7x20 The Girl With the Dungeons and Dragons Tattoo

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

7x20 The Girl With the Dungeons and Dragons Tattoo

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 28. dub 2012 20:30:52

Moc se mi nechce rozepisovat tak to napíšu v pár slovech. Vtipné, vzrušující, nečekané.

Ta holka (Charlie) byla dost hustá, to na SPN miluju. Nikdy se nebojí smíchat humor s tajemnem :)
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

janča
Monster

Re: 7x20 The Girl With the Dungeons and Dragons Tattoo

Příspěvek od janča » úte 01. kvě 2012 21:00:51

Bylo to jako v kruhu - Dick pěkně naštvaný na bratry, Bobby na Dicka, hoši zase na Bobbyho a Charlie už nechce bratry nikdy vidět. Ostatně tak jako téměř každý po setkání s bratry Winchesterovými, protože jim jde v patách jen bolest, utrpení, smrt.
Frank měl hodně důvěrné informace na tom disku. To kdyby se dostalo Dickovi do rukou!!!! Charlie má velké plus, že se jí to podařilo včas smazat. Tak Dean má „svoje zlatíčko“ někde uschované, ale na závěrečný boj určitě nenechá Impalu zahálet.
A Bobby!! Byl co platný?? Podle závěrečného rozhovoru bratrů snad ani ne (kromě toho narušeného skla), nějak by to už zvládli sami. Ta jeho nenávist vůči Dickovi ho úplně zaslepuje a příště může uškodit víc a možná přímo svým hochům. A pokud to takhle půjde dál, budou Sam s Deanem řešit velké dilema – chránit Bobbyho před okolním světem (protože to je Bobby) nebo ho nenávratně poslat na zasloužený věčný odpočinek, než to udělá nějaký jiný lovec. Ale přednější je (jak řekl Dean) urychleně vyřešit obsah toho kufříku, protože od okamžiku, kdy se ho zmocnili musí zvýšit ostražitost o sto procent.
Nejlepší scéna - Deanovo navigování, jak má Charlie mluvit s chlapem - obraz rozdělený na několik částí. :)

TimeyWimey
Scarecrow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TimeyWimey » čtv 03. kvě 2012 14:41:37

Jeden z těch lepších dílů v 7.sérii. Velký bonus je to, že tvůrci dokázali udržet napětí v celé epizodě. Moc se těším na další díl. :)
Obrázek
TimeyWimey ;)

Obrázek

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » čtv 03. kvě 2012 16:58:44

Že bych z epky přímo zářila nadšením, to asi ne, ale příjemné ponávratové překvapení, že to nebylo až tak strašné, jak se šířilo conem. Další lepší průměr a Bobek. Vpravdě se obávám, jak jeho postava nakonec skončí, srdceryvná scéna, kdy Dean a Sam posolí placatku, postříkají to benzínem a za svitu úplňku zapálí? (tedy až ve chvíli, kdy zmizí všichni záporáci, protože sami to dohnojí)

V epce je opravdu zajímavý pohled na geeka, i když ajťáci bývají i líp vyšinutí. :D
Charlie mi byla celkem sympatická, ale nechápu, proč tam byla ta do očí řvoucí snaha zakomponovat tam lesbu. Jako destielovci mi to vadí v tom směru, že to tam bylo násilně natlačené a prakticky zbytečné. Myslím to tu někdo zmiňoval i přede mnou, nejspíš Padme.

Dick mi leze na nervy pořád stejně a to maximálně. Utněte mu kokos, podle nápisu na destičce uvařte zbytek těla v trojvazným boru a nazdar kašpar. Leviathani mě prostě nudí a i když teď dostali trochu na pr*el, tak jen doufám, že ten jejich konec bude aspoň tak rychlý, jako u Eve. Třeba i Deus ex machina, jen ať se to motá kolem něčeho záživnějšího. Bumšakla kla, jen ať se na ně neváže ten otevřenej konec... :?
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Cora
Shadow

Příspěvek od Cora » pát 04. kvě 2012 21:48:33

Fajn díl, byla poznat premiéra nového SPN režiséra, ale osobně se moc nevyžívám v posunech v čase, ve stylu před pěti hodinami, teď, před půl hodinou...

Charlie je sympatická a dobře propracovaná postava, ale to že je lesba, je tam jaksi navíc a zbytečně. Kdesi jsem četla, že ženské postavy v SPN dlouho nevydrží, protože na ně fanynky žárlí. Podle mě nesmysl, ale jelikož ze strany produkce by byl další zájem o spolupráci s její představitelkou, tak na tom možná něco bude.

Leviathani jsou celkově jeden velkej průšvih, ať už s Dickem nebo bez Dicka. Špatně propracovaní a nudní a doufám, že se nepotáhnou do další sezóny, i když bych se tomu nedivila. Bobby se usilovně snažil zůstat v klidu, ale nakonec prostě vypěnil a celkem to chápu, kdyby to udělal "zaživa," tak mu to Dean vyčítat nebude. Nejspíš to takhle ale bude pokračovat i dál a nedopadne to s ním dobře. Sám Jim psal na twitteru něco ve smyslu, že pro něj další sezóna není jistá.

To Panthera: JIB con? tiše závidím...

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » pát 04. kvě 2012 22:07:33

Cora píše:To Panthera: JIB con? tiše závidím...
Jop, ale minulý rok byl v mnoha směrech lepší. ;)

Co se nemastných neslaných levíků týče, tak nám stejně sedmička končí klifákem, tudíž mám vážnou obavu, že se potáhnou i dál jak žvejkačka na rozpáleným asfaltu. (ač dává Gemblice pracky pryč, tak nevím, jestli se to ještě nějak logicky zlepší) :roll:
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Odpovědět