14x09 The Spear

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Nines
Demon

14x09 The Spear

Příspěvek od Nines » pát 14. pro 2018 16:15:21

Na začátku chvála: Michael není zas až takový idiot, jak se zdálo. I když s tím oštěpem celkem zbytečně riskoval. To, že si nechal "otevřená vrátka" zase takové překvapení není, spíš předtím nějak zapomněli ukázat to, že by mu Dean nějak výrazněji vzdoroval (nepočítám-li jednu hádku se zrcadlem).

Nakonec tedy vyhrál, aspoň na chvilku. Byl bych rád, kdyby Jensena chvíli nechali hrát jen Michaela a ten jeho "využít monstra ke zničení světa" plán se aspoň trochu rozjel, ale obávám se, že ho hned zase dostanou z Deana ven (a trailer na další epizodu tomu celkem napovídá). Pravděpodobně udělá stejnou chybu, jako zatím každý big bad - nechá Winchestery zbytečně naživu a nechá se nějak strašně hloupe zneškodnit (což je samozřejmě dobře, jinak bychom neměli co sledovat :lol: )

No a slabší stránky?
Hlavně to pitomé zlaté vejce. To, jak ho Michael roztavil mi udělalo upřímnou radost.
I Michaelovu hru jsem čekal přece jen trochu hlubší, když nás na její vysvětlení nechali čekat tak dlouho.
A super-nadopovaní vlkodlaci padají jednou ranou :roll:

Mimochodem: ta píseň v úvodu mi hrozně připomněla Sám doma :lol:
Obrázek

motus
Phantom

Re: 14x09 The Spear

Příspěvek od motus » pát 21. pro 2018 17:57:31

Jako slabší stránku bych zařadil masky. Zuby monster v týhle řadě vypadají úplně idiotsky. Vždyť i vlkodlak ve 2. řadě vypadal líp.
Saving people, hunting things. Family business.

Odpovědět