14x07 Unhuman nature

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Nines
Demon

14x07 Unhuman nature

Příspěvek od Nines » pát 30. lis 2018 19:41:30

Tak za mě asi nejlepší epizoda téhle řady (vyrovnaná první a druhou). Spousta zvratů, naprosto zavádějící trailer a někam se posouváme.

I když to mělo být hlavne o Jackovi, pro mě díl naprosto jasně vedl Nick. Úvodní scéna s ním na pět hvězd a ten kněz přimlácený hřebíky k policím ... sakryš ten Nick bez Lucifera je děsivější, než samotný Lucifer.
Jen to Luciferovo vlastní zjevení v empty v podobě terminátorské kostry bylo poněkud divné :lol:

Postřehy:
- Castiel používá angel mojo - halelujah! Srandovní je scéna, kdy anděl veze někoho k doktorovi.
- Jacovi je blbě, protože mu chybí grace. A na to bez Roweny nepřišli?
- Gabriel měl asi grace na rozdávání. A to, že mister trickster potřeboval pomoc se schováváním je celkem vtipné
- Sergeiova motivace není zmíněna, ale pokus s archangel grace na nephilima? No já nevím, zavání to Michaelem
- A Deanovi divné "zvonící" stavy ... že by Michael nebyl tak daleko, jak si myslíme?
Obrázek

motus
Phantom

Re: 14x07 Unhuman nature

Příspěvek od motus » pon 03. pro 2018 18:13:43

Čekal jsem, že Castiel jako Anděl bude víc nápomocnej, no už přestávám doufat, že se někdy dočkám toho, že by byl výrazně užitečnej jako Anděl.

Že vracejí Lucifera mě celkem zklamalo. Už jak dlouho ta postava nenabízela nic zajímavýho (vyjma toho kdy se z něj už málem stal good guy) a oni ho zase vracejí. Nemám nic proti Markovýmu hraní, ale Lucifer jako záporák prostě zas nepřinese nic novýho - nemluvě o tom, že Nick sám o sobě je teď mnohem zajímavější postava a Deanova oběť v podobě vpuštění Michaela do sebe a zabití Lucifera vlastně bude k ničemu.
Saving people, hunting things. Family business.

Nines
Demon

Příspěvek od Nines » stř 05. pro 2018 17:00:29

Já si nejsem na 100% jistý, že ho plánují naplno vracet, ale uvidíme.

Jinak souhlasím, nejzajímavější byl po S5 jako "good guy" a spojenec proti Amaře, dost mě štvalo, že kluci pak natvrdo zapomněli, že jim Lucifer vlastně dost pomohl, když měli namále.
Obrázek

luciakanky
Shadow

Příspěvek od luciakanky » čtv 06. pro 2018 20:06:06

toto bola najlepšia epizóda tejto série.
Nick je psychopat a úprimne verím, že nám ho ešte pár epizód nechajú lebo na Nicka sa Lucifer z posledných sérií nechytá.
Jacka som si obľúbila a tak verím, že sa z toho vyhrabe.
Dean nie je v poriadku a ja som tušila už keď sa z ničoho nič zjavil, že tam bude dáky háčik.
What's up, bitches?

motus
Phantom

Příspěvek od motus » čtv 06. pro 2018 21:20:57

No pak když pomáhal dostat lidi z AU, tak se mi líbilo, jak už se z Lucifera pomalu stával good guy, ale zase se to posralo tím, že ho tam Sam nechal s Michaelem.
Saving people, hunting things. Family business.

Odpovědět