14x13 Lebanon

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

Odpovědět
Nines
Demon

14x13 Lebanon

Příspěvek od Nines » pát 08. úno 2019 20:03:49

Úvodem trocha nostalgie. Epizoda 300. Vážně 300 !!! Vsadím se, že to si ani Kripke nedokázal představit. Moc seriálů, co za něco stojí a nejsou "dvacetiminutové oddechovky" to tak daleko nedotáhlo. Velká poklona J&J a současným i minulým tvůrcům.

Tenhle díl je, řekl bych, třeba hodnotit podobně, jako díl 200, tedy jako takové zamávání fanouškům a jako díl sám pro sebe. Vlastně se tam, stejně jako v 200 nic nestalo, ale stejně jako tam to vůbec nevadí.

Úplně mi to uteklo, od začátku do konce. Výkon Jeffrey D. Morgana byl naprosto prvotřídní. Do postavy, co nehrál 12 let se vžil naprosto bez chyby, jako by John Winchester zemřel teprve včera.

Jediné, co malinko nesedělo byly velké skoky, v jedné scéně se John objeví a v druhé už ví vše, co se za 12 let odehrálo, ale tak to muselo být, aby se vešli do stopáže. Je mi jasné, že pokud je díl, kde na podlaze střižírny muselo skončit HODNĚ materiálu, pak to byl tenhle.

Ještě jednou poklona.

Postřehy

- Hunter podpultový shop :-)

- Obvinit z vraždy chlápka, co má po ruce něco zvané "dračí dech" a nemít přitom v ruce pistoli je dost hloupé i na Sama s Deanem

- Už jsem se chtěl pobuřovat, že zase padouch plácá místo aby vraždil (viz Lucifer), když to Dean udělal za mě! :lol: myslím, že jde o další zamávání od tvůrců

- "Sidekick wearing trenchcoat & kid with dumb Bambi look" - málem jsem poprskal celý stůl pivem

- Jen drobnost, ale přání "Michael out of my head" je dost praštěné. Vyletí, najde si jiný vessel a začínáme od znova.

- "I don't understand that reference." <3

- Dali si dost záležet. Castiel má ten baloňák, co ztratil, když se šel utopit v s7e1 a impala na konci světla, co jí chyběly od S3.

- Dean a Sam mejou nádobí :lol: <3

- Vlastne se jim povedlo i to, co si přáli původně. Ty časové změny byly dost razantní - andělé mají křídla, Lucifer je asi furt v kleci atd atd atd atd tudíž nikdy nebyl archangel nephilim, co by otevřel bránu do jiného světa, AU Michael nikdy nepřišel, takže v Deanově hlavě není. Job done, jdem na pivko. :twisted:
Obrázek

motus
Phantom

Re: 14x13 Lebanon

Příspěvek od motus » sob 09. úno 2019 20:18:12

Myslím, že ten stejnej kabát měl až do doby, kdy ho vrátila Cosmic Entity zpátky na Zem někdy ve 13. řadě. Až tehdy, jak se probudil na tom poli, tak měl jinej kabát, ten tmavší co má teď :D
Saving people, hunting things. Family business.

Odpovědět