázek

Jak z něj děvčica "trhá" oblečení, ehm, teda rvala bych to z něj mnohem rychleji, to by až knoflíky lítaly. Jak je chlap v obleku, tak se neznám. :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Just real busy at the moment & Don x Dean... Jó Deane, kopačák můžeš dostat i ty. Na druhou stranu, nepoužíváš kondom? Poněkud riskantní jednání a příšerný vzor pro diváka. Accidents happen..., tedy v Deanových preferencích máme ihned jasno. :D

Ach Impalo, chybíš mi, ta krabice, ve které teď Dean seděl s Oregonskou značkou, brrr.

Emma, nevím, ale nějak mi tam chybí Deanovy rysy, jakoby to nebylo jeho. Jak se objeví později, tak taky nic. Nesedí mi k jeho genetické výbavě.

Deana čeká úmrtí po Amazonským stylu, joho, tak tohle mě natěšilo a doslova jsem u toho srkala kafe po troškách, ale za to v kuse.

Samovo hekání mi sice atmosféru poněkud překazilo, nicméně ano, dalo se na to koukat a večer se třeba podívám ještě jednou. Deane, ty měkkejši, ještě že máš Samíka killera, co tě problému jednou provždy zbavil = 1:1.

Konečné zůčtování 7/10
(přihlouplí Leviathánci v nedohlednu a Dean v nebezpečí; vyšší hodnocení způsobuje i natěšení na díl 7x17 s Koblihou)
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » sob 04. úno 2012 11:02:24

Hnidopišská poznámka destielního fandy!

Když už jsme u toho, jak se všichni rozplýváme nad nahatým vrškem Deana, tak kde má sakra ten otisk Koblihovy dlaně? WTF?

Obrázek

A teď není Panthera spokojená, teď je Panthera výsostně nasr...! -10 z 10 za debilitu skriptky. To jako Koblih zaklepal bačkorkama, tak všechno, co po něm zůstalo zmizí? Proč zůstal baloňák? Grrr.
Obrázek
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » sob 04. úno 2012 11:14:03

No, toť otázka... řekla bych, že na něj maskéři a vůbec i sám Jensen zapomněli... barbaři :!:
Další možnost je laser. Opravdu dokáže pěkně vyhladit jizvy :lol:

Jinak ještě k trefné poznámce Accidents happen - 6x05 - Dean poučoval mladého typa převlečeného za upíra, ať příště použije kondom a on sám na to jde klidně "bez obalu" a ještě se mu stane "nehoda" :lol: krásný příklad kázání vody a pití vína...asi si řekl, že jeho "starší" generaci 30+ už takové věci jako HIV nebo nehody potkat nemůžou :D
Obrázek

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » sob 04. úno 2012 11:26:05

zuzilka píše:Jinak ještě k trefné poznámce Accidents happen - 6x05 - Dean poučoval mladého typa převlečeného za upíra, ať příště použije kondom a on sám na to jde klidně "bez obalu" a ještě se mu stane "nehoda" :lol: krásný příklad kázání vody a pití vína...asi si řekl, že jeho "starší" generaci 30+ už takové věci jako HIV nebo nehody potkat nemůžou :D
Jo Deane, mysli ty pako, teď už Koblih pouští bublinky ze dna nádržky a případné napadení virem už nevyřeší a nevyléčí. :lol:
Obrázek

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » sob 04. úno 2012 11:37:03

Panthera píše:Jo Deane, mysli ty pako, teď už Koblih pouští bublinky ze dna nádržky a případné napadení virem už nevyřeší a nevyléčí. :lol:
To by teprve byla smůla :lol: i když uznávám, že v tom vysklíkacím fofru na to myslet nestihl :) i když...šlo by to i rychleji :twisted:
Obrázek

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » sob 04. úno 2012 11:50:17

zuzilka píše:...že v tom vysklíkacím fofru na to myslet nestihl :) i když...šlo by to i rychleji :twisted:
Ehm, omlouvám se za ten výraz, ale dáma asi nebyla dostatečně nadržená. :lol:
Obrázek

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » sob 04. úno 2012 17:43:58

Teď mě tak napadlo ohledně toho otisku ruky... když se Dean vrátil z pekla, tak měl přeci zhojené všechny staré jizvy, nikde nic (krom Casovy ruky, která ho ovšem tahala z ďury pekelné :D). V 5. sezóně je přece oba se Samem zastřelili, takže když je Joshua zase oživil, tak by teoreticky měli být zase bez jizev. Dává to smysl, ne? :)
Obrázek

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » sob 04. úno 2012 17:58:14

zuzilka píše:Teď mě tak napadlo ohledně toho otisku ruky... když se Dean vrátil z pekla, tak měl přeci zhojené všechny staré jizvy, nikde nic (krom Casovy ruky, která ho ovšem tahala z ďury pekelné :D). V 5. sezóně je přece oba se Samem zastřelili, takže když je Joshua zase oživil, tak by teoreticky měli být zase bez jizev. Dává to smysl, ne? :)
Joshua je sice oživil, ale to nebyli rozcupovaní na titěrný kousíčky, aby je musel sestavovat jako puzzle. Na druhou stranu, on ho přec neměl ani v 6x03, když se tam válel se slizkou Liskou, tedy pokud mě paměť neklame, ale profound bond mi jednoduše nedá spát a v rámci udržení vzpomínek by ho mít měl. :lol:
Obrázek

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » sob 04. úno 2012 18:19:18

Panthera píše:Joshua je sice oživil, ale to nebyli rozcupovaní na titěrný kousíčky, aby je musel sestavovat jako puzzle. Na druhou stranu, on ho přec neměl ani v 6x03, když se tam válel se slizkou Liskou, tedy pokud mě paměť neklame, ale profound bond mi jednoduše nedá spát a v rámci udržení vzpomínek by ho mít měl. :lol:
To chápu :D ale asi to bude fakt tak, že když zařvou a zase obživnou, tak už jsou zase celí jak dětská prdelka :) zůstaly jim jen díry po kulkách v tričkách, ale na kůži nic...
Obrázek

Odpovědět