7x19 Of Grave Importance

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

7x19 Of Grave Importance

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 21. dub 2012 16:45:24

Docela dojemný díl, párkrát jsem se i lehla když tam poskakovali ti bubáci :)

Nejsem úchyl ale mohli tam dát víc scén Deana ve sprše :D 8-)

Doufám že Bobbyho nějak přivedou zpátky, je depresivní vidět ho jako mrtvého :(

Škoda že ta Annie tam nebude víc, zdála se mi dobrá (trochu jako Ellen :) )
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x19 Of Grave Importance

Příspěvek od Panthera » úte 24. dub 2012 18:07:29

Tak jsem se nakonec stihla čučnout. Celkem koukatelný díl, duchařina dle gusta, jen mi to připomnělo Ellen.
Co se Bobka týče, tak je zcela jasné, kam se jako duch nakonec ubere, na druhou stranu to bylo z mého pohledu od Deana příliš strohé. Zastávám názor, že Dean a Sam postupem sérií "hloupnou", přičemž to, co by dřív dokázali vyřešit i zcela soběstačně, nyní nezvládají. :roll:
6/10 skrze absenci Koblihy fajn průměr.
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

janča
Monster

Re: 7x19 Of Grave Importance

Příspěvek od janča » čtv 26. dub 2012 20:11:39

Dobrý díl – duchové – pálení kostí – zkrátka klasika. Veškerá moc toho ducha „bosse“ se odrazila do Bobbyho. Může se určitě kdykoliv rozhodnout, jestli se smrtelníkům ukáže, či nikoliv. Na konci (když jedou v autě) muselo být bratrům jasné, že jim sedí za zády (to skrze tu placatku v kufru), ale nezviditelnil se. Deanova slova i Samova chladnost se ho trochu dotkla, očekával, že budou radostí bez sebe a místo toho ….. takové uvítání nečekal, proto jen tiše seděl a přemýšlel a hlavně sám nad sebou, zda udělal dobře, že obešel smrt. A jak tomu Dean i Sam vždy chtěli věřit (že Bobby je jim nablízku), bylo to jejich zbožné přání, chabá útěcha a teď když se to stalo skutečností, jejich sen se rozplynul. Tak moc by ho chtěli zpět, ale ne takovým způsobem, aby zůstal „uvězněn“ mezi životem a smrtí. Je to duch (a dost silný), někomu pomůže, ale druhému může škodit. A co se stává duchům?? Po světě chodí spousta lovců a co dělají lovci?? Loví duchy. Pro bratry možná další starost navíc, chránit ducha, což asi ještě nikdy nedělali. Necháme se překvapit, jak to s Bobbym dopadne. ;)

Odpovědět