7x18 Party on, Garth

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

7x18 Party on, Garth

Příspěvek od Kackahaluzova » ned 01. dub 2012 13:18:37

Tak tento díl byl i celkem strašidelný (ta nová verze Grudge), vtipný (Garth to tam rozjel) a smutný (nikdo nevidí Bobbyho kromě nás). Čeká nás další 3 týdení pauza, ach jo snad už je poslední :x
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x18 Party on, Garth

Příspěvek od Panthera » pon 02. dub 2012 18:25:26

Tak ju, nakonec jsem se koukla.
Úvod byl celkem obstojný, navození atmosféry a třeba krvežíznivé zvířátko v lesíku. A pak? Garderobe, tebe nemusím, takže ano, dnes budu opět za škarohlída. Brrr. Nepřipadá mi směšný, spíš mi ho bylo občas líto. (zlí, zlí posměváčci...) Co mě však ve spojení s jeho postavou pobavilo, to byl pan Fizzles. :lol:
Garderoba hltající trojdecku pivka, no dobře, můžeš mi konkurovat.

Věta, která mne poněkud zarazila: call us if he wakes up. Odkdy Koblížek musí spát? To mu to jeho mojo Lucík vysál, či co? :roll:
Thanks for your help, Meg... Sedm sérií se učíme, že démonům se nesmí věřit - potřebujeme osmou a devátou jako ZŠ?

Nemám ráda, když se něco vykrádá ve velkém a ta pseudoSamara nebo jak se ta kruhařka jmenovala, mi popravdě hodně vadila. Nehledě na to, že měla být v ksichtíku jako Shojo rudá, ale budiž.
Epka opět zcela překroutila má očekávání, sic jsem nečekala zlitou hlavní dvojici, ale té sdílnosti bylo snad až příliš málo.

Obrázek
A teď Nemix cvič!

Spolupráce s kuchtíkem z šikmooké restauračky, proč by ne. Tohle se mi líbilo. :705:
V závěru se konečně potvrdily dohady založené na vychlemtaném pivku. Bobku vítej zpátky v klubu. Jen už asi nebudeš smrdět špínou a mastnotou. Na druhou stranu, býti Bobkem, tak vidíme věci, oujé... :902:

Podtrženo, sečteno, na vypchávku to mohlo být i horší a za Bobka na konci 5/10
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

dacan
Scarecrow

Příspěvek od dacan » úte 03. dub 2012 15:41:22

můj první post, tak mě neukamenujte :lol:
Mě se zase díl líbil, pseudoSamara byla dobrá, aspoň nějaký malý ukáz toho že duchové žijí i jinde než v us(zajímalo by mě jak vypadají lovci v číně :mrgreen: )
mám takový dojem z výrazu deana při volání že jí pořád nevěří ale tak...co má dělat. Spíš by mě zajímalo kde gart vzal číslo když jsou v utajení...

janča
Monster

Příspěvek od janča » sob 07. dub 2012 19:21:33

Hoši chlastali docela pěkně, ale přesto se dokázali soustředit, uvažovat a pak stačilo kafe a byli OK. Každý druhý by byl určitě na „šrot“. Zkrátka nejsou žádné „bačkory“.Tak přece nad nimi drží Bobby ochrannou ruku. Dean tomu chtěl vždycky věřit a teď mu to nikdo nevyvrátí. Už i Sam je zviklaný, když to zkoušel s tou spirituální deskou. A na Castiela nezapomněli. Vypadá to, že Meg mají v tom blázinci nasazenou jako hlídacího psa. :)

Arkantos
Scarecrow

Příspěvek od Arkantos » sob 14. dub 2012 12:05:03

Diel = trapas. Zo zaciatku som si myslel ( na velmi kratku chvilu) ze tvorcovia dostali rozum a spravili diel ako z prvych serii. Deti v lese, roztrhane decko, nastvany duch alebo cosi podobne. Ale nie. Hned ako na scenu nastupil ten pripecenec Garth tak som vedel ze to bude na dve veci rovnako ako ten predosly diel s nim. Takze nic. Znova.

Inak co maju s tymi pauzami? Ved je to na nepozeranie, tu dva tyzdne pauza, tam dva tyzdne pauza?. A to nie je len tento serial

Hrdlodus
Phantom

Příspěvek od Hrdlodus » pát 20. dub 2012 0:16:51

Arkantos píše:Inak co maju s tymi pauzami? Ved je to na nepozeranie, tu dva tyzdne pauza, tam dva tyzdne pauza?. A to nie je len tento serial
Během roku je na americkým televizím trhu hlavní (září - květen) a vedlejší sezóna. Pauzy jsou kvůli roztažení řady přes celou sezónu.
Některé seriály se vysílají s pauzami, jiné se vysílají najednou, ale potom se čeká, dejme tomu, půl roku na další řadu.
CW Network vysílá své seriály se zhruba 3 - 4 pauzami na sérii. Mezitím v pauze opakují již vysílané díly.

Odpovědět