7x 13 The Slice Girls

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Re: 13 x The Slice Girls

Příspěvek od Panthera » sob 04. úno 2012 18:26:38

zuzilka píše: To chápu :D ale asi to bude fakt tak, že když zařvou a zase obživnou, tak už jsou zase celí jak dětská prdelka :) zůstaly jim jen díry po kulkách v tričkách, ale na kůži nic...
Teď jsi nejspíš trefila hřebíček na hlavičku a máš pravdu. Pokaždé, když je oživí, tak jsou panicové. :lol: Na druhou stranu mi přijde divné, že se o tom Dean nezmínil. Myslím to, že o tu jizvu přišel, takové pěkné tetování, výrobní značka Kobliha. Přemýšlet nad tím, jestli mu ji nevzal rovnou on sám na konci 5x22 je zbytečné, protože se v tom rozmezí pár dílů Dean nesvlékne a nesvlékne. :lol:
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » sob 04. úno 2012 18:39:58

Panthera píše:Teď jsi nejspíš trefila hřebíček na hlavičku a máš pravdu. Pokaždé, když je oživí, tak jsou panicové. :lol:
To si Dean myslel, že byl i re-hymenated, na což mu Sam odpověděl, že tohle nesvedou ani andělé :lol: ale když se to vezme jen ve fyzické podstatě (kdyby byli ženské :lol: ), tak ten hymen asi opravdu znovu vyfasují :lol:
Stejně jako kdyby měli jako muži problémy s předkožkou a nechali si ji třeba ze zdravotních důvodů odstranit, tak by po všech těch oživeních museli na ten zákrok znovu :lol: (už přemýšlím nad kravinama, piggy me 8-) )
Naposledy upravil(a) zuzilka dne sob 04. úno 2012 18:44:49, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » sob 04. úno 2012 18:44:39

Věřím, že některé fanynky by to zcela jistě ocenily. :lol:
Jen by mě zajímalo, proč se tetování nebere jako zásah do kůže. S tím se v pohodě vrátil i z pekla. :lol:
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 04. úno 2012 18:51:01

Jé můj oblíbený song od ACDC hrál zrovna když se Dean chystal na další metu :D . Nic moc extra díl ale zazila sem i horsi takze to uslo :) .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Kirk1
Shadow

Re: 7x 13 The Slice Girls

Příspěvek od Kirk1 » ned 05. úno 2012 16:14:05

V celku dobríá epka a som rád že začali premýšľať nad Bobíkom dúfam že aj Samovi to postupne dojde :)

