7x22 There Will Be Blood

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kackahaluzova
Phantom
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 20:02:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

7x22 There Will Be Blood

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 12. kvě 2012 15:59:57

Už se nám to krátí, no. Ještě jedna epizodka a konec (teda této série). Tahle docela ušla, Bobby se nám teda mění, chudáček. Aspoň že další epka bude Back In Black aka Impala Is Back :D !
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Uživatelský avatar
Panthera
Demon
Příspěvky: 375
Registrován: čtv 02. dub 2009 20:29:46
Bydliště: Brno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: 7x22 There Will Be Blood

Příspěvek od Panthera » ned 13. kvě 2012 16:56:49

"Please, Dick..." tak jo, Dicku, už se běž zahrabat, ten tuctově nemastnej a neslanej výraz mě donutil přeskákat dál.

Dean má novej bílej kartáček, konečně ten fialovej dosloužil. (nebo byl růžovej?) Nicméně Bobku, to ruplý zrcadlo si zaplatíš.

Konečně Králík na scéně, ale Deanova nová bunda - nic moc. Připomnělo mi to starý dobrý profis léta, Bodie a Doyle léta hadra.

Banánová dieta, hoši, to bych moc nedoporučovala. :D
"I can't live on rabbit food. I'm a warrior..." Užij si to, pájožroute.

Chudáka Bobka nechat v motelu s pseudoupírskou "princeznou", bych byla taky vytočená, ale posednout cizí tělo? Co jen mi to s tebou udělali...

Chybička se vloudila, Dean políbí stolek - krvavá huba.
Obrázek

Kváká s Alfíkem - kdy si vyčistil zuby? (bez urážky, ale mezi zubama to zůstane dost dlouho)
Obrázek

Zápas alfaupír a levík, celkem fajn, u těch efektů jsem se dobře bavila. Chudák Edgarek ztratil hlavu a nejspíš ne naposled. :D

"See you next season..." Jasně, raději tebe, než ty dikouše.

A závěrečná scéna s králíkem? Co dodat. 6/10
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

Uživatelský avatar
janča
Monster
Příspěvky: 185
Registrován: pon 03. srp 2009 18:44:34
Bydliště: Vysočina

Re: 7x22 There Will Be Blood

Příspěvek od janča » čtv 17. kvě 2012 20:57:02

Dick nyní ví to samé co bratři. Zatímco oni se snaží veškeré ingredience získat, on jim v tom všemožně bude bránit. O Castielovi si každý myslí, že je mrtvý (na jednu stranu je to dobře), s Alfa upírem mu to nevyšlo, tak teď to zkouší s Crowleyem. Dick se ho bude snažit svými prostředky „přesvědčit“, naslibuje mu „hory doly“ a až bude pro něj nepotřebný, nepohodlný, odstraní ho (stejně jako Alfu). Bude zajímavé, jak se teď Crowley zachová, určitě mu jsou Dickovy záměry jasné. Obelstí ho nějak a postaví se na stranu bratrů, aby zastavil hrozbu i pro démony nebo je také podrazí??? Koneckonců nebylo by to poprvé, je to démon.
A to děvče?? No, zkrátka hoši jsou takoví „dobráci“, stále někoho zachraňují, kdepak by je napadlo, že je to od ní „bouda“. Každopádně mají další část do skládačky - druhý vzorek krve.
Bobby už se dostává přesně tam, čeho se bratři nejvíc obávají – žene ho pomsta. A jak si myslí, že svoji sílu využije pro dobro, nemusí to být tak docela pravda, může na to „dojet“.
Samova poznámka, zda zničením Dicka padnou i ostatní Leviatani, byla docela na místě. Nedokázal si představit (stejně jako já), že by běhali s tou kostí od jednoho Leviatana ke druhému. Pravděpodobně to bude fungovat nějak tak – padne hlava, padne celé společenstvo.
Deanovy hlášky a obličeje kolem jídla bez masa a bez koláčů byly úsměvné. Ale jeho nová kožená bunda nesahá té staré ošoupané ani po „kotníky“. ;)

Odpovědět