13x22 Exodus

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Nines
Monster

13x22 Exodus

Příspěvek od Nines » pát 11. kvě 2018 19:27:36

Tak tohle bylo hodně silné kafe. Hodně. Než to rozeberu a budu trošku rejpat, dávám rovnou 99 ze 100 bodů a tvůrcům se klaním, že po 13 sériích ještě dokáží tak intenzivní díl předložit.

Postřehy:

- Bro hug <3 Never gets old.
- Lucifer tvrdí, že Michaela už porazil. Jo a kdy ? :lol:
- Lidé z APO světa by měli teoreticky jít Lucimu na ruku, když bojují s Michaelem

- Rozhovory Lucifer a Gabriel: tady je jediná slabina dílu. Bylo to jen ohrávání staré písničky dokola, ale přitom už od S5 víme tolik nového. Divím se, že Lucifer nezmínil, že ho zkorumpovala Mark a proto začal lidem závidět. Nezmínil, že se mu Chuck osobně omluvil za zamčení do klece a že spolu s ním bojoval s Amarou. Nezmínil, že Gabriel ho zkusil zabít a když si naopak Lucifer myslel, že zabil jeho, otevřeně u toho brečel. Škoda.

- 3x Winchester VS 3x anděl v plné síle. Okřídlenci bez šancí :roll: :lol:

- Scéna, jak Lucifer s Deanem startujou autobus :twisted:

- Zajímalo by mě, jak ten rift sakra našli. GPS? :lol:

- Gabrielova oběť. Ne tak dobrá, jako v S5 a škoda, že tam nebyl déle, ale jinak moc hezká scéna.

- A na závěr Samova zrada Lucifera, který bez ohledu na to, že nemohl vyhrát šel po Michealovi, aby jim dal trochu času. To se mi dost nelíbilo, ano je to Satan, ale teď bych v jejich týmu, i když ze svých důvodů. Pokud je Lucifer zradí zpátky, tak k tomu má za mě plné právo :twisted:
Obrázek

motus
Phantom

Re: 13x22 Exodus

Příspěvek od motus » sob 12. kvě 2018 0:05:21

Mně ten finální souboj přišel celkem trapnej, tolik mi nevadilo že Gabriel umřel, ale mohl s Luciferem proti Michaelovi spáchat větší show. Prostě Michaelovi dát pořádně do držky, když se s tím skoro přes půl řady připravují a nic z toho skoro není.

K Luciferovi - třeba sám ví, že za to úplně nemůže Znamení, ale že je sám takovej. Alespoň se neschovává za výmluvu.

Že tam Lucifera nechali... no celkem mě je ho i líto, říkám si, že to s tím týmem myslel vážně, ale tak je to Ďábel, kdo ví, jestli se mu dá věřit. Na druhou stranu i on dokázal uronit slzu.

To samé jako pro bod 1 platí i pro zajetí Charlie a Ketche. Jako fakt? Takhle trapně se nechat chytit? :roll:

K nacistickýmu Castielovi nemám asi moc co říct.

Menší postřeh: Celej plán byl zachránit lidi z AU světa a pak je tam vrátit. Ale jak je tam chtějí vrátit, když nemají žádnýho Archanděla? Vyjma jednoho hnijícího v Kleci a dvou v AU světě, přičemž nevědí, který z nich přijde, jestli vůbec?
Saving people, hunting things. Family business.

Nines
Monster

Příspěvek od Nines » sob 12. kvě 2018 17:43:39

To je dost dobrý postřeh :lol: Dávalo by to smysl, kdyby vzali Lucifera nebo Gabriela s sebou zpět, ale sám Sam říkal, že chce aby ty dva zůstali na druhé straně.

K tomu souboji: jako větší show by byla fajn, ale zase logicky to sedělo - Michael byl v naprosto plné síle a podle Lucifera ještě nabouchanější, než "jeho" Michael. Lucifer byl čerstvě vycucaný jak citron (divím se, že zvládl vypufnout pět andělů) a Gabriel v podstatě taky. Neměli šanci, ani jeden.
Spíš mě furt zaráží, jak rychlí byl souboj Lucifer vs Michael v druhém díle, kdy byl Lucifer v podstatě v plné síle.
Obrázek

motus
Phantom

Příspěvek od motus » ned 13. kvě 2018 19:04:44

Já vím, že neměli šanci, ale prostě by to bylo hezčí, kdyby dostal Michael třeba jen pěstma do držky. Přece do toho šli Gabriel i Lucifer s vervou Michaelovi natrhnout řiť a nakonec z toho vyvázne tak lehce.

Nines
Monster

Příspěvek od Nines » ned 13. kvě 2018 21:36:10

Hlavně mohli jít oba zároveň, že? A ne aby Gabriel jen čučel :lol:
Ale tak je to v SPN pořád, například když Sama v minulém díle masakrovali upíři.

Jinak mě napadlo: možná rift zpět plánovali otevřít pomocí Jacka, přece jen už to jednou udělal, když se tam sám dostal.

A mám teorii k finále: Jensen má hrát dvě postavy a v promo videu nějak "nelidsky" nalítával do Lucifera, takže by teoreticky mohl přijmout "našeho" Michaela, aby měli větší šanci proti tomu cizímu. Ale vlastně doufám, že se pletu :lol:
Obrázek

motus
Phantom

Příspěvek od motus » pon 14. kvě 2018 20:29:34

S tím Jackem mě to taky napadlo, ale potřebovali tehdy Kaiu, aby mohli projít, a to se jim to celý ještě zesralo.

Přesně, určitě by měli mnohem větší šanci proti Michaelovi, i když by to asi stejně schytali, furt by to vypadalo lépe.

No ta scéna se zabitím Sama byla pitomá, to že se s Deanem takhle vzdálili byla úplná blbost. :evil:

luciakanky
Shadow

Příspěvek od luciakanky » úte 15. kvě 2018 19:59:07

Sam zradil Lucifera a z toho nemám dobrý pocit
What's up, bitches?

Odpovědět