07x23 Survival of the Fittest

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

07x23 Survival of the Fittest

Příspěvek od Panthera » sob 19. kvě 2012 8:07:23

Carry on my wayward son... opět pěkný sestřih série.

Levík domlouvající se Králíkem, nic proti, ale kdyby byl Levík opravdu smart, tak se s Králíkem vůbec nebaví, jednoduše ho rozkouskuje a sežere, čímž by byl jeho problém "three blood" rychle a efektivně vyřešen. (démoni dostanou Kanadu, ach jo)

Dick: We need America, they are so fat... :D

Falešná krev, ale žádnej polibek na rty ke stvrzení domluvy? Teda Králíku, tohle je úpadek, sepsat to na širokej opálenej toaleťák...

Sam: Můžeme zavolat Casovi.
Dean: Vole, objevil se na mým autě nahatej a obalenej včelama...
WTF, proč nám tu scénu nenaservírovali?

Righteus bone - vlezeme do krypty a vezmeme si nějakou kostičku od neznámé řádové sestry, o které jsme se dočetli, že je ok. Zajímavej výběr propriet.

Meg: Vypořádejte se s ním vy, já už toho mám dost.
Dean: Mohla bys být přesnější?
Meg: Byla jsem v půlce cesty, když se zničehonic objevil emouš a přemístil mě rovnou sem.
Dean: Proč?
Meg: Bež se ho zeptat, prvně to byl tvůj přítel...

Cas v autě poslouchající Vincenta od Dona McLeana, chudák Dean, to mu muselo trhat jeho rockově založený boltce.

Cas: Deane, jak důležitá je pro tebe rtěnka? OMG

Levíci jsou piraně, co by sežraly celý akvárium... Moc pěkný přirovnání, ovšem že by je Bůh zavřel do očistce jen proto, že mohou zabít anděly?

Nechci se hádat! Krásná věta Casi, ta se ti fakt povedla.

Králík: Castieli, když jsme spolu naposled mluvili, ehm, zotročil jsi mě. Jsem mimo, proč nejsi mrtvej?
Cas: Nevím...
Králík: Fajn a chceš být? Páč ti s tím můžu pomoct.

Cas: Řekl bych, že preferuju hmyz před anděly... Tohle je med, sám jsem ho nasbíral. (Panthera se válí smíchy po stole)

Bobek v pokojské, Dick má na lidi/duchy zajímavý vliv.

Cas: ...důkladně jsem prase prohlédl a utěšil, než jsem ho kvůli šunce porazil.
Na, musíš být silný.
...přijmi tento sendvič na znamení soudržnosti.

Zlej Bobek, zlej, Samíka chtěl fiknout a uškrtit. :(

Cas utírající talíř: Potřebujeme kočku. Není tohle místo o jeden druh chudší?

Cas: Nemůžu pomoct. Rozumíš? Nemůžu. Všechno jsem zničil. A zase zničím. Můžeme toho nechat?
...víš co, měli bychom si zahrát Twister.

Deane, ale řvát si na něj fakt nemusel, chápu, že jsi nas*aný na max., ale druhá strana může mít city a chovat se k němu jako k bezpáteřní hadře, se*eš mě tím nebetyčně.
K dovršení všeho ještě Koblize narazili ukázkový parohy, chudák. :D
Obrázek

Ale ihned se přiznejte, kdo jim poslal fotky z MyBloJeS conu u Nemix. :D
Obrázek

Bobek: ...a když nadejde váš čas, běžte. Tož i slzu jsem uronila. Bobek nadobro odešel i s placatkou. Sero, ty ... .... ... .... :8121:

Cas: Je to oživování za trest.
Dean: ...jo, ale víš ty co?
Jestli je to jasnej konec a zůstáváš jen ty, promiň, ale jsem za to rád, ať už jsi prokletej nebo ne.
Tak či onak, vzmuž se, ok?

