Jensen Ackles

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Juan
Phantom

Re: Jensen Ackles

Příspěvek od Juan » úte 15. črc 2014 21:31:44

Ale zpívá celkem dobře, v té originální ukázce. Zní to fajn. ;)

Adel
Scarecrow
Bydliště: Levné motely, má drahá Impala a ták. Tough hunter´s life.

Příspěvek od Adel » stř 06. srp 2014 19:10:53

Tohle fórum zbořilo i poslední špetku naděje, že to fakt zpívá on :/. No nevadí, alespoň konečně znám pravdu :D. Je pravda, že jsem si říkala, že asi fakt umí všechno, když tam hází takové výšky na konci a teda nic no :D.
Jinak si asi Jensena nedokážu představit jako doktora, i když by to byl parádní Dr. Sexy :D. Ale jako na herci se mi na něm líbí, že je opravdu zdrženlivý a nemusí mít fotku v každém časopise :3
Obrázek

Lafínek
Phantom

Příspěvek od Lafínek » pon 01. zář 2014 11:33:14

joooo tak tohle já můůžu :D :twisted: http://www.youtube.com/watch?v=Xmq9o6XAgx8 ..proč po světě nechodí i takový dokonalý hoši?! :( :lol:
Obrázek

Omne principium grave..

Vercy
Scarecrow

Příspěvek od Vercy » ned 24. zář 2017 21:08:03

Aj po tak dlhej dobe.. kto je ešte stále zbláznený do tohto dokonalého stvorenia? :D
Zdá sa to len mne alebo pri ňom naozaj platí "čím starší, tým krajší"? :D
Plus, samozrejme, nesmiem vynechať jeho spevácke "skills" :shock: ( za tie predchádzajúce videá mimochodom ďakujem, niektoré som kvôli vám objavila až teraz... shame on me...)
Nesmierne sa teším na už neuveriteľnú 13. sériu :o aj keď mnohý tvrdia, že je to už slabšie, ja sa v tom seriály stále vyžívam ;)
A ako inak, asi nikdy ma neomrzí dívať sa na Deana :roll: a jeho brutálne hlášky, ktoré mi stále urobia deň krajším :P
A čo vy? tešíte sa Jensena v ďalšej sérií? ;)

Odpovědět