AECON 3 Germany

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

MichelleD
Scarecrow

AECON 3 Germany

Příspěvek od MichelleD » sob 26. lis 2011 19:11:31

Chcete vidět naživo Jareda, Mishu Collinse, Jima Beavera, Marka Pellegrina a další?? Pojeďte na AECON 3!
Protože na českých webech toho moc není, tady najdete pár informací o Supernatural Convention, které se bude konat 11.-13. Května v Německu.

O co jde?
Je to víkendová akce v Německu, pořádá se již několik let v různých městech. Jedná se o setkání s herci, autogramy, focení, supernatural fanoušci, tématická diskotéka, karaoke atd. Je to sice trošku dražší a spousta věcí (autogramy,focení) se musí připlatit zvlášť, ale myslím že podle videí to může být skvělá zábava pro fanoušky Supernatural.

Jak koupit lístek?
Na oficiálních stránkách http://www.rogueevent.co.uk/wordpress/?page_id=1102 si lístek objednáte, mailem dostanete info o platbě. Nejlepší je nejspíš bankovní převod. Přibližně 14 dnů před začátkem vám pošlou mail s číslem, který si vytisknete a vezmete s sebou. Stránka se dá tak trochu přeložit do češtiny vpravo dole.

Cena?
Cena je 95 liber =což je kolem 2800Kč, ale je to na celý víkend. V ceně je autogram od každého hosta (kromě Jareda, ten se musí připlatit), každý večer party (karaoke, disco, hry, kvízy), přístup na stage talks- můžeme se jich ptát na otázky a další.
Fotky s hercema se objednávají předem, Misha =40 liber, Jim Beaver= 30 liber, Mark Pellegrino, Mark Sheppard= 25 liber, Jared Padalecki údajně 60 liber. Je taky možnost zaplatit si "posezení" s hercem na 35-40 minut v malé skupině lidí. Lístky se budou dražit na místě, takže nemám tušení kolik za to lidi budou ochotni dát.

Proč tam nebude Jensen?
Pořadatelé to zdůvodňují tím, že Jared a Jensen jsou moc drazí na to, aby je tahali do Německa oba najedou, navíc je to s něma trošku složitější kvůli různým bezpečnostním opatřením.

Bylo by fajn, kdyby se našli takoví, kteří by chtěli jet z Česka. Mohli bychom tam dát sraz, popř. si poradit s cestou, ubytováním a tak. Fotky a průběžné info tady http://www.facebook.com/rogueevents
Na jakékoliv další info se můžete ptát tady ;)
Přílohy
AECON3.jpg
AECON3.jpg (176.48 KiB) Zobrazeno 4830 x

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Re: AECON 3 Germany

Příspěvek od Kackahaluzova » sob 26. lis 2011 20:27:20

Když tam nebude Jensen tak to nestojí za nic :( .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

zuzilka
Shadow

Příspěvek od zuzilka » sob 26. lis 2011 21:19:28

Já o tom teda začínám dost přemýšlet.... akorát by se musel nějak zorganizovat odjezd...
Obrázek

-Seriously, what the hell!-

Cora
Shadow

Příspěvek od Cora » ned 27. lis 2011 8:18:10

A co Řím?
27.-29.dubna
hosté: Jensen, Jared, Misha, Richard Speight, Mark Pellegrino, Sebastian Roché, Brock Kelly (Dean za mlada)
odkaz: http://www.jusinbello.it

a pár videí z loňska:
http://www.youtube.com/watch?v=Gk4KqLG1 ... plpp_video
http://www.youtube.com/watch?v=zAt1x6Ms ... plpp_video
http://www.youtube.com/watch?v=8uhwtB6s ... plpp_video
http://www.youtube.com/watch?v=UyWyTpQz ... plpp_video

a mnoho dalších

Panthera
Demon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Panthera » ned 27. lis 2011 11:18:14

Cora: Jus In Bello II. byl super, komorní setkání, jde si herce řádně otlapkat při focení a mnoho dalšího :twisted: (J2 s loutkovým divadlem, Koblih předstírající orgasmus, sťatý Sebastian apod.), ale za tu fakt nechutnou cenu to nemá bez Angel Passu vůbec cenu. Cenově je to fakt děsný, jsem na tom doslova vykrvácela a to jsem ten AP dostala.
Když už jsme u toho, tak na JIB III. 2012 byly AP rozebraný ještě dva dny před oficiální začátkem prodeje pro ty, kteří by se tam dostali poprvé a DP zmizely pět minut po ofiko začátku. Takže pro ty, co tam nikdy nebyli, je to jen zbytečný vysavač na peníze, kdy by stáli celý tři dny na chodbě s Hunter nebo Sinner Passem a doufali, že kolem nich aktéři projdou na focení nebo na podpisy. Navíc co si pamatuju, tak Passy byly rozebraný už na jaře. :D V tomto ohledu je AECON lepší.
Pokud to chce někdo zkusit na JIB IV., tak je lepší počkat týden po konání JIB III. a chytat platby na další rok. Ovšem praktická otázka je, zda to Daniela nevzdá, on už JIB III. být neměl, protože toho měla plný kecky. :(

Btw. Od holek, co jsme je na JIB II. potkali, tak prý je levnější se při Evropských cenách rovnou dostat přes vízum na originál con v Americe. :lol:
Obrázek
Just have a refreshing way of summarising complex moral dilemmas into simple terms...
Koblihum destielis absensus

MichelleD
Scarecrow

Příspěvek od MichelleD » ned 27. lis 2011 17:18:15

Já jsem rozhodnutá jet na AECON 3, lístky už mám objednané, jedu tam kvůli Supernatural, ne kvůli Jensena:) Itálie je přece jenom dál a pokud je pravda, co napsala Panthera, tak už to za to moc nestojí.
Odjezd by se určitě zorganizoval, ale až ve chvíli, kdy bude jisté kolik nás pojede a z jakých měst. Takže všichni si pod stromeček budeme přát lístek :D

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » ned 27. lis 2011 20:19:47

Já jsem chtěla jet do USA, ale tohle je blíž, jela bych klidně i do té Itálie, je mi to fuk a určitě bych radši jela v nějaké skupině stejně "postižených" :D

MichelleD
Scarecrow

Příspěvek od MichelleD » pon 28. lis 2011 15:52:06

Mohli bychom před tím uspořádat sraz fanoušků Supernatural, kde bychom se poznali, ať nejedem do Německa s cizíma lidma :D a aspoň bychom si pokecali o Supernatural, protože neznám skoro nikoho v okolí, kdo by se na to alespoň díval a už vůbec nikoho, kdo by byl velký fanoušek. Takže co si myslíte o srazu?:)

Padme
Monster

Příspěvek od Padme » pon 28. lis 2011 16:13:26

MichelleD píše:Mohli bychom před tím uspořádat sraz fanoušků Supernatural, kde bychom se poznali, ať nejedem do Německa s cizíma lidma :D a aspoň bychom si pokecali o Supernatural, protože neznám skoro nikoho v okolí, kdo by se na to alespoň díval a už vůbec nikoho, kdo by byl velký fanoušek. Takže co si myslíte o srazu?:)
Jsem pro, záleží kdy a kde.

Kackahaluzova
Phantom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kackahaluzova » pon 28. lis 2011 17:08:39

@MichelleD: Klidně pokud nebudu mít školu a záleží jak daleko od domova to bude :) .
Obrázek
"I'm Batman".
- Dean Winchester

Odpovědět