...odpuštění... No konečně! (Jensene, tu lež na panelu si vypiješ :D)

Impala, konečně Bettynka na scéně... Já už měla strach, že ji neuvidíme.
Aneb nechme démonskou Meganu řídit...
Obrázek

Králík: Sorry moose... :D

A Dean s Casem skončili v očistci... no potěš noha. Na druhou stranu, pokud je nerozcupují, tak by se v osmičce mohli dostat zase ven, ovšem chvíli bych je tam nechala... :twisted:

Podtrženo sečteno á la velké finále, 7/10. Nejvíce mě pobavily Casovy hlášky. Dafnie byla nejspíš vystřižena - obrovské plus, Dickovští levíci jsou out, Bobek nadobro tuhej a Cas s Deanem skončili v očistci. Tak jo, v rámci deváté série ho můžeme zase pro změnu tahat/zachraňovat třeba z nebe. :D

P.S.: Na FF beru zase Twister... :D

EDIT: V Impale jedou dva jezdci a nakonec vystoupí jen Megana... WTF?
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Cora
Shadow

Re: 07x23 Survival of the Fittest

Příspěvek od Cora » sob 19. kvě 2012 23:01:02

Jj, díl postavenej na hláškách, hlavně Cas perlil, ale když porovnám s předchozíma, tak pro mě bohužel nejslabší finále. Když Jensen mluvil o "big tragedy" tak jsem čekala víc :?

Bobby už to měl v podstatě spočítaný, ale přesto jsem čekala jiný průběh. Pár dílů zpátky to bylo: Charlie má zlomenou ruku, Bobby se přestává ovládat, stává se z něj pomstichtivý duch, nebudeme ho moct zastavit bla bla bla a když málem zabije Sama, tak najednou Nebyla to tvoje vina, tos nebyl ty ... Je ale dobře, že Bobby odešel se ctí lovce When it´s your time...go. No a detail, že placatka shořela rychlostí kartonového papíru, nemá cenu zmiňovat....

Od 6. dílu netrpělivě vyhlížím Impalu, ale rozhodně ne kvůli půlminutovému záběru, když ji řídí Meg a ještě ji rozseká. Vážně Deane, tohle byl plán? Má cenu tam to auto vracet na konec posledního dílu, očividně jen proto aby tam bylo? Ale uznávám, za Born to be wild plusové body ;)

Dean a Cas v očistci... neboli kam poslat Deana, aby měl opět důvod trpět. A až se dostane ven, tak buď s depresí nebo s jinou "duševní" poruchou. Nadruhou stranu je to rozumná příležitost, jak přivést zpátky v podstatě jakoukoli postavu. Zajímavé je, že moje první myšlenka nebyla "chudák Dean" ale "Same, teď seš v pr..."
Naposledy upravil(a) Cora dne ned 20. kvě 2012 16:24:17, celkem upraveno 1 x.

Zerathus
Scarecrow

Příspěvek od Zerathus » ned 20. kvě 2012 9:05:27

Tak krátce.
Finále bylo rozhodně slabé.Pocit z něj nebylo skoro žádný.Cass pobavil to rozhodně.Nakonec Leviathani v trapu a rozhodně nejzajímavější twist celého seriálu Cass a Dean v očistci.Ta myšlenka se mi velice líbí a rozhodně to zachraňuje celé finále a přenáší ho do vod kladných hodnocení.

7/10 a příští řada se musí povést i kdybych si to měl vydupat :D

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » ned 20. kvě 2012 13:56:39

Mě teda finále celkem dostalo, rozhodně jeden z kroků, které by mě vůbec nenapadly - DC v Očistci? :shock: :twisted:

Dick je bez hlavy, bez těla, zbylo po něm jen to černé cosi a já jsem happy. Nevím, jestli bych se na ten jeho úlisně slizkej výraz dokázala dívat i v 8. sezóně. Takže tady jedno velké plus.

Bobby :cry: :cry: :cry: a máme po něm nadobro :( ale asi to bylo v tu chvíli nejlepší řešení.

Naopak Impala mi náladu zvedla :D jde vidět, že se celý natáčecí tým vyžívá v záběrech na její různé části a detaily :lol:

Crowley mě potěší asi vždycky, když se objeví na scéně, ať už jako badass nebo goodass :D

Celkově až na pár hlušších míst 8,5/10
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » ned 20. kvě 2012 21:27:51

Dean v ocistci, Sam v soku bez Deana, a Impala chudak v buhvi jakym stavu!

