7x17 The Born-Again Identity

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

7x17 The Born-Again Identity

Příspěvek od Panthera » sob 24. bře 2012 6:59:24

Tak ano, sice jsem se vykašlala na stream, ale zvědavost mi prostě nedala, hlavně proto, že mi při noční návštěvě a čeku vzkazy ucpaly poštu. :D
V začátku mají pěkný hudební podklad, ale k věci, které nás zajímají mnohem více.
Sam vs. Lucík, celkem pěkné mučeníčko. Hlavně píseň "Wake up little Suzie..." a třeba bude i lobotomie. A to raději nezmíním ty dorasovaný nehty...
Nicméně, mají pěkné porce nemocniční stravy. S našimi tvrdými rohlíky se to jistě nedá srovnávat.

Králíček moc touží po Emánkovi, proč asi. Ovšem první dávka kávy v klávesnici, proč mám pocit, že Emánek Koblížků nosí plenku?
Obrázek

Následoval klasický pohled Kelišky na Deana a další záchvat smíchu, neberu Mishovi jeho standardy při oblékání, ale některý kreace mě děsí, přičemž tento jeho svetr to schytal první.
Obrázek

Mno, rozhovůrky, I'm Emanuel... Thank you for protecting my wife... bla, bla, bla...
ehm, ale místo makové panenky měl žrádlo pro rybičky, nemám ráda jméno Daphne, připomíná mi to dafnie. Ne, další z ženských představitelek, které jsou mi nesympatické. A averze společně se spojením s Koblihou exponenciálně roste. Podle čeho je asi vybírají...

Ale, jdu se psem ke Zvratce, třeba tam taky najdu neoblečenýho a vystrašenýho Kobliha. I když, při mém štěstí to bude nejspíš jen úchylák bez domova. Tak raději zůstanu na svým a půjdu rejt.

A zase Meg, ta je horší jak amarouny. Brrr. Ty mrcho, nesahej mu na svetříček...

OMG
- seš anděl...
- flirtuješ?
- ne, to je druh...
:rotfl:
.
.
.
- jsem Cas? :happy:

A už to jelo, démoni byli vymítáni a Koblížkovi se v průběhu toho vracela ztracená paměť. Tohle jsem měla snad půl hodiny ve smyčce... :702:
Obrázek

Meg, souhlasím, teď je Klerenc fakt nádhernej...

- If you remember, then you know you did the best you could at the time.
- Don't defnd me. Do you have any Idea of the death toll in Heaven on Earth? We didn't part friends Dean.
- So what?
- I deserved to die...

A Pantheřici se klepou kolena... yes, yes, yes... návrhat velkého ušmudlaného baloňáku na scénu...

Obrázek
Via Tumblr - lorath

Ale konec to všechno náležitě pos*al. Sero, je mi jasný, že tohle byla jedna z cest a mé whumpfilové srdéčko plesá, ale tohle jsi Koblize dělat neměla. Mám sto chutí tě rozcupovat na tisíc kousků jen za to, že Dean Kobliha zase zneužil a klidně se Samem odchází. A Koblih co? Hlavně že opička Samík je v pohodě. Deane, ty jsi fakt hovado.

Takže podtrženo sečteno aneb jak málo ke štěstí stačí, hurá, vrátil se Koblih a Dean vysolil baloňák. Ale konec to klasicky dohnojil, za epku s Koblihem 7/10 a za konec 3/10.Sice jsem se bála, že to bude mnohem horší, zvlášť po včerejších spoilech, ale nechat v ústavu Koblížka samotnýho, jak odkopnutý štěně a pod dohledem Meg, achjo...

Obrázek
Via Tumblr - poehlerizer
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

MichyX
Shadow

Re: 7x17 The Born-Again Identity

Příspěvek od MichyX » sob 24. bře 2012 12:10:46

Deus ex machina- opět a znovu.. :roll:
Obrázek
¶ And if the stars would fall one day
I`d climb up to the sky
to put them back for you to save your smile. ¶

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 24. bře 2012 19:17:19

Málem jsem uronila po třetí během SPN slzu. Nechápu proč ho tam už nechtěj, jako v předchozích sérii. Vždyť Cas je SPN :(

Sakra co mu to udělali :cry: ?!? Vím že Cas ublížil Sammymu ale jen ho tam tak nechat ... kruté :cry:

Zdá se mi to nebo tam nebyla ta část z proma na 7x17 kde Dean říkal "Part of me always believed that you'd come back" :shock: ?