janča
Monster

Příspěvek od janča » stř 08. úno 2012 17:52:40

Bobby musí na své chlapce dohlížet i po smrti. Na ten důležitý papír je upozornil on nebo to byla jen náhoda – průvan??? Po celou epizodu byl Bobby připomínán jeho placatkou a Deanovým popíjením. A jestli se má do konce řady vrátit, v jakém bude asi „skupenství“? Bratři přece tělo spálili. Ale Adama tehdy spálili také a andělé si jeho tělo znovu obnovili.
Dean se do toho maléru dostal svojí blbostí, tu neznámou okouzlil nejen svým vzhledem, ale také tím, kdo je (nebo spíše není). Kdyby zůstal třeba u agenta FBI, ani by si ho nevšimla. Zase je fakt, že Amazonky by po nich šly právě z toho důvodu. Hoši by si moc nepolepšili. Sam byl na něho oprávněně naštvaný, takhle se nezodpovědně zaplést s cizí ženou. Na druhou stranu ho snad i chápal, je chlap, dlouho nikoho neměl a když se naskytla taková příležitost, kdo by odolal (však to byla rychlost, s jakou se nahoře bez ocitnul na posteli). V tu chvíli šel asi rozum stranou. A co by udělal Sam na jeho místě??? Pravděpodobně to stejné.
Jedině dobře, že Emmu zastřelil. V ten okamžik to nebylo ani tak proto, že by si s Deanem chtěl srovnat skóre za Amy, ale viděl, jak Dean váhá a kdyby ji nechal, nezbavili by se jí, museli by být neustále ve střehu.
Otisk Castielovy dlaně. Dean ho již neměl na začátku šesté řady (erotický sen s Lisou) – vypadalo to na jednu z chyb (maskéra, režiséra). Ale po tomto díle to spíš vypadá na další Jensenovy osobní důvody (nechtěl si už dál nechat nic plácat na rameno) a tak mu Castiel v posledním díle páté řady nejen vyléčil rozmlácený obličej, ale i jeho rameno, asi kdo mu to způsobil, může ho toho také zbavit (tak nějak to Jensen vysvětloval). Ale to neznamená, že s odstraněním otisku zmizelo i to pouto mezi těmi dvěma. Ještě by se to dalo vysvětlit tak, že Dean po roce žití s Lisou si otisk nechal chirurgicky odstranit (nelíbilo se jí jeho zjizvené rameno). Ale je pravda, že o tom, jak Dean přišel o ten otisk, mohla alespoň padnout v seriálu nějaká zmínka. To není poprvé – spousta věcí a předmětů mizí bez vysvětlení.
A už úplně nepochopitelná je ta dlouhá absence Impaly. Snad se „nerozsypala“ a GO trvá takhle dlouho!!! Nebo její majitel neprodloužil smlouvu za pronájem a teď musí štáb narychlo opravovat jednu z těch, které mají ještě k dispozici, aby se z ní stala opět taková „kráska“. Pokud tohle byl ještě díl z minulého roku, tak snad až v letošních se Impala znovu objeví. Takže v tomto díle samé záhady. Nebo chybičky, které se vloudily (jako do každého filmu)?? Někdy jsou bohužel dost viditelné. Naposledy třeba mezi druhým a třetím dílem sedmé řady – Dean v sanitce je bez škrábance, celkem v pohodě a v nemocnici se probírá otřesený a dobitý.
Ale jsme v Supernaturalu, kde se zázraky a divy dějí. :D

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » čtv 09. úno 2012 11:13:04

To jsem tu jedina, komu se dil bytostne nelibil? :D

Aha, asi to bude tim, ze nezodpovednost Deana se mi vubec nelibi a proste mi k nemu nesedi. Nebo tim, ze nejsem fanynkou Deana s zadnou zenskou, ackoliv jo, vsichni vime, ze je hetero. ;D Nebo tim, ze, zatracene, to potrebuji mezi Samem a Deanem dalsi prekazku, jako vrazdu Deanovy dcery? Ten kluk samotny ji *bral* jako dceru, nebo s tim aspon tak nejak zacal. Vazne tema smest ze stolu jako haha, nic se nedeje.

Flirtovaci scena v baru pro me mela naboj asi tak nula nula nic. Zabery zblizka? Probuh, k cemu? Atmosfere nedodaly.

Proste brr, az budu chtit Jensena nahore bez, pustim si znovu druhou serku Dark Angela :lol:

(spoiler)

Tenhle tyden klauni. Jdu se pripravovat sledovanim Batmana s Jokerem. Brrrr, jedna horsi vec nez druha.

Misicka181
Scarecrow

Příspěvek od Misicka181 » pát 10. úno 2012 21:51:47

Já chci Castiela!!!!! Kde je???
Tahle série mě nebaví, jen pořád čekám kdy se zjeví Castiel.

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » pát 10. úno 2012 22:14:58

Misicka181: Pak mi je záhadou, co tě bavilo prvních několik sérií, kde vůbec nebyl ;)
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Misicka181
Scarecrow

Příspěvek od Misicka181 » sob 11. úno 2012 21:01:01

To jsem ještě byla zamilovaná do Deana :D Ve 4. sérii jsem se přeorientovala ;)
Faktem je, že první série měl seriál víc šťávy. Nejspíš už se nedá vrátit tam kde byl., už je přdvídatelný...I když v 7. sérii se není čemu divit, s tím se nedá nic moc dělat. Dívat se na něj dá pořád.
To byl jen výkřik do tmy. Musela jsem upustit páru :D

Odpovědět