7x21 Reading is Fundamental

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

7x21 Reading is Fundamental

Příspěvek od Panthera » sob 05. kvě 2012 3:57:11

Tak jo, jsem se po hodně dlouhé době donutila kvůli Koblize hodit okem výjimečně na stream. Vzhledem k únavě by mi měl Kripouš poslat aspoň metál za výdrž, protože mi ten Shiraz neudělal dvakrát dobře na prázdnej žaludek.
Navíc jsem si poznámky začala dělat ještě při brejlení na Nikitu, ale to je vedlejší. Slow down na chat byl hozenej naposledy u 7x17 a dnes znovu - koblihofilové to málem zbořili... (odpočet pomalu po desítkách vteřin, ale kupodivu žádnej výpadek)

Deanův přístup ke všemu - vezmu si kladivo, nějak to půjde.

Casův probuzený výraz - k nezaplacení. (zaspamovaný chat - cas...)

Bobby o sobě dává vědět jen tím, že jim šoupá hrnkama? WTF.

Proč má Meg tak divnej, zdrogovanej hlas? Mluví jak mentál.

Sam nám asi ztrácí intelekt, jj, měl by to sledování televize omezit nebo zdebilní zcela.

Mešuge Koblih, teda nevím, co měl od Megany k večeři, ale dost síla. :706:
Po sneak peaku, kterej jsem si vrážela do budky smyčkou půl dne jak fakír hřebíky do zadnice, už mi ten jeho novej výraz přišel úplně normální a ten jeho blbej smích považuju za dost přitažlivej. (nějak si nejsem jistá, jestli v tý láhvi bylo fakt víno)
Koblih mi v té obří posteli přišel nějak hubenější, než byl, ale tohle asi ovlivnily reklamy, který jsem si zapchávala čtením fanfic a chatem s haldou hodně zarytých fanoušků.

Dočkali jsme se malého hugu, kdy se Dean tvářil jak by mu drtili rozkrok. (káva v kompu - penis/shaft...)
Ale Koblih tam v tom záběru ještě něco říkal, ale nic nebylo slyšet - máme hnedle chybu. :D
Cas balící Meg, budu zvracet.

I don't like conflict - a tabulka v pr*eli. Kobliho, ty seš tak šikovnej! (asi jako já)

Chudák Casík, už ho Dean zase zpražil, že rozmlátil Boží slovo. A co víc? Zase chce po něm pomoc s levíkama. Ten Koblihův smutnej ksichtík mi vehnal slzy do očí a zahrajem si člobrdo, bo co to s těma kartičkama hráli. Probouzí se ve mě mateřský pudy - bych se postavila mezi Koblihu a Deana. Jsem měla sto chutí vrazit pěst do monitoru, kde byl Deanův nas*anej výraz. (pověsit tě do průvanu hochu a i to by bylo málo)

Detektiv Collins, njn. :D

Kevin nic moc a namíchat tam další dva anděly? To už musí být ten nejvyšší nebeskej garrison trochu přecpanej, ne? Ve spojení s Kevinem začínám trpět onou utkvělou představou, že americká televize musí stále dodržovat pravidla v obsazování rolí. (jasně, černoch tam musí bejt, ale většinou zařve jako první atd.)
Ani ta hra na čelo na mě nezabrala a navíc, proroček, to byl Chuck taky...

Cas volá Meg a ptá se, jestli je v pořádku? To snad není možný...

Sex torture dungeon... OMG.

Ach ano, Same, s Koblihem to bude lepší. (to je horší jak horská dráha dneska)

Koblih a jeho masáž ksichtu od Esther, oblíbená tortura, jen více malinovky a zděšených výrazů! Jen nechápu, proč Dean jen tupě civěl a bodla si až Meg. Estherka by nám z Kobliha udělala mrknutím oka špíz. Dean ho má fakt jen jako hadr na rozdělanej bordel. :roll:

Blood of the fallen angel - Kobliho, pěkný. (to s tou kostí jsem nepochopila)

Epka jako celek fajn - prostě jsem tam měla Koblihu, takže je hodnocení dost zkreslené (víno nepočítám), momentálně toužím po vodorovné poloze a silným větráku. Jen pro pořádek, v příští epce má bejt zase Koblih, takže se asi nezúčastní finále.
Tudíž - konečně zapadnout do pelechu a přes den si dám třeba opáčko, pokud mě nesežere prádlo s žehličkou a sporák...
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

TimeyWimey
Scarecrow
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x21 Reading is Fundamental

Příspěvek od TimeyWimey » sob 05. kvě 2012 9:50:51

:DDD Moc dík za tenhle podrobnej rozbor :D už teď mám dost silné záchvaty a zrovna si to stahuju...
TimeyWimey ;)

Obrázek

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 05. kvě 2012 16:47:06

Tak fajn ten comeback andělí docela ušel. Trochu jako v zaandělované 4. sérce :D Díl celkem dobrý. Cas - vtipnej, Meg - hubenější než v 7x17 ale ten její hlas trochu retardovanej, Dean - nervák a Sammy - zmatené štěňátko :D
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

janča
Monster

Příspěvek od janča » stř 09. kvě 2012 21:03:04

Castiel si na všechno vzpomněl, na bratry i kdo je a co udělal, ale že by ho to až tak trápilo? Ani to, co převzal od Sama, ani Lucifer a jestli se ho už zbavil nebo mu straší stále v hlavě (jakoby mu to bylo jedno). Choval se jako někdo komu občas „rupne v bedně“, chvílemi mluvil naprosto rozumně a vzápětí plácal takové nesmysly a tvářil se no … ani se nedivím, že Dean vypěnil. Ale ta jeho poznámka „andělé, kteří se moc vyptávají a starají – zničí je to“, byla upřímná, žere ho, co se s Castiela stalo, ale nechce (nebo neumí) to dát najevo. A možná si také není stoprocentně jistý, zda na ně Castiel zase nešije nějakou boudu (po předešlých zkušenostech, kdy je tak dlouho obelhával).
Tak porážka Leviatanů se blíží. Bratři mají návod a jednu část – krev. Kdopak asi bude ten počestný smrtelník? A jak získají jeho kost? Jaké budou jejich argumenty, aby jim dobrovolně dal třeba svůj prst, ledaže by ho už odsekávali mrtvole. Hmm, jeden takový člověk s čistou duší už tady byl (začal apokalypsu), ale od té doby se mnoho změnilo (i on se změnil), snad se nebude jednat zase o něj!! ;)

Arkantos
Scarecrow

Příspěvek od Arkantos » čtv 10. kvě 2012 21:46:48

ach jaj. co sa nam to stalo s tymi anjelmi. Blby demon zavrazdi anjela a traja dalsi sa len prizeraju. Normalne mi chyba Uriel a Ezechiel. Ti by roztrhli Meg na dvoje a pridali aj Casa s bratmi len tak pre zabavu. Toto uz nie je ono. Spravili z nich riadnych chudakov.

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » čtv 10. kvě 2012 23:09:52

Arkantos: Mě spíš překvapilo, že na konci jen nevěřícně civěli, jak je oddělává Leviathan a přitom bylo jasné, že je jeden z nich, už od chvíle, kdy se tam objevili... :roll:
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Odpovědět