Neprekvapila me ta mista, prekvapilo me, ze to vytahujou *znovu*, ten samy motiv jako v predchozich seriich.

Arrrh, jdu koukat na ten dil, ve kterem Dean prohlasil, ze je Batman. Urcite se z toho vyhrabe, kdyz je Batman.

Imaniac
Shadow

Příspěvek od Imaniac » ned 20. kvě 2012 23:03:58

Neviem cim to je ale akosi mam vzdy opacny pohlad. :D Cassov navrat a s tym jeho nova osobnost sa mi totalne znechutila. Vobec to nebolo to co som ocakaval ale na konci epizody to vypadalo tak ze sa vratil stary Cass. K teme: Prave ten koniec to u mna dost zachranil. Sice motiv ten isty ale jednoznacne to bolo perfektne zakoncenie nie prave najuspesnejsej 7mej serie a zaujimavy napad.
Crowleyho odrb sa dal cakat a bol pekne premysleny co u mna vedie - domyselnost a prepracovanie kde sa nakoniec odhali skutocnost kto vyhra alebo pride nejaky zvrat(tym teraz nemyslim myslenie scenaristov ale postav). Ta scena s Impalou kde su dvaja jazdci vnutri a nakoniec vystupi Meg, no neviem ci to bola nejaka chyba alebo to tak malo byt ako nejaky oblbovak.
A nakoniec mozno trochu slaba akcia pri zakonceni Dicka, sice je pravda ze tie namety kde zla strana vyhrava rapidne a zda sa ze sa ich uz neda zastavit kde zrazu sa stane zazrak, dobro opat neuveritelne zvitazi su uz otrepane ale tu je dokaz toho ze maju svoje opodstatnenie. No mohli tu zaverecnu bitku trochu pocukrovat. Ale aspon pri scene Dickovho odchodu si dali zalezat. :)
"Destiny can't be changed. All roads lead to the same destination."
"What do I think? I think go screw your self, that's what I think!"

byF
Scarecrow

Příspěvek od byF » pon 21. kvě 2012 0:11:21

Neskoncil Bobby nahodou taky v ocistci?

Imaniac
Shadow

Příspěvek od Imaniac » pon 21. kvě 2012 16:29:34

Kde by sa tam nabral? :o Ved on teraz, jak bolo povedane v nebi pije pivo v Harvellovej krcme. snad som to dobre napisal

Kai'a
Shadow

Příspěvek od Kai'a » úte 22. kvě 2012 10:29:44

Ono ke Castielovi - v tomhle zase mam sympatie, prece jenom, prevzal pres sto let utrpeni, ktere ani nebylo jeho, jako sve - to s clovekem jiste zamava, nedivim se, ze to zamavalo i s andelem. Na druhou stranu mi prislo, ze za fiasko s leviatany se stejne omluvit ani moc nejde, i kdyz, popravde, ono otevreni pekelne brany ve druhe serii taky nebylo pro svet zrovna prinosne. Tak nevim. Neni v te serii jediny s kolosalnimi preslapy. (.... no nee, vazne, zacinam byt odpoustejici a slitovna ke Castielovi. :P)

A jj k te scene s Impalou, uz tak koukam, rikam si 'boze Deane, co to s tim autem delas, ze by ridil Sam?' a pak... fuuuuj, demon v Deanove aute! A navic jako ridic. Aspon doufam, ze nevybirala hudbu. :lol:

Co se Bobbyho tyce, taky doufam, ze popiji pivo u Harvellu v nebi.

Imaniac
Shadow

Příspěvek od Imaniac » stř 23. kvě 2012 21:05:09

Jedna vec sa mi ešte nepáči. Dosť si myslim, že v tejto časti aj aj celkovo v 7mej serii trochu pos*ali Crowleyho resp. niečo vynechali.(a aj celkovo mi pride uplne iny ako napr. v 5ke) To jeho charakteristicke a typycke zvyšovanie hlasu kde hovori kludne, normalne a ZRAZU TOTALNE VYKRIKNE!! To bola jeho najlepšia časť :D a akosi som to dlho nepočul v 7mičke.

Odpovědět