Penny Dreadful

Moderátoři: DexTeR_X5, tutanchaton, Pěna

JH-creator
Phantom

Penny Dreadful

Příspěvek od JH-creator » ned 04. kvě 2014 1:04:50

Jelikož nám za 3 týdny končí 9. série (uteklo to na mě moc rychle), hledám na nadcházející Hellatus :twisted: (a že to bude zjevně velmi pekelné čekání, potvrdila slova o cliffhangeru) nějakou seriálovou alternativu. Zrovna jsem zhlédl pilot k Penny Dreadful - a jsem velmi mile překvapen(nebo možná potěšen, že pilot dostál mým očekáváním, poněvadž jsem seriál vyhlížel už rok)! Pokud jste příznivci nadpřirozena (cha-cha, zrovna jako bych se tady musel ptát:D), tohle by vás nemělo minout. Děj se odehrává na sklonku 19. století v Anglii, kde se to všemi temnými kreaturami jen hemžilo. Na obrazovkách znovu oživnou hrdinové známých románů - hrabě Dracula, Dr. Frankenstein, Dorian Gray...Osobně musím přiznat, že jsem zvolil poměrně nešťastnou hodinu "projekce" - odchován SPN, přesto jsem se párkrát dost lekl a takové to příjemné strašidelné mrazení bylo rozhodně přítomno, tudíž vřele doporučuji! Charaktery postav zajímavé, scénář je velmi kvalitní, herectví výborné - postava Evy Green je pro mě zatím nejzajímavější, ačkoli duo Frankenstein vypadá také velmi slibně =).
Níže přikládám odkaz na trailer, doporučuji sledovat novinky třeba na edně...Doufejme, že kvalita celé série (8 dílů) bude minimálně na úrovni pilotu ;)

https://www.youtube.com/watch?v=tCb3p4z3mF8
Bite me!
Obrázek

I think Demon Dean didn´t understand that reference...

DexTeR_X5
Moderátor

Re: Penny Dreadful

Příspěvek od DexTeR_X5 » ned 04. kvě 2014 1:26:19

Ja musím zase odporučiť seriál Salem, o čarodejných procesoch v Saleme.Zatiaľ su odvysielané dve časti, ktorými som bol skvelo prekvapený. Nechýba ani strasidelnosť a postavy sú priam úžasné. Vrelo odporúčam.
Obrázek

http://john-winchester-s-journal-sk.webnode.sk/ - Moja stránka - Preklad John Winchester's Journal

JH-creator
Phantom

Příspěvek od JH-creator » ned 11. kvě 2014 22:43:42

Salem jsem taky zaregistroval, nicméně počkám na celou řadu a pak uvidím...Dneska se na internetu předvedl taky nový Castiel...teda Constantine :lol: (podzim na NBC)

https://www.facebook.com/photo.php?v=253023474901648

Podle očekávání už se rojí tábory fanoušků na jedné straně a "haterů" na druhé...Dost lidí to přirovnává k SPN. Ono námětem si je to blízké, o tom žádná - ale vezmeme-li v potaz, kde se Kripke inspiroval, pak je asi těžké tohle posuzovat. Já tomu osobně dám šanci, budu doufat, že to nabídne víc, než jen dobrý "look"...
Bite me!
Obrázek

DexTeR_X5
Moderátor

Příspěvek od DexTeR_X5 » ned 11. kvě 2014 22:59:12

Z traileru to naozaj nevyzerá na zahodenie, ďakujem za tip, a pripisujem k seriálom, ktorým chcem dať šancu.
Obrázek

http://john-winchester-s-journal-sk.webnode.sk/ - Moja stránka - Preklad John Winchester's Journal

Pěna
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pěna » pon 12. kvě 2014 4:06:49

JH-creator: S Castielem bych to vůbec nesrovnával, protože toho mám pořád za vetřelce, který se vecpal do Supernatural. Ale tohle podle traileru vypadá na pořádnou pecku 8-)
Kompletní seriál Supernatural s českými titulky:
viewtopic.php?f=18&t=6
(Pokud je některý z odkazů smazaný, dejte mi, prosím, neprodleně vědět přes PM)

Tarael
Demon

Příspěvek od Tarael » pon 12. kvě 2014 18:22:48

Joo tak na "Konstatního Hanze" mám pořádný zálusk už delší dobu! 8-) :twisted:
A ten trajler vypadá pekelně dobře! Sakra! Bože! Už teď se toho nemůžu dočkat :lol:
já su marná :lol:

BTW: Pěna: On je Castiel opravdu inspirován Johnem Constantinem. Srovnávat by je moc nešlo, páč tady bych se musela asi hodně zamyslet, koho bych upřednostnila :lol: (a teď si z toho odmyslete ten dvojsmysl ano?..dík :lol: )

JH-creator
Phantom

Příspěvek od JH-creator » pon 12. kvě 2014 20:24:15

Pěna: No srovnávat je nemá smysl, já narážel spíš na vzezření :lol: Ale je fakt,(jak uvádí Tarael) že Castiel (alespoň co se ošacení týče) z Constantina vychází. Já to každopádně hodlám brát jako dvě odlišná univerza pohrávající si s podobným tématem...Dneska jsem si taky napůjčoval pár Hellblazerů, ať o tom zkouškovým udělám něco užitečnýho :lol:
Bite me!
Obrázek

DexTeR_X5
Moderátor

Příspěvek od DexTeR_X5 » pon 12. kvě 2014 22:08:53

Takže Vážení, zhliadol som pilotný diel Penny Dreadful, a nemám slov... Fantastické detaily, všetko vyzerá reálne ale hlavne úžasné herecké obsadenie. Práve som asi začal pozerať jeden z mojich najobľúbenejších seriálov....

Taký dobrý seriál by si zaslúžil minimálne také skvelé fórum ako je toto...
Obrázek

DexTeR_X5
Moderátor

Příspěvek od DexTeR_X5 » pon 19. kvě 2014 21:38:58

Kto videl druhú časť Penny Dreadful? Čo vám práši, ja ten seriál jednoducho žerem, to je že seriál hodný minimálne oscara...
Obrázek

JH-creator
Phantom

Příspěvek od JH-creator » čtv 22. kvě 2014 19:09:05

Konečně jsem se teď ke druhé epizodě dostal a WAU! :o Naprosto dokonalý!! Ta stylizace je fenomenální, kamera a práce se světlem (záběry v čočce fotoaparátu); dějově - nejde na to cestou obvyklých klišé, navíc ukazuje, že ne všichni duchové a démoni se musejí vztahovat ke křesťanství... Herci výborní (seance!!) a charaktery se vybarvují úžasně - a ten konec!! Čekal jsem už jenom závěrečné titulky a ono!!!...Takže připisuji ke svým srdcovkám - Briti poslední dobou vůbec v seriálové tvorbě vyčnívají... ;)
Bite me!
Obrázek

Odpovědět