PS: Divný ale zdá se mi že Meg se nám nějak zakulatila :D
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

MichyX
Shadow

Příspěvek od MichyX » sob 24. bře 2012 20:26:51

Taky mi přišla kulatější, bylo to až roztomilé.. :twisted:
Obrázek
¶ And if the stars would fall one day
I`d climb up to the sky
to put them back for you to save your smile. ¶

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 24. bře 2012 20:35:29

Nejvíc v tom ksichtu :D No roztomilé moc ne, už nepůsobila jako badass :D
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » sob 24. bře 2012 21:22:56

Uvedená věta v díle nebyla, byla v promech před sestřihem. Dá se předpokládat, že bude v bonusech na DVD.
A dovolím si dodat, že po druhém shlédnutí docházím k názoru, že Dean je nafoukaný a sebestředný hajzl. Deanofilové si klidně můžou hodit rajčetem, protože friend, ve smyslu kamarád, není hadr a už vůbec se takto nenechává bez pomoci... :evil:
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 24. bře 2012 23:21:59

Pokud to tam dají. V TVD promu taky byla jedna hezká věta ale na DVD sem to už nenašla :cry: Já jako "Deanofil" souhlasím, bylo to od něj hnusné :?
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

kps
Scarecrow

Příspěvek od kps » ned 25. bře 2012 13:43:42

No jenom škoda že nebylo nějak vysvětleno jak Cass přežil,.. když tohle odpustim tak mi nejde do hlavy jakto že anděl se nedokáže nějak vyrovnat stím že vidí Lucifera a stane se z něho magor, když Sam stím žil celkem dlouho a jediná překážka pro něj byla prostě jen to že ho viděl a pak ho jen nenechal usnout,co ž u anděla může bejt naprosto jedno páč stejně nespí,nejí (což by mě zajímalo čím ho jako budou dopovat v tom ustavu,pochybuju že prášky na něj budou mít nějaký vliv)a to by mě ještě zajímalo jak dokázal přenést Lucifera do sebe,když vlastně se dá říct a několikrát to tam i padlo že se jedná jenom o Samovu duši,.. když jí neměl byl ok ,když jí měl zpět smrtka mu tam dala zeď,.. no prostě mi to přijde nelogické. Dle mého názoru ten díl akorát po*rali :shock: Jo a taky se Dean mohl zeptat Castiela jestli náhodou neví něco o Leviantech ,.. jak je zastavit,zabít,. přeci jenom je nějakej čas nosil tak se něco dozvědět mohl,levianti tak viděli jeho očima ;)

Imaniac
Shadow

Příspěvek od Imaniac » ned 25. bře 2012 19:21:15

Praveze ja si vobec nemyslim ze ked ho tam nechali urobili nieco zle. Ved je jasne ze ak by sa ci uz Leviatani alebo demoni dozvedeli ze zije tak ho budu chciet zabit. Aj Dean to povedal "We can´t bring him with us. Everything on the planet is out for us. Word gets out, we can´t protect him." Ja to vidim tak ze robi dobre a takto ho chce ochranit. Takto je to bezbecnejsie a takto sa o nom nikto nedzvie. Aspon dovtedy kym sa nejade nejake lepsie riesenie, co mozno Sera ku koncu najde. Jedina hrozba moze byt meg ale zatial je to vyvynute tak, ze by nemala nikomu "ublizit". Ale toto je my perception :) a niekt moze mat iny.
"Destiny can't be changed. All roads lead to the same destination."
"What do I think? I think go screw your self, that's what I think!"

Arkantos
Scarecrow

Příspěvek od Arkantos » pon 26. bře 2012 0:46:54

Vie mi niekto vysvetlit to presunutie? Co to ten Castiel presunul? Ked si dobre pametam tak Sam bol bez duse. Smrt mu dusu vratila a vytvorila urcitu barieru medzi pricetnou castou a castou ktora si pameta klietku. Castiel tu barieru uplne rozbil a teraz je ta pekelna cas prepletena so Samovou dusou. Tak co ten Cas presunul? Celu dusu a mame s5 terminatora? Alebo len cast? Ak dokazal oddelit tu cast, tak ako to ze ju ako anjel (superanjel defacto) nedokazal udrzat oddelenu?.

Ono to presunutie moze vytvorit zaujimavy aspekt. Castiel je az prilis poludsteny a Lucifer sam o sebe je padly anjel a vie co na anjelov plati. A Cass by mal mat stale tie superschopnosti ktore ziskal po tom co zamkol Michaela a Lucifera do klietky. Pokial by sa tento drobny detail dotiahol do konca mohlo by to znamenat aj navrat Lucifera v Castielovej podobe

Odpovědět