7x15 Repo Man

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

7x15 Repo Man

Příspěvek od Panthera » sob 18. úno 2012 11:42:49

Týden se s týdnem sešel a další nesněhová nadílka je tu.
Ano, bezmezně jsem toužila po náznaku Juda Lawa. (taky menší slabost na plešatějící :D)

Motelové pokoje mají v Americe snad až moc velké. To jen tak na okraj, když jsem si uvědomila, kde se stále ubytovávají a srovnala jsem si to i s obyčejným apartmánem u nás.

Lucík ochutnávající omítku, že by při olizování narazil na hřebík? :D

Obrázek

A co dál? No přeci Samovo standardní "nakvašené" výrazivo.
Come on, Sam, pay attention to me... :D

Obrázek

Deane a to co se stalo tvému příteli, to uděláš Samovi taky? No potěš ocas. (myšlen ten s obratli)
Ta fenka by se ti v autě určitě počůrala už jen proto, že se na to ptáš. Ale Jeffrey, kuchat jsi ji fakt nemusel.

Další řezná rána na předloktí, která se ti Deane zahojí tak, že po ní nezůstane ani pokřivenej chlup.

Pánský taneček, johoho, Holmes dvojka jak vyšitá, jen na tu hudbu nějak zapomněli.

Sammy s Lucíkem v budce, to se mi opravdu líbí.
Díl jako celek lepší průměr a na další díly se opravdu těším. Mark Pelíšek se stává mojí další oblíbenou postavou. ;)
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Cora
Shadow

Re: 7x15 Repo Man

Příspěvek od Cora » sob 18. úno 2012 13:04:18

Souhlasím, díl průměrnej. Podle promo videa jsem čekala víc a jelikož je před náma další pauza, mohl i ten konec být dramatičtější.
Nejšokující moment pro mě byl jak Jeffrey kuchl toho chudáka psa. To že sám je magor, to jsem tak nějak čekala. A jen tak pro upřesnění "For years ago" je čtvrtá sezóna, že jo?
Jestli jediný co Samovi pomáhá je fyzická bolest, není jednodušší řešení než se opět pořezat, nejlépe na předloktí - to bude pohodlnější než na dlani. "Sebepoškozování" očividně není problém. Potřebuju někoho přesvědčit, že jsem člověk? Tak hurá nůž do ruky...

Teď už jen vydržet do 9.března a konečně se dočkáme Mishy ;)

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 18. úno 2012 19:30:42

Tak dost kvalitní díl, po dlouhé době jsem byla i nervozní. Chudák Sammy že jo Luci tak týrá i když je dost vtipný částečně :D
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » sob 18. úno 2012 20:44:17

Jak se mi stává ne moc často, že uhádnu, kdo je vrah, tady jsem to odhalila okamžitě. Nevím, dnes to bylo nějaké průsvitné. Ale potěšil mě démonek a jeho vymítání :D vzpomínka na good old classic...

Nejvíc mě ovšem dostává Lucifer. Ten mě bavil vždycky v každém díle, já prostě Marečka zbožňuju! :)

6/10
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

janča
Monster

Příspěvek od janča » stř 22. úno 2012 18:12:32

Konečně obyčejný démon a obyčejné vymítání. Návrat ke starým dobrým časům. A to se vším všudy. Dean měl prsten, náramek, amulet – na nic ve scénáři nezapomněli. Jak krásné znovu všechno vidět!!! Jen kožená bunda chyběla – ta už je asi nenávratně pryč.
A Impala žije!!! Byla vidět na dvou záběrech. I když začátek epizody byl dějově z doby před čtyřmi roky, celý díl byl natáčen až nyní. Takže naděje na její návrat i do reálného času je na dobré cestě.
Dean udělal dobře, že Jefreyho zastřelil – už jen za toho psa si to ten bastard zasloužil.
Sam hodně dlouho a úspěšně odolával Luciferovi, jehož hlášky a grimasy byly opravdu dobré.
Ano, na svoji obhajobu by mohl říct, že ho k tomu selhání dohnal strach o bratra. Ale sdílel by i Dean s ním stejný názor??? Jaká asi bude jeho reakce, až se to provalí??? Každopádně se měl Sam bratrovi přiznat, že už má zase Lucividiny. Takhle se ten jejich sotva obnovený křehký bratrský vztah znovu rozbíjí. Lži, nedůvěra, zatajování – jednou to je Dean a teď Sam. :(

Odpovědět